Bargroje i inne

  • Rozpoczynający wątek ERESV6
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
28i8dhd.gif


2943v2g.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
axbdbk.jpg



przerzuciłem przez dużą ilość filtrów i nie tylko w celu uwydatnienia piękna owego trunku.
 

DeletedUser162884

Guest
Awatary powinny mieć dostosowaną rozdzielczość. Nie mierzysz tego linijką tylko wymiarami, które podajesz. W większości prac dodajesz kilka efektów,które i tak nie pasują i sam napis. Bawię się grafiką już jakiś czas i troszkę wiem o co chodzi. Nie idziesz w dobrym kierunku. Żeby zacząć bawić się grafiką trzeba umieć podstawy, animacja jest już na wyższy poziom. Sam nie oceniam swoich prac na wysoki poziom bo oceniam je około na 4/10. Pamiętaj, ze krytyka nie ma Cię zniechęcić, ale pomóc Ci i osoby oceniające wytykają Ci błędy, które warto poprawić.

Ogólnie 2/10
 

DeletedUser159420

Guest
Tyle już się tym zajmujesz a nadal zero progresu. Zacznij robić coś z tutorialami to może się czegoś nowego nauczysz bo stoisz w miejscu.
 

DeletedUser

Guest
Tyle już się tym zajmujesz a nadal zero progresu. Zacznij robić coś z tutorialami to może się czegoś nowego nauczysz bo stoisz w miejscu.

no. siedze w grafice ponad 4 lata i robię badziew. a ja nadal czekam na jakąś Twoją pracę.
jak zakupię lepszego kompa to poszukam tutków bY Nitro Cee na photoshopa i wtedy będę najlepszy <3
 

DeletedUser162884

Guest
4 lata? Jak uważasz się za dobrego grafika to wstaw swoje prace na strony graficzne. Zobaczysz co robisz :)
 

DeletedUser170559

Guest
Mi się obydwie prace podobają.Gratuluję talentu ...
 

DeletedUser159420

Guest
4 lata? Jak uważasz się za dobrego grafika to wstaw swoje prace na strony graficzne. Zobaczysz co robisz :)

Dokładnie, ale trzeba nitrowi przecież pocisnać mimo, że jego prace wyglądają jak robione w paincie przez 2 letnią dziewczynke zaczynającach dopiero myszką ruszać :O
 

DeletedUser

Guest
W pracach nie musi być nawalone wszystkiego np. textur , filtrów żeby praca wyglądała łądnie. Rób prace minimalistyczne , które wdziękiem przyciągną ludzi. Ja myślę , że dużo pracy przed tobą.
 

DeletedUser

Guest
11bur2u.jpg


człowiek glut.

W sumie tak patrzę na ten temat, to jaki człowiek był głupi.
 

DeletedUser

Guest
W jakim programie tworzysz ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry