BratFranek

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
Nikt mnie nie chciał jak innych zmuszać do tworzenia własnego tematu, więc sam siebie zmusiłem. :)
Jestem Dominik i mam 21 lat. W teamie jestem od lutego. Pochwalę się swoim dużym osiągnięciem jakim jest technik o kierunku teleinformatyk, ale już jestem w trakcie dążeń do inżyniera informatyki. Moje zainteresowania są głównie związane z elektroniką jak i sportem (tutaj tylko siatkówka, piłka nożna w mniejszym stopniu).

Jeśli chcecie więcej wiedzieć to możecie oczywiście pytać tylko proszę po kolei. :)
 

DeletedUser182378

Guest
1. Stan cywilny?
2. Numer buta?
3. Ulubione danie?
4. Wymarzona maszyna?
5. Jak wrażenia po zostaniu OG?
 

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
1. Stan cywilny? Oczekujący:)
2. Numer buta? Do dzisiaj myślałem, że 40 dostałem buty w robocie i okazało się ... 42 noszę.
3. Ulubione danie? Jest tego wiele:) Powiem lepiej co najbardziej, a jest tym schabowy z ryżem
4. Wymarzona maszyna? Do pisania:)
5. Jak wrażenia po zostaniu OG? Smutne, już mam wrogów
 

DeletedUser182378

Guest
1. Na co wyczekujesz?
2. Góry czy morze?
3. Na zlocie najbardziej chciałbyś...?
 

zimnomi

Rycerz
Wynik reakcji
53
1.Ulubione miejsce w twoim mieście? (pytam bo może wpadnę)
2.Lubisz rzodkiewki?
 

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
1.Ulubione miejsce w twoim mieście? (pytam bo może wpadnę) Największą atrakcją to aqua park, ale można też skoczyć do muzeum diecezjalnego i El Greco obejrzeć. Jeśli chodzi o kobiety to mam galerię, ale można też pójść do parku odpocząć.
2.Lubisz rzodkiewki? Lubię ale dawno nie jadłem :)


Ulubiona pizza? Lubię na złocie przecież najwięcej zjadłem :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser127278

Guest
Nie pytałem czy lubisz, tylko jaka jest Twoja ulubiona?
 

zimnomi

Rycerz
Wynik reakcji
53
1.Ulubione miejsce w twoim mieście? (pytam bo może wpadnę) Największą atrakcją to aqua park, ale można też skoczyć do muzeum diecezjalnego i El Greco obejrzeć. Jeśli chodzi o kobiety to mam galerię, ale można też pójść do parku odpocząć.
Nie byłam tylko oglądać tej ekstazy św. Franciszka, wszystko inne mi nieobce :p

Czy twój pies ma pchły ?
 
Ostatnia edycja:

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
Nie pytałem czy lubisz, tylko jaka jest Twoja ulubiona? Na studiach odpisywałem i nie doczytałem:) Najlepsza to Kebab i Hawajska

Czy masz brata Franka? Nie mam brata Franka:) Mój brat ma tak samo na imię jak Zygmek:)

Nie byłam tylko oglądać tej ekstazy św. Franciszka, wszystko inne mi nieobce :p

Czy twój pies ma pchły ? W czwartek zdechł więc Ci nie powiem czy ma, bo już jest zutylizowany. Czy miał też nie wiem, ale domyślać się mogę, że chyba tak.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser144395

Guest
Dlaczego nie zakopałeś psa w ogrodzie i nie postawiłeś mu pomnika?
Jak się wabił?

Na kogo głosowałeś w I turze wyborów?
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
Wybacz mu Dominik. On jest przed sesja i zaczyna więcej pić i wtedy nie wie jak ma n imię.
 
Do góry