Bitwa o wieżę - komentarze

DeletedUser198295

Guest
kolejny słaby pomysł, załatwcie sobie jakąś dobrą reklamę albo ulepszajcie grę dla starych graczy, albo nic nie róbcie, a nie kolejny skok na kase frajerów, wrzućcie jeszcze konkursik na fb dla wiarygodności xD
 

Hartigan

Pikinier
Wynik reakcji
14
Wydarzenia powinny być mało skomplikowane ale wymagające systematyczności.
Nie przepadam za takimi gdzie mój wynik jest uzależniony również od innych graczy.
Ale cóż, trzeba brać co jest
 

DANIU 997

Zwiadowca
Wynik reakcji
124
kolejny słaby pomysł, załatwcie sobie jakąś dobrą reklamę albo ulepszajcie grę dla starych graczy, albo nic nie róbcie, a nie kolejny skok na kase frajerów, wrzućcie jeszcze konkursik na fb dla wiarygodności xD

nie rozumiem takich jak ty, nie podoba ci się to nie graj a nie piszesz takie bzdety żeby po kilku minutach farmę rozsyłać xD hipokryta
 

DeletedUser198295

Guest
Nie krytykuje gry tylko te konkursy, a to że coraz mniej ludzi w to gra to fakt, a nie teza. Sugeruję im zrobić dobrą reklamę i ożywić grę, a nie robić kolejny evencik pod farmienie kasy frajerów. Czytanie ze zrozumieniem się kłania ;)
 

DANIU 997

Zwiadowca
Wynik reakcji
124
"ulepszajcie grę" a nie "ulepszajcie eventy"


Po raz drugi nazywasz ludzi którzy kupują sobie pp aby przyspieszyć grę frajerami, brzmi jak kompleks. Nie masz to poproś, ktoś ci prześle.
 

DeletedUser198295

Guest
No tak, niech ulepszają grę, nie chciałbyś?
Ale to że tak napisałem nie oznacza, że uważam iż gra jest "zła", czy też słaba. Ale te eventy są nudne i schematyczne, i zamiast dodać choćby głupi chat grupowy do gry wolą ciągnąć kasę od ludzi którzy, jeśli nic się nie zmieni za jakiś czas odejdą. Bo gra na pp jest nudna, co tylko potwierdzają zawsze strony fo światów bez pp, oraz z nimi. Różni się też wielkość świata ;)

Ale ja już sporo w to gram, może coś ze mną jest nie tak :D Także HF!
 

Mateos777

Chłop
Wynik reakcji
1
Proponuję, abyście w jakiś sposób wymyślili możliwość dołączania do takich eventów, w których trzeba grać w grupie.
Czasem mnie bardzo irytowało, kiedy czułem, że jestem sam w wylosowanej grupie i czasem się zdarzało, że moja grupa nie zdobyła żadnych sektorów.
A moim zdaniem, możliwość dołączania do eventów spowoduje, że tylko chętni będą brali w nich udział i będzie dużo aktywniejsza zabawa.
Ci co nie chcą grać nie powinni dostawać laurów za to że byli w grupie i nic nie zrobili.
 
Do góry