Carography by Fabcio | 151

FabcioZiomekPL

Zwiadowca
Data: [ 13/03/2020 ] - 04:30 am

Mapka na zamowienie @boh12prawdziwy, twoim zadaniem jest od teraz dawanie mi znac, kiedy jest ona nieaktualna. Podejmujesz rekawice? :D
Na mapce uwzglednilem plemiona z TOP25+ich czlony, jesli jakas ekipa wystartowala pozniej i dlatego tam sie nie znajduje, to smialo mozecie mi podeslac nazwe, a na nastepnej mapce zapewne sie pojawi. Nie widze problemu by jakiekolwiek plemie skopiowalo mapke prosto do siebie na forum plemienne. Pzdr s151.

Map1C.png

Press like.gif

DeletedUser196090

Guest
Nie czarne tlo, i znaczniki wieksze z podzialem na kontynety i bedzie lepiej.

DeletedUser196090

Guest
Ale juz nieaktualne bo TOP1 wlasnie sie rozlatuje :D

No i nie wziales moich rad od serca :/

FabcioZiomekPL

Zwiadowca
Ale juz nieaktualne bo TOP1 wlasnie sie rozlatuje :D

No i nie wziales moich rad od serca :/
Chodzi o Armagedon tak? Szkoda bo ladnie w punktach odlecieli...

Co do rad, zielone ciemne tlo + szachownica zawsze dawalem na swoich starszych mapkach, ale zarowno to jak i wieksze znaczniki przy tak wielkiej ilosci plemion by wprowadzila ogromny mlyn, a jednak ta przejrzystosc jest wazna. Moge ci nastepna wrzucic wlasnie z takimi kolorami i bedziesz mial to porownanie, nie ma problemu, co ty na to? :D

DeletedUser196090

Guest
Jestem za, nalegalbym na kontynetny i zielone tlo mimo wszystko, na duze znaczniki niekoniecznie bo faktycznie obecnie uwzgledniles sporo plemion :)

Xeviz

WESOŁA ALPAKA
Chodzi o Armagedon tak? Szkoda bo ladnie w punktach odlecieli...

Co do rad, zielone ciemne tlo + szachownica zawsze dawalem na swoich starszych mapkach, ale zarowno to jak i wieksze znaczniki przy tak wielkiej ilosci plemion by wprowadzila ogromny mlyn, a jednak ta przejrzystosc jest wazna. Moge ci nastepna wrzucic wlasnie z takimi kolorami i bedziesz mial to porownanie, nie ma problemu, co ty na to? :D
Jak już każdemu chcesz dogodzić, to jeszcze wybieraj bardziej kontrastujące kolory sąsiadujących ze sobą plemion
1584475427189.png

Pozdrawiam,
daltonista