Bot na discorda

notfair.

Miecznik
Wynik reakcji
305
Bardziej miałem na myśli aby było ograniczenie choćby do kontynentu jak nie do wyznaczonej strefy. Jak gram na K42 to podboje z K47 na drugim końcu świata mało wnoszą do mojej gry i nie muszę o nich wiedzieć (to tylko extra spam gdy i tak jest ich dziesiątki) gdy jest już late game i plemię ma pół świata.

Wiosek barbarzyńskich zazwyczaj nie ma w późniejszym etapie gry.

Tak to testowałem bota na discord i działa bardzo dobrze :)
Tylko tak jak wcześniej wspominałem trochę spam się robi jak jest kilkaset przejęć dziennie i chciałem to jakoś mieć możliwość podzielić na różnych kanałach.
To wyłączcie/wyciszcie podbicia jak macie spam, są bezużyteczne. Ważne są tylko stracone żeby pisać po ludziach o odbitki. Chyba że jest spam na straconych za duży, to też można wtedy wyłączyć jak aż tak cisną że cały czas powiadomienia o straconych wsiach przychodzą. Wtedy to można już na kolejny się wybierać.

Zresztą nie rozumiem po co ktokolwiek ustawia podbicia, fajnie że są ale no patrzycie co ludzie od was podbili? Po co. Marnujecie swój czas i innych co patrzą też na te powiadomienia na serwerze.
 
Ostatnia edycja:

-WoiiteK

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.536
Jeśli istnieje taka możliwość to prosiłbym o zmianę koloru straconych wiosek na czerwony, a podbite mogą zostać takie jakie są, czyli zielone
 

Kichiyaki

Miecznik
Wynik reakcji
96
Dodałem testową wersję grup (sprawdzimy przez noc czy wszystko hula i jutro z rana ponaprawiam ewentualne bugi).

Proszę zapoznać się z tw!help, spore zmiany w komendach związanych z obserwacjami.
 

Kichiyaki

Miecznik
Wynik reakcji
96
Aktualizacja 19.07.2020:
- Bot jest obecnie dostępny po angielsku i po polsku (z czego język angielski jest domyślny, więc jeżeli ktoś chce ustawić język polski musi wpisać komendę poniżej)
Kod:
tw!changelanguage pl
- Zostały zmienione nazwy niektórych komend.
- Możliwość wyłączenia powiadomień o podbitych barbarkach za pomocą komendy tw!showennobledbarbs [id grupy]

Będę wdzięczny za wszelkie informacje o błędach w tłumaczeniu/literówkach (tu na pw lub wiadomość na discordzie).
 

Wujaszek

Pikinier
Wynik reakcji
37
Czy dałoby rade żeby móc zrobić grupę z graczy, gram ze znajomymi i fajnie byłoby mieć takie porównanie kto w jakiej kategorii jest koksem, do tego fajnie jakby móc dodać zbieranie , zrabowane surowce czy liczba zrabowanych wiosek. A i do tej grupy znajomych żeby można było podczepić alerty o zdobyciu czy stracie wiosek. :)
 

Kichiyaki

Miecznik
Wynik reakcji
96
To prawda, że dzienne rekordy by były fajną sprawą. Jest tylko jedno ale - plemiona tego nie udostępniają, a scrapowanie danych z guesta się w żadnym stopniu nie opłaca (400 requestów * 160 serwerów to trochę dużo).

Nie planuję grup składających się z graczy, tylko plemiona.

#24.07.2020
Nowa komenda tw!showinternals [id z tw!groups] - pokazuje samobóje (tzn. wioski podbite przez członków plemion należących do tej samej grupy). Przydatne do obserwowania podbić wroga.
 
Ostatnia edycja:

Kichiyaki

Miecznik
Wynik reakcji
96
#09.08.2020

2 nowe komendy:
- tw!coordstranslation [serwer]
xL14oKn.png
- tw!disablecoordstranslation - wyłącza translator koordynat.

#24.08.2020

Cały kod źródłowy projektu został upubliczniony na githubie.
 

Kichiyaki

Miecznik
Wynik reakcji
96
Bot może być niedostępny przez najbliższe kilka godzin, przenoszę wszystko na nowy hosting.

// Edit 20:00 - już wszystko powinno działać.
 
Ostatnia edycja:

MrAgresorek12

Chłop
Wynik reakcji
0
Witam.
Mam pytanko, mianowicie czy da się wprowadzić więcej grup niż tyle ile obecnie czyli 5??/
Chodzi mi o więcej plemion w straconych i podbitych wioskach.
 

Kichiyaki

Miecznik
Wynik reakcji
96
Obecny limit to 5 grup na serwer, a do każdej grupy może zostać dodane maksymalnie 10 różnych plemion.
 

Kichiyaki

Miecznik
Wynik reakcji
96
#09.01.2021
- Do komend tw!tribe topoda/topodd/topods/topod/toppoints oraz tw!observe zamiast ID można wprowadzać skróty plemion (liczy się wielkość liter).
 
Ostatnia edycja:
Do góry