Bot na discorda

*GD*

Chłop
Wynik reakcji
1
Bardziej miałem na myśli aby było ograniczenie choćby do kontynentu jak nie do wyznaczonej strefy. Jak gram na K42 to podboje z K47 na drugim końcu świata mało wnoszą do mojej gry i nie muszę o nich wiedzieć (to tylko extra spam gdy i tak jest ich dziesiątki) gdy jest już late game i plemię ma pół świata.

Wiosek barbarzyńskich zazwyczaj nie ma w późniejszym etapie gry.

Tak to testowałem bota na discord i działa bardzo dobrze :)
Tylko tak jak wcześniej wspominałem trochę spam się robi jak jest kilkaset przejęć dziennie i chciałem to jakoś mieć możliwość podzielić na różnych kanałach.
To wyłączcie/wyciszcie podbicia jak macie spam, są bezużyteczne. Ważne są tylko stracone żeby pisać po ludziach o odbitki. Chyba że jest spam na straconych za duży, to też można wtedy wyłączyć jak aż tak cisną że cały czas powiadomienia o straconych wsiach przychodzą. Wtedy to można już na kolejny się wybierać.

Zresztą nie rozumiem po co ktokolwiek ustawia podbicia, fajnie że są ale no patrzycie co ludzie od was podbili? Po co. Marnujecie swój czas i innych co patrzą też na te powiadomienia na serwerze.
 
Ostatnia edycja:

-WoiiteK

Topornik
Wynik reakcji
801
Jeśli istnieje taka możliwość to prosiłbym o zmianę koloru straconych wiosek na czerwony, a podbite mogą zostać takie jakie są, czyli zielone
 

Kichiyaki

Chłop
Wynik reakcji
25
Dodałem testową wersję grup (sprawdzimy przez noc czy wszystko hula i jutro z rana ponaprawiam ewentualne bugi).

Proszę zapoznać się z tw!help, spore zmiany w komendach związanych z obserwacjami.