Bizon12 vs Polakumie

Kto wygra?

  • Bizon12

    Głosy: 4 33,3%
  • Polak

    Głosy: 6 50,0%
  • Nikt, Pojedynek zostanie przerwany

    Głosy: 2 16,7%

  • W sumie głosujących
    12
Status
Zamknięty.

DeletedUser157137

Guest
na 26 pkt tez bd zabawa offami. Mowie nigdzie sie nie pali ja nie uciekne . Zagra 5, 10 , 15 , 35 rund od 26 pkt i wtedy zagramy :)
 
Wynik reakcji
1.062
Tylko ja na razie tyle rund nie mam czzasu zagrać bo wakacje się kończą
Dlatego śpieszy mi się na te wyższe progi pkt wiosek :)
Czyli szybki off i jeszcze szybsza konfrontacja..
mi jutro pasuje ale na moich zasadach a kiedys tam moze być na twoich
 

DeletedUser157137

Guest
Tak jak powiedzialem. Swojego zdania nie zmienie. Rundami ze tak to nazwe najtrudniejszymi pod wzgledem dobrania taktyki sa rundy 26 pkt. Dlatego tez sa najciekawsze. I jezeli chcesz sie rownac ze mna to zapraszam na runde 26 pkt sam zobaczysz ile Ci jeszcze brakuje :)
 

DeletedUser155263

Guest
oj polak ty to masz plan co zrobic i tak grasz wiec nie pisz głupot
 

DeletedUser118617

Guest
mam do was pytanie co do tych pojedynkó kiedy mozecie zaczac sie atakowac?
i czy to musza byc obie osoby z tymi 15k wojskami ofensywnymi czy wystarczy jedna do ataku?
 
Wynik reakcji
1.062
Przecież wiem że tam szybko się rozwijasz... tu nie chodzi sprawdzenie ile tracę w robieniu off'a tylko o bardziej grę "zręcznościową" ..

mam do was pytanie co do tych pojedynkó kiedy mozecie zaczac sie atakowac?
i czy to musza byc obie osoby z tymi 15k wojskami ofensywnymi czy wystarczy jedna do ataku?
jedna osoba ma 15 k woja i przesyłą raport.. i wtedy zacyzna sie pojedynek..
czyli nie msuzą byc to 2 osoby po 15 k ..
 

DeletedUser157137

Guest
A i owszem. Ale wyjasnij mi skoro kazdy wie jak gram ja czy step to i tak odstaja w wojsku , eko , i pozniej stawiaja palace ?
 

DeletedUser155263

Guest
hmm mam ci napisac jak grasz grasz tak jak ja :)


czyli eko pod lk minimumdo 15/15/16

potem farmisz klepiesz lk i eko w góre ;)
 
Wynik reakcji
1.062
A i owszem. Ale wyjasnij mi skoro kazdy wie jak gram ja czy step to i tak odstaja w wojsku , eko , i pozniej stawiaja palace ?


Znaczy wiem ze szybko dochodzisz do off'a nie rozgryzłem twojego schematu budynkowego + off .. bo tak jak mówiłem.. dzisiaj drugi raz zagrałem takową rundę.. i szedłem w deff... nie farmiąc przy tym..

czyli nici .. muszę szukać dalej.. cóż.. bywa..
 

DeletedUser157137

Guest
Przecież wiem że tam szybko się rozwijasz... tu nie chodzi sprawdzenie ile tracę w robieniu off'a tylko o bardziej grę "zręcznościową" ..


jedna osoba ma 15 k woja i przesyłą raport.. i wtedy zacyzna sie pojedynek..
czyli nie msuzą byc to 2 osoby po 15 k ..



Zrecznosciowa hmmm . To posadzmy sie na dwoch takich samych komputerach. I na takim samym necie w moim przypadku radiowce = niestabilnosc. + gdy mam odpalonego TS'a i Opere to zuzycie procesora mam 80%.



Gramy 26 pkt albo temat do zamkniecia. Dam tutaj taki bokserski przyklad. "To Ty jestes pretendentem , a ja mistrzem Wiec to ja ustalam warunki" .
 
Wynik reakcji
1.062
Chyba nawet eko dobrego nie podałeś ;) Polak pytał dlaczego skoro wszyscy wiedzą jak gra,to czemu nie budują się tak szybko jak on?

bo nikogo nie farmiłem ? lk nawet nie robiłem ?

Zrecznosciowa hmmm . To posadzmy sie na dwoch takich samych komputerach. I na takim samym necie w moim przypadku radiowce = niestabilnosc. + gdy mam odpalonego TS'a i Opere to zuzycie procesora mam 80%.



Gramy 26 pkt albo temat do zamkniecia. Dam tutaj taki bokserski przyklad. "To Ty jestes pretendentem , a ja mistrzem Wiec to ja ustalam warunki" .

Toć graj bez TS'a.. ja na mozzili chętnie zagram z Tobą... ja mam radiówkę... 512... czyli bardzo słaba..
W tym przypadku ja Cie wyzwałem... xd wiec ja ustal;am zasady xd
 

DeletedUser157137

Guest
hmm mam ci napisac jak grasz grasz tak jak ja :)


czyli eko pod lk minimumdo 15/15/16

potem farmisz klepiesz lk i eko w góre ;)



eko podales zle. A pozatym do momentu dojscia do lk Trzeba w odpowiedniej kolejnosci robic to eko , w odpowiednim momencie zaczac robic piki , dorabiac je pozniej nie zrobic ani za malo ani za duzo. Dostosowywujac wszystko do ilosci i odleglosci barbarek w zaleznosci jakie one daja surowce. Schemat jak to niektorzy wygladaja powiedzmy tak wyglada. No ale dlaczego mimo ze kazdy wie jak gramy nie jest wstanie utrzymac nam kroku ? Powiedz mi dlaczego majac takie przypadki ze typek skanowal mnie co 5 minut i mowi ze chce zobaczyc dokladnie jak gram i skanowal mnie co 5 minut i potem i tak z tego nic nie mial... ?
 

DeletedUser157137

Guest
Dobra prosze admina o zamkneicie i usuniecie tematu.
 
Wynik reakcji
1.062
Tak wymien Kropeq i zapros ich na 1 vs 1 ze mna na 26 pkt . Zasady sa znane wszyskim.



Bizon napsiales cos w stylu ze chcesz sprawdzic gdzie sie znajduje Twoje miejsce na SP , jaki jest Twoj poziom . Nie chce mi sie dokladnie patrzec. Wiec to Ty jestes "poczatkujacy" a ja "doswiadczony" wiec .. ?

Ze ogarnęliście wszelkie schematy rundek to znaczy że macie jeszcze "prawo do wybierania"?
Sorrki.. albo ktoś jest z reprezentacji i poradzi sobie w każdych warunkach albo nie.. proste...
Ja szybkie traktuję jako dodatek czyli 2 tygodniowe maratony syzbkich w ciagu roku.. teraz taki okres więc.. chce pojedynki ;p
a dział mi sie spodobał... bo kiedyś znaczy pół roku temu z każdym z FO chcieliście iść na wymiane offami ..
wiec teraz prosze...
na szybkihh wy odstajecie na wolnych ja.. które są cenniejsze ?
 

DeletedUser127278

Guest
Witam,
Polakumie nie zgodził się na warunki Bizona, w takim razie temat zamykam.
Dracula11
 
Status
Zamknięty.
Do góry