Wydarzenie Bitwa o barykady (IV 2018)

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
659

Bitwa o barykadyDrodzy Gracze,

od 12 kwietnia aktywne będzie (na światach z tzw. "dodatkowymi funkcjami Premium") nasze nowe wydarzenie "Bitwa o barykady". Potrwa 2 tygodnie, czyli do 26 kwietnia.

Tym razem otrzymacie zadanie aby udać się do miasta opanowanego przez barona Bollwerk, który przeprowadził zamach stanu i zbiegł ze zgrabionym łupem. Ta zdrada nie może pozostać bezkarna!

(film dostępny z polskimi napisami)

Polowanie na barona Bollwerk

Na początku wydarzenia zobaczycie mapę miasta, z zaznaczonymi na niej barykadami stworzonymi przez barona i jego popleczników. Na potrzeby wydarzenia będziecie zarządzać specjalną grupą okolicznościowych jednostek, widocznych na ekranie powyżej mapy.

Po wybraniu barykady zobaczycie znajdujących się na niej obrońców i możecie wybrać jakie jednostki chcecie wysłać do walki.
Przebieg bitwy zależy od silnych i słabych stron jednostek, które zostały wysłane do walki. Jeśli chcecie dowiedzieć się o nich więcej kliknijcie na ich obrazek (na ekranie głównym wydarzenia) lub najeżdżając na nie kursorem na ekranie walki. Posiadane przez Was jednostki nie zginą w walce, ale mogą zostać ranne. Będą wówczas niedostępne do czasu przybycia medyka, który je uleczy. Wrogie oddziały nie posiadają w swych szeregach medyka, więc po pokonaniu schodzą z pola boju. Umożliwia to przejęcie nawet silnie bronionych barykad za pomocą kilku ataków, które stopniowo będą eliminowały jej obrońców.


Po zdobyciu danej barykady otrzymacie nagrodę w postaci określonej liczby dukatów, które możecie wykorzystać na zakupy w sklepie wydarzenia. Niektóre barykady oferują także możliwość zdobycia dodatkowych nagród, jeśli zostaną podbite. Nagrody ukryte pod daną barykadą są wyświetlane na dole ekranu walki. Po przejściu danej barykady możecie ruszyć dalej lub poczekać aż pojawią się na niej oddziały obrońców i walczyć o nią raz jeszcze, aby zdobyć dodatkowe dukaty. Każda kolejna taka potyczka będzie jednak trudniejsza.

Podbijanie kolejnych barykad będzie wymagało coraz większych zastępów jednostek. Będziecie mogli je zdobyć dzięki swojemu zaangażowaniu w grę. Każdego dnia macie aż 10 szans na zdobycie dodatkowych losowych jednostek, dzięki wykonywaniu standardowych operacji: atakowaniu, bronieniu, rekrutowaniu wojsk czy konstruowaniu budynków. Za każdym razem gdy zyskacie w ten sposób nowe jednostki, otrzymacie raport z informacją o otrzymanych siłach.

Możecie także zdobyć dodatkowe dukaty za swoją pozycję w codziennym rankingu, a także duży bonus za ranking końcowy. Prosimy jednak pamiętać, że dukaty za ranking końcowy przyznawane będą na koniec wydarzenia i trzeba będzie je szybko wydać - zanim miną dodatkowe 24 godziny otwarcia sklepu po zakończeniu wydarzenia. Historia wydarzenia da Wam podgląd ile dukatów otrzymaliście w poszczególnych dniach.

Zbierajcie siły i ruszajcie do walki o odbicie miasta!

Czekamy z niecierpliwością na Wasze komentarze, prosimy zamieszczać je w tym temacie.

Wasz Plemiona Team
 
Ostatnia edycja: