"Banner" Plemion Plus

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19643
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie "banner" Plemion Plus na górze forum ??


  • W sumie głosujących
    27
Status
Zamknięty.

DeletedUser19643

Guest
Ech i znowu coś proponuję, ale tą propozycję uważam za słuszną i mam nadzieję, że mnie poprzecie ^_^

Proponuje wprowadzić na górze forum "banner" Plemion Plus. Dokładnie takie coś jak ma Kurier Plemion. Klikniesz na to i Cię przenosi na stronę Plemion Plus. Ułatwiłoby to wchodzenie na tą stronę, a zarazem przykułoby to uwagę gości, którzy bardzo rzadko wchodzą na forum. Zrobiłem takie coś, abyście mniej więcej wiedzieli o co mi chodzi. Oczywiście "banner" byłby o wiele ładniejszy, to jest taka paintowe cuś ^_^


beztytuu2zu5.png


Głosujcie i komentujcie ^^

@Down

Ja bylem przeciwny robieniu aż oddzielnego działu dla tego programu, ale uważam, że sam program jest bardzo przydatny i ciekawy. Chcesz to przeczytaj moje posty dokładniej, od początku proponowałem taki "banner"... A jak nie ma na to miejsca to wywalić Kurier Plemion, albo logo Plemiona Forum na dół strony zrobić, czy coś w tym stylu. Dla chcącego nic trudnego. :) Albo choćby zrobili te Ważne ogłoszenia na fłownej stronie forum, to czemu tam by nie mogli wrzucić loga forum czy Kuriera ??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: "Banner" Plemion Plus

widze pewien brak konsekwencji. pare godzin temu chciales, zeby wywalic z forum dzial "plemiona plus", a teraz chcesz zeby dac baner? to jak to w koncu jest?
@topic: nie, nie ma na to miejsca, chyba zeby wywalic baner kuriera.inaczej to sei nie zmiesci, bo zwyczajnie za wąsko.
 

DeletedUser19795

Guest
Odp: "Banner" Plemion Plus

@topic: nie, nie ma na to miejsca, chyba zeby wywalic baner kuriera.inaczej to sei nie zmiesci, bo zwyczajnie za wąsko.

Nie, banner kuriera musi zostać, trzeba banner Plemiona Forum wywalic, bo jak na nie już dotarłeś to po co Ci wejść na to forum jeszcze raz klikając na Banner :p. Tak Banner PlemionaPlus trzeba dać, za to Plemiona Forum usunąć - jestem na Tak*

* Najedź na gwiazdkę i troche dalej, zobaczysz na co jestem nastawiony w tym pomyśle;)
 

DeletedUser1378

Guest
Odp: "Banner" Plemion Plus

Jestem na NIE! Po dodaniu tego bannera byłoby zbyt mało miejsca na pasku na górze.

Wg mnie banner plemiona forum powinien zostać, ponieważ jest to logo forum oraz szybko prowadzi na stronę główną.
 

DeletedUser6145

Guest
Odp: "Banner" Plemion Plus

Zapchałoby to pasek,teraz jest w sam raz.
 

DeletedUser13210

Guest
Odp: "Banner" Plemion Plus

Banner by się przydał.. Tylko troche innego koloru napis PLUS bym zrobił...
 

DeletedUser

Guest
Odp: "Banner" Plemion Plus

Nie sądzicie, że plemiona plus są odrębną stroną i umieszczenie tego banera byłoby reklamą, więc jest na to potrzebna zgoda administratora plemiona plus, a tak btw. to nie wiem, czy władze plemion zgodzą się na bezpłatną reklamę.
 

DeletedUser19643

Guest
Odp: "Banner" Plemion Plus

Zapchałoby to pasek,teraz jest w sam raz.

Jak już napisałem, dla chcącego nic trudnego. Umieli zrobić ogłoszenia na głównej stronie to mogą i to. Np. Logo forum wrzucić tam na dół, pod listę dostępnych użytkowników. Lub po prostu usunąć te ogłoszenia migające na głównej stronie forum i tam wrzucić logo forum, kuriera czy plemiona plus. Jeszcze raz powtarzam, dla chcącego nic trudnego.

Banner by się przydał.. Tylko troche innego koloru napis PLUS bym zrobił...

Ja nie jestem grafikiem, to jest zwykła pomniejszona wycinka ze screena. Jak już wcześniej napisałem, banner byłby robiony przez grafików i byłby o wiele ładniejszy !!!

Nie sądzicie, że plemiona plus są odrębną stroną i umieszczenie tego banera byłoby reklamą, więc jest na to potrzebna zgoda administratora plemiona plus, a tak btw. to nie wiem, czy władze plemion zgodzą się na bezpłatną reklamę.

Lol, Plemiona się dogadały z 5tym (twórcą programu), dostał prawa, zrobili nawet odrębny dział dla tego programu razem z linkiem, to też jest reklama, czekam na wypowiedź 5tego czy pozwoliłby na coś takiego. Ale jestem przekonany, że tak, bo tylko wzrośnie zainteresowanie programem...

Czekam na dalsze komentarze o głosy.:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: "Banner" Plemion Plus

Nie widze takiej potrzeby,poza tym nie dziala to jeszcze na wszystkich swiatach,moze w przyszlosci.
 
Status
Zamknięty.
Do góry