Ban dość ważne

Status
Zamknięty.

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.279
Witam powiedzmy, że gracz X dostał bana za 2 konta na świecie y. Gracz ten postanowił zagrać coopa, więc usunął swoje konto i zostało mu konto które jest zbanowane i do likwidacji (bo podczas bana gracz wybiera konto które będzie miało ub i konto które będzie usunięte). I czy gracz x może grać jako coop? Czy musi czekać aż zlikwiduje się konto usuwane przez support? Bo na konto likwidowane i tak nie da się wejść ani grać więc nie jest to używanie. Jak by to wyglądało?


@kmicic

@jarq
@MainSin
 

DeletedUser182378

Guest
Konto zbanowane nie jest równoznaczne z kontem oddanym do kasacji, należy poczekać, aż wyszarzeje.
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.279
No ale skoro zostało raptem kilka dni, a jest one oddane do kasacji i nie ma możliwości jej odwołać to chyba nie powinno być to karane ? Bo w regulaminie z tego co pamiętam pisze ,iż nie wolno używać 2 kont a ja nie mam jak go użyć
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Założenie konta implikuje jego używanie - przecież musiałeś go użyć, żeby rozpocząć grę na świecie. Do kasacji konta posiadacz odpowiada za zgodność swoich działań z regulaminem - chcąc zostać copem musisz też pamiętać o tym, że nie możesz mieć konta na żadnym świecie :)
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.279
Zasady które są w Plemionach strasznie ograniczają grę i są stare. Ale cóż
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Nie no, na pewno nie nadążą za posiadaniem wielu kont na jednym świecie, to od razu powiedzieć mogę :D :D :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry