Bonus.

  • Rozpoczynający wątek keyek
  • Data rozpoczęcia

Podoba sięwam pomysł

  • Tak

    Głosy: 53 51,0%
  • Nie

    Głosy: 51 49,0%

  • W sumie głosujących
    104
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam. Jestem nowy.

I mam pomysł.

Jak wiemy gdy atakujÄ™ kogoÅ› w nocy to ma bonus nocny 100%
Chciałbym aby została wprowadzona broń dla rycerza która obniża ze 100% na przykład do 50%bonusu lub jakaś nowa jednostka.


I nie umiem wykonać szaty graficznej..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Bonus.

Raczej nowej broni dla rycka ani jednostki Ci nie wstawiÄ… :)

Sonde robisz wtedy jak zakładasz nowy wątek to zjeżdżasz na sam dół strony i tam masz opcje aby dodać sonde :)

Weź edytuj swoją wiadomośc i dodaj sonde :)
 

DeletedUser23847

Guest
Odp: Bonus.

Moim zdaniem pomysł dobry. Jeżeli Agresor ma bonus to dlaczego obrońca ma nie mieć? W końcu w nocy jest ciemno to też mają jakąś szansę ;)
 

DeletedUser27911

Guest
Odp: Bonus.

Ciekawie by było.... tylko ten przedmiot powinien być dosyć trudny do zdobcyia

Mogła by to być np. ,,peleryna niewidka'' :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bonus.

Lepiej jakaÅ› pochodnia np. pochodnia Jacka
 

DeletedUser22906

Guest
Odp: Bonus.

Nie, bo jest ogień olimpijski(chyba jakoś tak idzie).
Ja bym ptoponował jakąś lampę, np oliwną lampkę(może jednak dużą...)

@down.
Nie, wrzućmy od razu reflektor... :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Bonus.

Jeżeli Agresor ma bonus to dlaczego obrońca ma nie mieć? W końcu w nocy jest ciemno to też mają jakąś szansę ;)

W nocy to bonus ma obrońca a nie agresor :)


Oriel napisał:
Ciekawie by było.... tylko ten przedmiot powinien być dosyć trudny do zdobcyia

niema czegoś takiego że jeden przedmiot trudniej zdobyć a drugi łatwiej :D Przedmity znajduje sie losowo i od niczego to nie zalezy oprócz szczęscia :)


Pozatym i tak nie wprowadzą żadnego nowego przedmiotu zmiejszającego bonus nocny :)
Bonus nocny jest po to aby chronić młodych graczy którzy w tym czasie spią. Nie wszyscy mogą całą noc siedziec na plemionach.Jakby niebyło tego bonusu albo przedmiot zmniejszający jego skutki to młodzi gracze nie mieli by szans i wzyscy atakowali by w nocy gdy się spi :) :D
 

DeletedUser33595

Guest
Odp: Bonus.

przeciez wiadomo ze mod sie nie zgodzi on nic nie chce az mnie to wku***a wkoncu gra straci popularnosc i wszyscy przestana grac jak ciagle bedzie to samo

moderatorze mowie to tez do ciebie:mad::mad::mad::mad:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33595

Guest
Odp: Bonus.

dalbym na forum moj pomysl ale jak wszystkie on tez zostanie odrzucony
 

DeletedUser32223

Guest
Odp: Bonus.

Pomysł nawet fajny, ale do dopracowania, np. że bonus niekoniecznie zbija zawsze o tyle samo procent, a co do nazwy to chyba przydałby się oddzielny temat oczywiście tylko wtedy, gdy pomysł zostanie zaakceptowany.
 

DeletedUser33595

Guest
Odp: Bonus.

nie rozumiecie?:confused: pomysl jest swietny:) owszem ale czy mod wprowadza pomysly garczy? rozejzyjcie sie po tematach wpisujac w wyszukiwarce ,,jednostki" i zobaczcie wszedzie nawet z ankieta na tak sa same odmowy:eek::( mod nie chce rozbudowac gry zeby byla lebsza
a czy wy jak bedziecie grac w to samo nie znudzi sie wam? wiec widzicie
 

DeletedUser27977

Guest
Odp: Bonus.

nie rozumiecie?:confused: pomysl jest swietny:) owszem ale czy mod wprowadza pomysly garczy? rozejzyjcie sie po tematach wpisujac w wyszukiwarce ,,jednostki" i zobaczcie wszedzie nawet z ankieta na tak sa same odmowy:eek::( mod nie chce rozbudowac gry zeby byla lebsza
a czy wy jak bedziecie grac w to samo nie znudzi sie wam? wiec widzicie

Po pierwsze nie mod tylko administracja.Po drugie w forum ukrytym(tylko dla teamu) jest dział "Sensowne propozycje od graczy"(nie pytać się skąd to wiem)
i tam są umieszczane właśnie te sensowne.Jeśli nasz team uzna że dany pomysł naprawdę wnosi coś dobrego do gry to wysyła to do InnoGames w Niemczech i to zarząd firmy decyduje czy go wprowadzać.
 

DeletedUser33595

Guest
Odp: Bonus.

przeczytajcie tamat ,,nowa jednostka" (npissac wlasnie tak a nie nowa jednostka) a sie przekonacie co napisal moderator
 

DeletedUser27977

Guest
Odp: Bonus.

To, że większość propozycji jest odrzucana to wynik ich bezsensowności a nie
humorów moderatorów.I nie ma co narzekać.A w ogóle to edytuj posty a nie pisz
jeden pod drugim.


P.S
Wierny do końca:D:D
 

DeletedUser33595

Guest
Odp: Bonus.

bezsensowne? ok moze jedna anty szlachcic
ale wiekszosc byla super na przyklad straznik i z kad y tyle wiesz o administracji?
 

DeletedUser32223

Guest
Odp: Bonus.

To nie jest miejsce na rozmowy o jednostkach, tylko o przedmiocie dla rycerza, więc bez spamu!
 

DeletedUser27977

Guest
Odp: Bonus.

bezsensowne? ok moze jedna anty szlachcic
ale wiekszosc byla super na przyklad straznik i z kad y tyle wiesz o administracji?

No a to już moja tajemnica:cool:
A moderatorzy zamykając tematy kierują się również a nawet głównie wynikami sondy dotyczącej nich.Więc nie ma żadnej niesprawiedliwości w zamykaniu i kasowaniu różnych przy głupawych tematów.A co do strażnika to zobacz jak ostra krytyka była tego pomysłu.To też się liczy.
A co do spamu to pierwszy post skasowałem.Pomysł bdb nareszcie agresor nie były na przegranej pozycji podczas bonusu.

EDIT@down:Tajny admin hehe;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33595

Guest
Odp: Bonus.

bronisz moda jak tajny admin poza tym na wiekszosci pomyslow wychodzi tak no i kicha
//ja Ci mogę znaleźć parę pomysłów, na które absolutnie nikt nie oddał by głosu "przeciw". dzisiaj skasowałem "propozycję" żeby premium kosztowało trzy złote zamiast jedenstu. poparcie dla takiego czegoś gwarantowane i co z tego? - ambafatimabyloinima
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry