Blokada dla nowych użytkowników.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser125784
  • Data rozpoczęcia

Blokada dla nowych użykowników?

  • Tak

    Głosy: 17 44,7%
  • Nie

    Głosy: 21 55,3%

  • W sumie głosujących
    38
Status
Zamknięty.

DeletedUser125784

Guest
Nie raz po ciężkim dniu pracy/szkoły chcąc się odprężyć i poczytać jakieś sensowne tematy przeszukujemy forum i natrafiamy na tematy typu "http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=73881"

Także moja propozycja to aby nowy użytkownik forum musiał odczekać 24 godziny po rejestracji zanim będzie mógł założyć wątek (nie tyczy się offtopa) oraz ograniczyć ilośc pisanych postów do 5 dziennie przez pierwszy tydzień.

Wiem że zdarza się że sensowny gracz chce zadać pytanie odnośnie gry ale te 24 godziny może odczekać. Wprowadzenie takowej blokady zaprzestanie masowemu rozprzestrzenianiu się "PoKeMoONiastych Pośćików i temacikóff"

Pozdrawiam.
 

DeletedUser135553

Guest
Dobry dałeś przykład "przyjacielu"
zgadzam się masz całkowitą racje
chociaż ja też jestem tu tylko tydzień
Ale regis można ten pomysł rozwinąć
Ale ogólnie jestem na tak
 

DeletedUser135553

Guest
No właśnie z tym jest problem zazwyczaj
ale Moderatorzy Łapią Spamerów
Zgłoś te zgłoszenia do Samego Bryffta
lub Przemo bo często jest aktywny
 

DeletedUser

Guest
Dobry dałeś przykład "przyjacielu"
zgadzam się masz całkowitą racje
chociaż ja też jestem tu tylko tydzień
Ale regis można ten pomysł rozwinąć
Ale ogólnie jestem na tak

Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale jeśli ten pomysł wszedł by w życie, nie mógłbyś tyle spamować.

Może nie tyle limit postów, ale ostrzeżenia.
Nowych trzeba poczuczać ;)

Niektórych starych również...:rolleyes:

Ogólnie jestem na "nie". Wielu nowych forumowiczów jest dość ciekawych, a większość zwyczajnie wchodzi na forum ten jeden raz, aby zadać jakieś pytanie. Niektóre pytania straciły by sens, jeśli na zadanie ich trzeba czekać 24 godziny...


No właśnie z tym jest problem zazwyczaj
ale Moderatorzy Łapią Spamerów
Zgłoś te zgłoszenia do Samego Bryffta
lub Przemo bo często jest aktywny

Tak tylko jeszcze dodam, że wydaje mi się, że Przemo nie może edytować wszystkich działów na forum, a jedynie "off-topic" i "kurier plemion". Aczkolwiek mogę się nieco mylić...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ja jestem przeciwny ograniczaniu nowych użytkowników. Nie można uogólniać bo można przy okazji zniechęcić do forum potencjalnych, porządnych użytkowników. Jeśli traficie na taki temat/post po prostu go zaraportujcie. W 24 h na pewno ktoś się tym zajmie.

Co do mojej osoby, nie moge edytować wszystkich for tylko te, które są wypisane tutaj:

http://forum.plemiona.pl/showgroups.php

ale zawsze możecie się udać do admina forum lub super moderatorów (nektaryna jest bardzo często aktywna), a oni Wam zapewne nigdy nie odmówią poświecenia chwili w celach tutaj poruszanych. Super moderatorzy mają możliwość edycji wszystkich for przez Was widocznych.

P.S. Co do tej "wolnej" ręki to nie do końca. Zawsze może przyjść Shad i pogrozić paluszkiem:p
 

DeletedUser93204

Guest
Uważam że limit postów nie powinien zostać wprowadzony ale odczekanie 24h po zarejerstrowaniu jest konieczne gdyż non stop spamują forum.
 

DeletedUser136132

Guest
No właśnie z tym jest problem zazwyczaj
ale Moderatorzy Łapią Spamerów
Zgłoś te zgłoszenia do Samego Bryffta
lub Przemo bo często jest aktywny

Apollo.11 Takich spraw nie sprowadza się Od razu do Bryffta
Bo inni gracze też mają coś do wniesienia w tej sprawie A
Przemo716 Jest aktywny ale to nie znaczy że trzeba go obarczać
co raz to nowymi sprawami

Uważam że limit postów nie powinien zostać wprowadzony ale odczekanie 24h po zarejestrowaniu jest konieczne gdyż non stop spamują forum.

Też tak uważam...Jeśli ktoś jest spamerem to nim po prostu jest I czy będzie spamował teraz czy później to bez różnicy...;)
A jeżeli Chodzi o oskarżanie O spamowanie To Ja bym takie sprawy załatwiał Na priv bo Apollo.11 W taki sposób Został obrażony
Przed oczami graczy Ale...to już zależy od mojego przedmówcy
 

DeletedUser

Guest
Głos na nie, te ,,pokemoniaste" tematy stanowią znikomą część postów na tym forum, ponadto często ktoś wbija na forum by np wyjaśnić sytuację na świecie - przykładowo jakiś radny zaalarmowany o tym, że na forum śmieją się z jego plemienia - wtedy koniecznosć czekania, jak i ograniczenia w ilości pisanych postów na dzień znacznie utrudniłyby sprawę,
 

DeletedUser121859

Guest
przemo ma racja a jeżeli komuś konto ukradli itp. to zaloguje sie na forum i pisze ważna sprawe. pozatym zniechecenie tez by było.
 

DeletedUser131486

Guest
Nie raz po ciężkim dniu pracy/szkoły chcąc się odprężyć i poczytać jakieś sensowne tematy przeszukujemy forum i natrafiamy na tematy typu "http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=73881"

Także moja propozycja to aby nowy użytkownik forum musiał odczekać 24 godziny po rejestracji zanim będzie mógł założyć wątek (nie tyczy się offtopa) oraz ograniczyć ilośc pisanych postów do 5 dziennie przez pierwszy tydzień.

Wiem że zdarza się że sensowny gracz chce zadać pytanie odnośnie gry ale te 24 godziny może odczekać. Wprowadzenie takowej blokady zaprzestanie masowemu rozprzestrzenianiu się "PoKeMoONiastych Pośćików i temacikóff"

Pozdrawiam.

Rozumiem to co piszesz, ale każdy z nas się uczył, Ty też na początku nie wiedziałeś jak wysłać "synchro" i pewnie łykałeś barbarki, nie wiem więc czy bardziej przeszkadza Ci że zakładają tematy, czy chcesz nabić sobie postów na forum itd. Powinieneś być bardziej wyrozumiały, a jeżeli by ich nie było to kto by rozwijał piękne wioski bez wojska na początku świata? :> Moim zdaniem powinieneś być bardziej wyrozumiały :cool:
 

DeletedUser113761

Guest
Nie wszyscy nowi muszą być nie doświadczeni i spamerami ;P . Jestem na nie, jest to tylko nie potrzebne ograniczenie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry