Balanser surowców MK

Status
Zamknięty.

Omnia mihi licet.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
22
Witam, w menedżerze konta jest stosunkowo nowa opcja, która polega na automatycznej wysyłce kupców przy przepełnianiu się spichlerza. Kto mi wytłumaczy, jak to ustawic, żeby dobrze śmigało ? ( możliwe, że nie umiem ze względu na porę - proszę łopatologicznie)
 

Omnia mihi licet.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
22
@Refresh - nikt naprawdę tego nie ogarnia? :D

Coś mi tam się wysyła, ale nie wiem, na jakiej zasadzie to działa :C
 

DeletedUser

Guest
Nowość: Dystrybucja zapasami

Dodaliśmy opcję dystrybutora zapasów jako funkcję Menedżera Konta.
Kiedy Wasz spichlerz zaczyna się zapełniać, część kupców może automatycznie przetransportować surowce do innych wiosek. Wszystkie wioski cierpiące na niedobór surowców mogą zostać w ten sposób obdarowane.
Dostępna będzie spora liczba opcji konfiguracyjnych.
Funkcja ta nie będzie dostępna bezpośrednio po aktualizacji, zostanie aktywowana jakiś czas później, o czym poinformujemy w osobnym komunikacie.

http://forum.plemiona.pl/showthread.php?113128-Wersja-8-25

Balansowanie wyrównywało poziomy surowców, dystrybuzja zapobiega "przelewaniu surki".
W dystrybucji zapasów możliwe jest ustawienie/okreslenie poziomu surowca odpowiadającego za "niedobór" oraz "nadwyżkę". Gdy pojawi się nadwyżka - jest ona przetransportowana do innej wioski (w pierwszej kolejnosci z niedoborem) w zasięgu który ustawiliśmy dla kupca (max czas podróży).

U mnie to w miarę zgrabnie funkcjonuje...
 

DeletedUser184622

Guest
Ja również mam z tym problem i kilku moich kolegów.

Zapasy są aktywowane, limit kupców zostających w wiosce 0, maksymalny czas podróży 6h (wioski mam bardzo blisko siebie, więc jest naddatek właściwie), limit niedoboru ustawiony na 50%, limit naddatku na 80%, opcja aktywowana i nic się nie dzieje. W wioskach dalej mam po 400k surowców i nieużywanych kupców.

Czy muszę odczekać dłuższy czas, zanim opcja zacznie działać? Bo już od dobrych 20 minut ani drgnęło.

--------------------------------------------------------------

Okej, nie wiem, co się stało, ale nagle system ruszył. Może dlatego, że skończyły mi się wszystkie poprzednie kursy kupców.
 
Status
Zamknięty.
Do góry