Całkowite zniesienie licznika postów i rang

  • Rozpoczynający wątek som4one
  • Data rozpoczęcia

Jak Ci się podoba mój pomysł?

  • Świetny, czekałem/czekałam na coś takiego

    Głosy: 62 57,9%
  • Może być, ale coś bym zmienił/zmieniła

    Głosy: 11 10,3%
  • Obojętne mi to

    Głosy: 14 13,1%
  • Kategoryczne NIE

    Głosy: 20 18,7%

  • W sumie głosujących
    107
Status
Zamknięty.

DeletedUser16211

Guest
Odp: Całkowite zniesienie licznika postów i rang

Jak dla mnie sprawa jest jasna, nie da się wyróżnić na chwilę obecną najbardziej spamerskich działów, po prostu off-topy robią się wszędzie, w działach dotyczących propozycji dla samej gry, dla Forum, w wątkach o światach, przede wszystkim całym dziale Off-Topic. Reszta jest w praktyce zarezerwowana dla administracji. Co z tego można by wyłączyć w kwestii liczenia postów, a co zostawić? Może rozwiązaniem było by oddzielić forum od gry i wyłączyć wyłącznie licznik postów (tak jak proponuje Calleah) w działach zwiazanych bezpośrednio z grą? Tylko czy to w nich znajduje się najwięcej spamu? Wydawało mi się, że zastrzeżenia dotyczą całego Forum.

Tak więc wybór prosty, licznik postów zostaje bądź nie. Tylko jaki my mamy na to wpływ...

Zgadzam się natomiast co do tego, że obecny system mógłby się sprawdzić w 100% w przypadku silnego i dokładnego "ciała moderatorskiego" :)

@down

som4one, dzięki za zrozumienie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Całkowite zniesienie licznika postów i rang

@Beorg
A czy ktoś Wam zakazuje otwarcia rekrutacji? Dobrze skoordynowany i skuteczny zespół potrafi zająć się selekcją zbędnych tematów (najprostsze kryterium: sens całego tematu) i systematycznie oczyszczać wybrane działy (przypominam o wyłączeniu licznika postów w działach mniej znaczących). Odrzucanie idei tylko dlatego, że "oj, to będzie tyle pracy" jest śmieszne, zwłaszcza gdy słowa te są nieprzemyślane.
Zaczne od początku. Rekrutacja na modów jak widać jest otwarta, więc jesteś w błędzie. Nawet powstał szczególny dział na forum. Zauważ, że ciężko będzie zebrać ekipę np. 100 modów, biorąc pod uwagę wymagania (18 lat), a poza tym nie każdy ma wolny czas. Mówię 100 modów, ponieważ na forum jest:
Wątków: 12,865, Postów: 193,506,
Czyli na jednego moda przypadłoby 128 tematów, a zaznaczam, że ich liczba stale rośnie. Nie lepiej zobaczyć np. przez miesiąc jak sytuacja wyglądałaby bez rang i zliczania postów? Przecież można to zrobić, a jeżeli się nie sprawdzi przejść do twojego, bardziej czasochłonnego pomysłu.
 

DeletedUser25783

Guest
Odp: Całkowite zniesienie licznika postów i rang

Witam
Moim zdaniem należy ten pomysł wprowadzić na próbę... Jeśli zmniejszy się liczba powielania postów należy ten temat wprowadzić w życie... a jeśli się nie sprawdzi pomysł to należy obecny stan zostawić bo zawsze jakaś ranga na użytkowników jest.
Pozdrawiam
 

DeletedUser3490

Guest
Odp: Całkowite zniesienie licznika postów i rang

Jestem za zniesiem rang. Poco to w ogole jest? Niech ktoś mi powie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Całkowite zniesienie licznika postów i rang

Po to aby wyróżnić graczy będących aktywniejszymi bądź bardziej doświadczonymi, jednak nie spełnia to swego zadania.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Całkowite zniesienie licznika postów i rang

jestem za zniesieniem rang, właśnie one "mobilizują" większość graczy do zakładania bezsensownych tematów które służą do nabijania postów. W angielskich czy niemieckich plemionach nie ma rang wiec nie widzę problemu żeby u nas tez nie było
 

DeletedUser39826

Guest
Odp: Całkowite zniesienie licznika postów i rang

można by zrobić tak, że w zależności od długości "życia" na forum były ustalane rangi

Zgadzam się z tym całkowicie! To będzie bardziej faire ponieważ
niebędzie tak że, ktos kto jest miesiąc zalogowany będzie miecznikiem a, ten kto tydzień np. LK
 

DeletedUser16211

Guest
Odp: Całkowite zniesienie licznika postów i rang

Zgadzam się z tym całkowicie! To będzie bardziej faire ponieważ
niebędzie tak że, ktos kto jest miesiąc zalogowany będzie miecznikiem a, ten kto tydzień np. LK

To ja to ripostuję i stwierdzam, że rangi powinny być przyznawane właśnie za to ile i co się napisze, a nie za to kiedy się zarejestrowało, bo przykładową rangę "Szlachcic" mogła by mieć osoba, która zarejestrowała się na Forum 2 lutego 2007, a od tego czasu dwa razy zaglądała na Forum... Jak dla mnie rozwiązania są dwa, albo znosimy te rangi i liczniki postów co są i czekamy na efekty, albo zostawiamy i staramy się znaleźć stu (może i więcej) chętnych moderatorów na zrobienie całkowitego porządku na Forum. I tak źle i tak niedobrze...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Całkowite zniesienie licznika postów i rang

NIE! Mimo że nie nabijam postów i nie mam zbyt wysokiej rangi... Zresztą szkoda że pod avkiem nie ma licznika...
 

DeletedUser16211

Guest
Odp: Całkowite zniesienie licznika postów i rang

Lewym dolnym rogu forum masz taką opcje jak "DS Style". Zmień to na "DS Style 2", a będziesz widział licznik postów pod avatarem :)

Tak swoją drogą, to prosiłbym Cię o rozwinięcie wypowiedzi, bo niewiele wnosi ona do dyskusji w temacie.
 

DeletedUser23897

Guest
Odp: Całkowite zniesienie licznika postów i rang

Takich tematów na forum było mnóstwo. Osobiście jestem za usunięciem rang, ale nie licznika postów.
 

DeletedUser21757

Guest
Odp: Całkowite zniesienie licznika postów i rang

Ja jestem za całkowitym usunięciem rang i licznika postów. Wteedy na forum byłoby mniej dzieci neo, które przychodzą na to forum i je zaspamowują.
 

DeletedUser

Guest
Nie, no ludzie, szukałem tego typu tematu, chyba z 2 miesiące, ja jestem za, ale nie możemy się też zdziwić gdyby nagle drastycznie spadło przychodzenia na forum, albo coraz rzadsze posty! =)
 

DeletedUser

Guest
Kakuba16 no należy Ci się jakiś tytuł "archiwista" lub coś w tym stylu odkopać temat po roku ho ho :)
W międzyczasie pojawiały się podobne też przeszły bez echa, co nie zmienia faktu że te "rangi" są potrzebne jak dziura w moście.
 

DeletedUser

Guest
To świetny pomysł. Powinni go wprowadzić. Wczoraj sprawdziłem i licznik postów mamy tylko my, Arabowie, Chińczycy, Japończycy oraz Rosjanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry