Całkowite zniesienie licznika postów i rang

  • Rozpoczynający wątek som4one
  • Data rozpoczęcia

Jak Ci się podoba mój pomysł?

  • Świetny, czekałem/czekałam na coś takiego

    Głosy: 62 57,9%
  • Może być, ale coś bym zmienił/zmieniła

    Głosy: 11 10,3%
  • Obojętne mi to

    Głosy: 14 13,1%
  • Kategoryczne NIE

    Głosy: 20 18,7%

  • W sumie głosujących
    107
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Propozycja może trochę rewolucyjna, ale wydaje mi się, że jest niezbędne. Patrząc na zalewający na forum SPAM, trzeba jakoś działać. Dzięki temu zabiegowi, ludzie przestaliby pisać dla rang i dla ilości postów, tylko pisaliby, po to by komuś pomóc lub wymienić się informacjami.
Nie piszcie postów typu "Nie zgadzam się" "Nieeeeeeee, bo rangi są fajne" lub "Nie, bo wtedy nie wchodziłbym na forum" bo są to posty nic nie wnoszące do tematu.
 

DeletedUser16572

Guest
Odp: Całkowite zniesienie licznika postów i rang

Już parę razy temat się przewijał przez to forum, lecz zawsze go zamykano/usuwano.

Ja osobiście również jestem za usunięciem rang i licznika postów - na obcojęzycznych oficjalnych forach Plemion ich nie ma i nikt tam nie pisze dla rangi/wyższego miejsca w rankingu najwięcej piszących.
 

DeletedUser25655

Guest
Odp: Całkowite zniesienie licznika postów i rang

Kto ma nabijać i tak będzie nabijał !!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Całkowite zniesienie licznika postów i rang

W pełni popieram ten pomysł może dzięki niemu w końcu będzie mniej spamu na forum, bo to co się teraz dzieje przerasta wszelkie pojęcie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Całkowite zniesienie licznika postów i rang

Kto ma nabijać i tak będzie nabijał !!!
Przepraszam, że spytam, ale co będzie nabijał, skoro licznik będzie wyłączony :confused: Zastanów się, zanim coś napiszesz.
 

DeletedUser18299

Guest
Odp: Całkowite zniesienie licznika postów i rang

Nie piszcie postów typu "Nie zgadzam się" "Nieeeeeeee, bo rangi są fajne" lub "Nie, bo wtedy nie wchodziłbym na forum" bo są to posty nic nie wnoszące do tematu.
Jestm za zniesieniem rang i licznika postów ,ale znajac życie to jakim mod zaraz usunie ten temat...
eheh :)


zaglosowalem na druga opcje - jestem za wprowadzeniem rang proporcjonalnych do czasu "istnienia" na forum. nie bedzie wtedy mozliwosci nabijania postow, ale bedzie tez wiadomo, kto dopiero zaczal przygode z forum.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Całkowite zniesienie licznika postów i rang

To i ja sie rowniez przylacze do apelu o zniesieniu rang ;)!

Za duzo bezsensownych wypowiedzi i zakladanych tematow tylko po to zeby miec "zwiadowce" :rolleyes:!

Czas juz najwyzszy cos z tym zrobic ;)!

PS
Z reputami od razu sie uporali ;)!
 

DeletedUser22906

Guest
Odp: Całkowite zniesienie licznika postów i rang

Z reputami było lepiej, bo to się dodawało do podpisu a nie pisało się posty tylko żeby to napisać. Jestem za zniesieniem rang, może jestem toporem i nic nie zrobiłem, nic nie napisałem(tam mi szlachcice pisali), a tu widze, że kolega monarcha też się zgadza. Rangi faktycznie niedużo mówią o doświadczeniu(jest w końcu offtop), dlatego ich nie popieram. Mam nadzieję, że ten temat ocaleje...
 

DeletedUser19446

Guest
Odp: Całkowite zniesienie licznika postów i rang

jak ktoś chce spamować to i tak będzie SPAM SPAM SPAM i jeszcze raz SPAM.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Całkowite zniesienie licznika postów i rang

jak ktoś chce spamować to i tak będzie SPAM SPAM SPAM i jeszcze raz SPAM.

Ale po co by spamowali ?? Spamuje sie po to żeby nabić sobie posty i range ,a gdyby tego nie było skączył by sie spam...
 

DeletedUser23335

Guest
Odp: Całkowite zniesienie licznika postów i rang

można by zrobić tak, że w zależności od długości "życia" na forum były ustalane rangi
 

DeletedUser18299

Guest
Odp: Całkowite zniesienie licznika postów i rang

co do "licznika dlugosci życia na forum" - wlasciwie tu nie sa nawet rangi potrzebne, wystarczy wpis pod avatarem.
przyklad:

schowek01db6.jpg
 

DeletedUser5820

Guest
Odp: Całkowite zniesienie licznika postów i rang

Ale po co by spamowali ?? Spamuje sie po to żeby nabić sobie posty i range ,a gdyby tego nie było skączył by sie spam...

Naprawdę? Cóż, ja widzę że przykładowo Pan spamuje złośliwie by moderatorzy mieli więcej do roboty, gdyż poza swoim słynnym "przyjdzie mod i zaraz zamknie" nie ma Pan nic konstruktywnego do powiedzenia...

Spam będzie bez względu na to czy będą rangi, czy ich nie będzie. Spora część użytkowników znajduje sporą satysfakcję w pisaniu co tylko ślina na język przyniesie i przekrzykiwaniu się głupotami.
 

DeletedUser22906

Guest
Odp: Całkowite zniesienie licznika postów i rang

Ale odpadnie im jedna "forma" motywacji - ranga. A więc nie będzie sie im tak paliło do spamowania...
A tak przy okazji, to czy jest cos ponad szlachcica/monarchę?
 

DeletedUser36615

Guest
Odp: Całkowite zniesienie licznika postów i rang

Naprawdę? Cóż, ja widzę że przykładowo Pan spamuje złośliwie by moderatorzy mieli więcej do roboty, gdyż poza swoim słynnym "przyjdzie mod i zaraz zamknie" nie ma Pan nic konstruktywnego do powiedzenia...

Spam będzie bez względu na to czy będą rangi, czy ich nie będzie. Spora część użytkowników znajduje sporą satysfakcję w pisaniu co tylko ślina na język przyniesie i przekrzykiwaniu się głupotami.

Przez to czasem widząc, że na wątek w ciągu kilku godzin odpowiedziało 50 osób, nie odwiedzę tematu, bo wiem że będzie tam góra 10 ludzi którzy tak naprawdę nie mają kompletnie nic do powiedzenia.

Ale jakieś rangi powinny być. Ja na ten przykład jestem tu od tygodnia; Wielu rzeczy musiałem się dowiedzieć i widząc, że ktoś ma jako takie doświadczenie wiem, że warto przeczytać jego post.
 

DeletedUser26946

Guest
Odp: Całkowite zniesienie licznika postów i rang

Hah zgapił mój pomysł z offtopicu a mi pm'y z wulgaryzmami wysyła n00b :D

Spam będzie bez względu na to czy będą rangi, czy ich nie będzie. Spora część użytkowników znajduje sporą satysfakcję w pisaniu co tylko ślina na język przyniesie i przekrzykiwaniu się głupotami.
Szara Wilczyco masz trochę racji ale połowa spamu by odeszła jakby rang nie było... wszyscy widzą że np taki Lester-X pisze tylko i wyłącznie dla rangi a czasem jeden taki więcej naspamuje niż 10ciu pisząc co im język na ślinę^^ przyniesie ;)

najlepiej by było wyłączyć licznik w większości działów gdzie posty nic konstruktywnego nie wnoszą czyli głównie offtopic i światy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Całkowite zniesienie licznika postów i rang

To teraz pytanie do administracji. Dlaczego tak uparcie chcą, żeby były te rangi?? Co to wam daje?

Jak już pisałem brak rang to brak celów, a brak celów to mniejsza motywacja. Oczywiśćie, że spamerzy dalej by byli, ale na pewno to by zmiejszyło troche ich chęci i na dobrą sprawe na pewno zmniejszyłaby się ilość spamerów.

Ale jakieś rangi powinny być. Ja na ten przykład jestem tu od tygodnia; Wielu rzeczy musiałem się dowiedzieć i widząc, że ktoś ma jako takie doświadczenie wiem, że warto przeczytać jego post.
Ta no offence, ale np takich postów jak Lestera nie trzeba czytać. Rzadko coś wnoszą do tematu, a jest przecież Monarchą:D Jest cała masa takich userów.
Jeżeli już koniecznie chcą admini te rangi to można troche to zmienić. Podałem pomysł w tym temacie w off topie już. Chodzi o range za staż na forum. Np co pół roku nowa ranga.

down
Ty myślałeś pisząc tego posta?? Podział na dobro i zło to prosze Cie bardzo. Co to za bzdura:) Spam zawsze był i będzie. Każdy z nas troche spamuje. Inaczej to by nie było forum tylko dział informacyjny:)
Tylko, że tu chodzi o tą całą mase spamerów co przeważnie nic nie wnoszą. Piszą 15 znakowe posty stukając sobie rangi. Na nowych światach to jest koszmar co się dzieje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Całkowite zniesienie licznika postów i rang

To jest "równowaga"... Wyobraście sobie że SPAM to zło, a antySPAM do dobro... Jeśli zło zniknie to świat się pogrąży w czymś tam, i zginie... To samo jak dobro zniknie...
Więc "równowaga" musi być niestety:( Niemam zdania

@ZupaZKota: :D Thx... Wyczytałem gdzieś to... Czytaj książki i ucz się, to znajdziesz to... Albo poszukaj w internecie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Rangi do zniesienia, tak samo jak lista najwięcej piszących graczy(użytkowników).
Rangi zależne od czasu od rejestracji, tez nie są dobrym pomysłem ;)
Jak dla mnie rangi sa wogóle niepotrzebne :)
A jakiejś alternatywy dla naliczania rangi nie mam :confused:

@Owczarnia

Hahahaha filozoficznie, ale nie zgodze się z tym.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4056

Guest
Odp: Całkowite zniesienie licznika postów i rang

Równowaga to była rok temu, kiedy grzyb się tak bardzo nie rozszerzał i był zadeptywany w zalążku.
Nie mogę uwierzyć, jak forum może się zmienić w ciągu roku.
W 2007, luty-marzec to był boom na propozycje, ale nawet wtedy takiego spamu nie było, bo tematy głupie umierały śmiercią naturalną, nikt w nich nie pisał.
A teraz jest masa ludzi, którzy dolewają najzwyczajniej oliwy do ognia.

Jestem za zniesieniem rang.
Co na to administracja?

Zawsze można zrobić rangi za reputację ^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry