Bizon12 vs Polakumie

Kto wygra?

  • Bizon12

    Głosy: 4 33,3%
  • Polak

    Głosy: 6 50,0%
  • Nikt, Pojedynek zostanie przerwany

    Głosy: 2 16,7%

  • W sumie głosujących
    12
Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
1.062
Wyzywam Polakumie. Jako iż wyzwał dwóch graczy a konfrontacji się nie doczekał...

Wioska: 653 pkt+ czyli może to być runda powyżej tej liczby punktów.. najlepiej 2138 z tanimi monetami..
Limit Wojska: 15K. wojska offensywnego potwierdzone raportem.
Deff max 600 pika
Pojedynek zostanie przerwany w przypadku utraty 100% wojska przez wmieszanie się osób trzecich.
Dozwolone: Katapulty 30
Limit ataków: 10 włączając w to fejki i normalne ataki
Pałac: monety lub paczki
Limit grubasów: 3
Nagroda za pojedynek: BRAK

:p:p:p?
 
Wynik reakcji
1.062
Nie ogarnąłem jeszcze... dzisiaj zagrałem 2 rundki 26 pkt od pół roku :p wiec jeszcze mi nie idą :)
a ja chcę się pobawić 1 vs 1` na offy a nie kto szybciej dojdzie.. xd
 

DeletedUser155263

Guest
biozn :) polak zrobi 3 grube 16k aletego nei wykorzysta
 

DeletedUser157137

Guest
26 pkt. Tak jak mowilem Na innych pojedynkow nie grywam uzasadnialem tez swoja decyzje.
 

DeletedUser158364

Guest
polak cię rozwali jak chce , miałem offika to go kontrą rozwalił ;/
 
Wynik reakcji
1.062
26 pkt. Tak jak mowilem Na innych pojedynkow nie grywam uzasadnialem tez swoja decyzje.

Dla mnie to nie uzasadnienie... bo przewaga off'a w wiosce od 657+ pkt jest mało istotna.. liczy sie pojedynek na offy, są 3 grubasy wiec po pierwszej kolejce się nie skończy... chyba ze nie chcesz ?
a ja rundy 26 pkt jeszcze msuze poćwiczyć.. potem możemy zagrać rewanż na twoich zasadach

Wiec jak dla mnie to moze byc dwumecz
 

DeletedUser162819

Guest
Jednego cieszy szybki rozwój i szybkie postawienie offa przed innymi,a innego zabawa wojskiem.Nie dogodzisz.
 
Wynik reakcji
1.062
Dlatego proponuje walkę na moich i jego zasadach... ;p
a ja wiem ze polaczek ma ogarniętą runde 26 pkt .. szablonowo to robi.. a w w 657 tego nie ma..
 

DeletedUser157137

Guest
Nie wiem czego nie rozumiesz w slowach na rundach z wyzszymi ustawieniami nie gram.
 

DeletedUser157137

Guest
Dlatego proponuje walkę na moich i jego zasadach... ;p
a ja wiem ze polaczek ma ogarniętą runde 26 pkt .. szablonowo to robi.. a w w 657 tego nie ma..



uwierz ze mam . Caly pierwszy turniej miedzynarodowy byl na rundach 653 + 2138 :)) I zawsze mialem jednego z wiekszych offow :)
 

DeletedUser157137

Guest
potrenuj 26 i zagramy o 200 pp :)) wtedy ocenisz sie gdzie jestes w hierarchi..
 
Wynik reakcji
1.062
Ty tylko o pp ? Nie grałem pół roku... więc wybacz mogę nie pamiętać... mam chęć walki na szybkich...
więc wyzywam na pojedynek.. jeśli nie to nie.. temat zaraz poleci do kosza.. bo widzę że się nie dasz namówić..
 

DeletedUser157137

Guest
na 26 pkt. Jezeli nie to nie mamy o czym rozmawiac.
 
Wynik reakcji
1.062
Przecież lubisz solówki. Wiec zero stresu.. tak jak mówiłem. Mogą być rozegrane dwa pojedynki.
1. Moje zasady
2. Twoje zasady czyli 26 pkt.
Szanse wyrównane
 

DeletedUser157137

Guest
Ehhh. Mowie ze nie poniewaz na rundach z duza rozbudowa 70% sukcesu jest to polozenie barbarek. A raczej ich odleglosc od Cb. Tak jak mowie 26 pkt . Potrenuj, opracuj "SCHEMAT" i zagramy. Gra ta powstala aby grac w nia od 26pkt. A rundy z wyzszymi rozbuodwami sa "ATRAKCJA" dlaczego zawsze swiaty wolne ruszaja od 26 pkt ? wyjatkiem jubileuszowy 50 . Dlaczego nie ma startow 653 pkt ??? Bo cala szkopul twki w rozwinieciu wioski od zera a przy okazji zrobieni okreslonej ilosci wojska i Szlacht :))
 
Wynik reakcji
1.062
Na wolnych mam schematy od 26 pkt opracowane znaczy gram co świat podobnie ale nie tak samo .. ale to są syzbkie.. pamietam 50 świat peirwszy raz miałem styczność z 657 wioska i na początku bylem w czwórce ? piątce ?
No właśnie to atrakcja.. tak barbarki dużo dadzą... ale to będzie walka na offy
i zrozum że jakieś tam różnice 300-400 lk są nie istotne... bo gramy bez praktycznie deffa i z 3 grubasami..
jeśli potrafisz.. to zagrasz. proste.. a zależy mi na pojedynkach tylko z reprezentacją...
i na wymianie offow
bo na 26 pkt najbardziej widać... różnice !
 
Status
Zamknięty.
Do góry