Ban

Status
Zamknięty.

Everthing

Pikinier
Wynik reakcji
5
Drogi supporcie,
Czy wy w jaki kolwiek sposób weryfikującej zgłoszenia nieodpowiedniej wiadomości ? Oraz czemu dajecie możliwość odwołania skoro i tak nie mam możliwości udowodnienia, ze zdanie zostało wyjęte z konspektu ?
Oraz czy można ubiegać się o założenie blokady na ataki do końca bana ? Niestety nie mogę uzyskać nigdzie takiej informacji
 

Adalino

Łucznik
Wynik reakcji
1.920
Nie masz możliwości prosić o blokadę na atak
Dałeś się podpuścić to teraz cierp i miej nadzieje, że nikt cię nie zaatakuje
 

Everthing

Pikinier
Wynik reakcji
5
tak podpuścić, za zdanie wyciągnięte z kontekstu... cała rozmowa trochę inaczej brzmiała, to tak jakbyś Ty mi napisał 9 wiadomości jakiejś historii swojej życiowej a w 10 coś co podlega pod bana nieodnoszącego się w zupełności do gry! I za to leci ban! Brawo wy
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
tak podpuścić, za zdanie wyciągnięte z kontekstu... cała rozmowa trochę inaczej brzmiała, to tak jakbyś Ty mi napisał 9 wiadomości jakiejś historii swojej życiowej a w 10 coś co podlega pod bana nieodnoszącego się w zupełności do gry! I za to leci ban! Brawo wy

Zasady gry zabraniają używania wulgaryzmów oraz obrażania. I tyle.
Nie ma tam nigdzie dopisku małą czcionką "jeśli 9 wiadomości napisałeś regulaminowych to w 10 możesz przeklinać gratis".
Jeśli rozmawiasz z kimś zaufanym, kto Cię nie zgłosi, to możesz pisać co tylko chcesz.
Jeśli jednak Twój rozmówca zgłosi Twoją wiadomość do supportu, to nas interesuje TA wiadomość, która została zgłoszona i jej poprawność w kontekście regulaminu. Nie ma żadnego znaczenia, czy wcześniej napisałeś 5, 20 czy 200 wiadomości zgodnych z regulaminem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry