Funkcja w grze Bonus dziennego logowania

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu

Kolejna nowa funkcja pojawi się w Plemionach - Bonus dziennego logowania! Za jej pomocą chcemy nagrodzić naszych lojalnych Graczy, którzy codziennie zaglądają na swoje konta aby rozwijać swoje wioski.

Gdy będziecie się logować na Plemiona pierwszy raz danego dnia (lub posiadać nieotwarte skrzynie) zobaczycie ekran jak powyżej, umożliwiający Wam otwarcie skrzyni z nagrodą. Jest ich dziewięć, po jednej na każdy dzień.
Skrzynia pozostanie dostępna do otwarcia aż do końca 9-dniowego cyklu, więc jeśli będziecie się logować codziennie, to możecie otworzyć wszystkie 9 ostatniego dnia! Jednak tak naprawdę to chyba nie ma sensu czekać z otrzymaniem nagród, prawda?
Ważna uwaga: Skrzynie, które nie zostaną otwarte dziewiątego dnia przepadają i zostają zastąpione przez nowy zestaw 9 skrzyń.

Krótki FAQ
Zamknąłem okno pop-up. W jaki sposób mogę odebrać mój dzienny bonus?
Opcja "Bonus dzienny" będzie dostępna także z poziomu menu Profil. Poza tym okno pop-up będzie się otwierać po każdym logowaniu, jeśli tylko znajdują się na nim nieotwarte skrzynie.

Co się stanie gdy opuszczę jakiś dzień?
Jeśli opuścicie któreś dni 9-dniowego cyklu (czyli nie będziecie się 1 lub więcej dni logować) bonusy nie są resetowane, ale nie będziecie mogli otrzymać za darmo ich pełnej puli. Za każdy kolejny dzień logowania w danym cyklu otrzymacie dostęp do kolejnej skrzyni, nie zaś do skrzyni odpowiadającej danemu dniu. Zatem jeśli zalogujecie się np. 1, 4 i 7 dnia, to nie otrzymacie skrzyni nr 1, 4 i 7 ale 1, 2 i 3. Czyli w uproszczeniu: gdy w ciągu cyklu 9 dni zalogujecie się przez n dni, to otrzymacie dostęp do pierwszych n skrzyń.

Czy logowania zastępcy się wliczają?
Nie. Pod uwagę brane są tylko logowania właściciela konta. Zastępca nie ma także możliwości otwierania skrzyń.

Czy muszę otwierać skrzynie każdego dnia?
Nie, nie musisz. Aż do ostatniego (9) dnia cyklu masz pełną dowolność w kwestii otwierania skrzyń, które zostały odblokowane dzięki Twoim logowaniom. Prosimy jednak mieć na uwadze, że po 9 dniu wszystkie skrzynie zostają zresetowane i nie będzie dłużej możliwości ich otwarcia. Dlatego nie polecamy z czekaniem na ich otwarcie aż do samego końca.

Czy funkcja ta jest dostępna na aplikacjach mobilnych?
Na aplikacji nie będzie pojawiać się okienko pop-up. Jednak sama funkcja powinna być dostępna w taki sam sposób, jako element menu Profil.