Bizon12 kontra Stepchild

Kto wygra?


  • W sumie głosujących
    52
Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
1.062
Dawno nie grałem ale spróbuje. Wyzywam Stepchild.

Wioska: 2138
Limit Wojska: 15K. wojska offensywnego potwierdzone raportem.
Deff max 600 pika
Pojedynek zostanie przerwany w przypadku utraty 100% wojska przez wmieszanie się osób trzecich, jednak jeśli obie strony się zgodzą to zostanie wznowiony ;)
Dozwolone: Katapulty
Fake limit: 6 ataków
Pałac: monety lub paczki
Limit grubasów: 3
Nagroda za pojedynek: BRAK

Taka rozgrzewka. To co Step zgadzasz się :p?
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
Bizon:p
musialbys pocwiczyc zeby stepa ogarnac:D
Ale na zachęte glosuje na Ciebie a noz Ci sie powiedzie;D
 

DeletedUser

Guest
stawiam na bizonka :p
grało sie troche na sw 48 i wiem jak kiedys grał na szybkim :)
 

DeletedUser162819

Guest
Czy ja jestem aż taki niedobry ,że wszyscy na mnie się rzucają? :(

Jasne,możemy zagrać/

Nie zgadzam się na utratę całego wojska. Jeśli ktoś straci wojsko przez inną osobę,to albo koniec,albo druga osoba czeka,aż ta odrobi. Pisz mi na pw kontakt,to się dogadamy
 
Wynik reakcji
1.062
Czy ja jestem aż taki niedobry ,że wszyscy na mnie się rzucają? :(

Jasne,możemy zagrać/

Nie zgadzam się na utratę całego wojska. Jeśli ktoś straci wojsko przez inną osobę,to albo koniec,albo druga osoba czeka,aż ta odrobi. Pisz mi na pw kontakt,to się dogadamy


Chce zobaczyć jak walczy reprezentacja. Pewnie na szybkich od was odstaję ale jeśli "Zbyszku" głosuje na mnie to tym bardziej się postaram ;*
Następny będzie on :D
A ze grałem podczas ostatnich 6 miesięcy z 10 razy to inna bajka :)
 

DeletedUser162819

Guest
Ja nie jestem "reprezentacją" ;p Tworzymy ją razem.

Mam nadzieję,że to nie ma być pojedynek z repką i jak przegram,to zacznie się jechanie,że kogo wy bierzecie do tej reprezentacji.

Powodzenia.


Głos na bizona.
 
Wynik reakcji
1.062
Ja nie jestem "reprezentacją" ;p Tworzymy ją razem.

Mam nadzieję,że to nie ma być pojedynek z repką i jak przegram,to zacznie się jechanie,że kogo wy bierzecie do tej reprezentacji.

Powodzenia.


Głos na bizona.

Ja wszystko rozumiem. To jest pojedynek między nami. Innych członków z reprezentacji nie włączam.. Po prostu chcę się zmierzyć z kimś od was. Jeśli wygram to wygram i zmierzę się z kimś lepszym potem, jeśli przegram to poćwiczę jak zbyszek pisze... i za jakiś czas następny pojedynek :p
Nie jestem osobą która zazdrości repce i ją równą z błotem..

PS: Marek nie wierzysz we mnie :p? O Ty :D
 

DeletedUser153359

Guest
w zaistnialych okolicznosciach i poznania doglebniej drugiej osoby tego pojedynku stawiam an jakze droga 1 strone czyli biezona :>
 

DeletedUser

Guest
Stawiam na Biozona ;ppp Niech pokaże co potrafi ^^ Mimo to życzę również powodzenia rywalowi ;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser162819

Guest
Dobrze,że można liczyć na życzliwość gracz podczas grania pojedynku.Nie zaczęliśmy się jeszcze bić ,a oto agro:


uhd3x4.png
 
Wynik reakcji
1.062
Nie ma sensu ... nie wiem po co ta zakładka jest... jeśli podczas pojedynku na każdego gracza idzie przynajmniej 5 ataków od osób trzecich, czwartych i tak dalej..
Nawet nie potrafią uszanować opisu .. a nawet pw.. gdzie jest wszystko wyjaśnione.. link nawet podany do tego pojedynku..
ale kogo to obchodzi..
Pojedynek przerwany... do następnego razu
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser159420

Guest
Nie ma sensu ... nie wiem po co ta zakładka jest... jeśli podczas pojedynku na każdego gracza idzie przynajmniej 5 ataków od osób trzecich, czwartych i tak dalej..
Nawet nie potrafią uszanować opisu .. a nawet pw.. gdzie jest wszystko wyjaśnione.. link nawet podany do tego pojedynku..
ale kogo to obchodzi..
Pojedynek przerwany... do następnego razu

Człowieku, co kogoś ma interesować, że robicie sobie pojedynek? Ma ochote was atakować to was atakuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry