Bitwa o wieżę - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser190674

Guest
Grać się odechciewa, gdy w plemieniu znaczna część kont jest de facto martwa. Dotychczas przynajmniej w Wydarzeniach, indywidualny wynik gracza, był wypadkową jego zaangażowania w zabawę.
Teraz obawiam się trafienia w evencie do grupy, w której znów - tak jak w grze - martwe konta uniemożliwią uzyskanie satysfakcjonującego wyniku.
Kolejnym potencjalnym minusem, okazać się może fakt skojarzenia w jednym zespole zaprzysięgłych wrogów z gry. Pojawi się wówczas dylemat czy warto angażować się w coś, co naszemu przeciwnikowi przyniesie korzyści? I zamiast spodziewanej uciechy pojawi się zgryzota albo jakaś zawiść.
Najlepsze potrawy i to w najlepszej restauracji nie dadzą nic, jeśli ktoś nas zmusi do siedzenia przy jednym stoliku z nielubianym indywiduum. Czy tutaj nie będzie mogło zdarzyć się podobnie?

Nawiasem mówiąc, to uwielbiam te wszystkie zabawy. Przydają one sporo samej grze, a ja na stare lata znów czuję się jak dzieciak przed Gwiazdką, z wypiekami na twarzy oczekujący prezentów.
Oby i ta "Gwiazdka" była tym, co dobrze będzie mi się wspominało
 

DeletedUser18304

Guest
Znowu event, gdzie praktycznie nic od nas nie zależy - wszystko sprowadza się do tego, czy akurat trafimy na osoby, które też coś poklikają - jeśli nie, to nic nie dostaniemy. Wolałem eventy w których się atakowało wioski (jak najlepszy event dotąd - jajka wielkanocne), zbierało godła, jakieś potwory w jaskiniach czy coś. Co z tego, że tutaj będę klikał co godzinę, jak niewiele ode mnie zależy. I może uciułam na jakieś zapełnienie spichlerza.
 

Deleted User - 2002360

Guest
Ciekawy pomysł.
Co do uwag powyżej - jak się dobrze pokombinuje to i samemu można coś ugrać. No a w razie czego są jeszcze rankingi indywidualne, które przynoszą dosyć sporo laurów.
 

DeletedUser194624

Guest
nie ma co narzekać. Na szczęście co kolejne 24h następuje zmiana ekipy. Spokojnie to tylko dodaje atrakcyjności w grze. Dla mnie bomba. Nie jest to tak absorbujące jak np. godła gdzie non stop trzeba było kogoś "wyzwać"
 

Deleted User - 2002360

Guest
Hmm, pakiet 30% surków (1550 laurów) wychodzi w przeliczeniu gorzej niż pakiety 20% (990 laurów)...
Chyba nie tak to powinno wyglądać? :p
 

DeletedUser188363

Guest
wedlug mnie event jest ok, ladne nagrody. Jedynym minusem jest dopuszczenie nieaktywnych graczy do udzialu w tym evencie. Co z tego ze ktos jest aktywny skoro druzyna ktora losuje sklada sie z kont porzuconych ktore oddaly zasta? przeciwna druzyna moze sobie falszywie nabic wyniki. Moze kiedys tworcy gry by pomysleli o tym aby bloknac cwaniaczkow. Jesli ktos ma urlop akurat w tym czasie i oddal zasta- pech, ale szanse druzyn bylyby bardziej wyrownane niz nabijanie sobie nagrod z zastow. NIe wspomne o tym ze ludzie kupione pp tez pakuja w regimenty. ale po co to robic jak mozna z zasta legalnie dobic atak,obrone. kto traci na tym mozna sie domyslec :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser185610

Guest
Takie pytanie, czy "rosnące uprawy" może być wykorzystane kilkakrotnie oraz czy po zakończeniu wydarzenia pojemność zarody wróci do poziomu standardowego (podstawowego przewidzianego w tzw drzewku zmian poziomów)?
 

learnTwoPlay

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
716
fajnie by było, ale dzisiaj na 109 wcale nie dodało laurów po zakończonej rudzie :)

#edit 6 minut po zakończonej rudzie :)
 

DeletedUser139687

Guest
podbijam że powinna być możliwość "chatu" z grupą np w miejsce "log wydarzeń", no i zgadzam się że z zasta powinna być zablokowana możliwość brania udziału w tym akurat wydarzeniu
 

Deleted User - 2002360

Guest
Dobra zmiana, lekkie wyrównanie szans w evencie, bo nie będzie teraz problemu że ktoś odpuszcza połowę rundy żeby mieć 10 regimentów na start następnej.
No i całkiem przyjemny bonus dla aktywnych graczy, którzy od razu o 14 mogą przeprowadzić atak i zbierać kolejne regimenty.
 

DeletedUser194852

Guest
W kwestii ewentualne:
Faktycznie Problematyczne jest to, że mamy bardzo mocno ograniczony wpływ na sytuację w grupie. Może rozwiazaniem byloby nagradzanie najaktywniejszych w grupie dodatkowymi regimentami? Może również wyłączyć możliwość (jeśli taka istnieje) brania udziału w evencie na zasteępstwach oraz tym samym łączu. To wykluczy również ewentualne multi.
Tak ogóle, to chyba najciekawszy z eventów w jakich miałem kiedykolwiek możliwość brać udział.

Mam jednak jeszcze pytanie dotyczące nagród.
Wiem, że efekty się nie kumulują. Ale co jeśli będę miał w użyciu np. Bonus łupów, który działa we wszystkich wioskach, a w trakcie jego działania użyję Bonusu flagi, który działa tylko w jednej. Nie ma mowy o żadnej kumulacji
W skrócie, czy możliwe jest użycie dwóch bonusów w tym samym czasie?

Pozdrawiam
 

DeletedUser37348

Guest
Tak. Nie ma np problemu, żeby użyć -10% do monet we wszystkich wsiach, w jednej wrzucić flagę -20% do monet i dodatkowo bonus flagi. Wówczas wszystkie zniżki z różnych bonusów się kumulują i łącznie w tej wiosce będzie -50% do monet :)
 

DeletedUser160438

Guest
Zadania ranking jest bez sensu. Czemu nie zalicza zdobycia pozycji we wcześniejszych rundach? Punkty są losowe i mimo starań można nigdy nie dać rady. A gdy się stara o ten ranking to trzeba się skupić albo na ataku, albo na obronie. Wielu graczy wtedy klepie jedną tabelkę, a druga jest odpuszczana. Odbija się to na obronie lub ataku grupy i trochę to wypacza starania innych graczy.
Często na samym starcie w ciągu godziny lub nawet dwóch nie uda się przejąć sektora, a gracz ustawia się na obronę. Według mnie to albo strata regimentów, albo wymuszanie ataku. Może dobrze gdy gracze obrońcy mieli od pierwszej godziny możliwość obrony sektora. Atakujący zaczynają o 14 - ej, a obrońcy muszą czekać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry