awaria

  • Rozpoczynający wątek farto
  • Data rozpoczęcia

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Wygląd całkiem przyzwoity i prędkość działania również fajna.
Najgorsze jest to, że filtruję akcje pomiędzy plemieniem x a plemieniem y , a tu wyskakują mi nobitacje z plemienia z

i o co kaman ?

No właśnie o to.... Nowa wersja "Menu kontekstowego" pozwoli na powrót do poprzednich statystyk.

Mam nadzieję, że długo rozwijany serwis statystyczny nie zostanie zapomniany z powodu jednej awarii, a wszyscy "poszkodowani" odnajdą z powrotem swoje dane....
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Problem w tym, że nie tyle 'admini brutalnie przerzucają się na inne projekty tępiąc alternatywę' o ile najczęściej po prostu korzysta się z tego, co działa. TWPlus przestało działać, nie działało 3 dni, wreszcie udało się dogadać z TWStats. Przez noc zrobione zostało tłumaczenie, a następnego dnia podpięte pierwsze światy - sądzę, że poszło to tak sprawnie, jak się dało.
 

DeletedUser

Guest
Dla mnie zawsze najlepsza będzie stronka Tacyta. Im dłużej z niej korzystam tym bardziej jestem zadowolony. Co prawda zdarzają mi się problemy z serwerem, ale jednak uważam, że ta stronka dokonała największych postępów.
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Wszystko zrozumiałe.... Obecnie wszystkie dwa serwisy pracują bezbłędnie, dlatego nie ma sensu prowadzić dłużej dyskusji. Do czasu odpukać ponownej awarii....
 

DeletedUser96177

Guest
Nie do końca - CAŁY CZAS toczą się dyskusje nt. rodzaju serwisu i dalszych losów projektów.

TWplus był poważnie uszkodzony - padła baza danych. Żadno konto w serwisie nie istnieje. Należy takie utworzyć od początku.

Nie zamierzam zmieniać źródła wiadomości w skryptach. Zostaje TWplus.org - w razie następnej awarii pomyślę nad tym.

Temat nie wieczna lampa !!!
 

DeletedUser

Guest
wróciłem z urlopu a to co zastałem to po prostu śmieszne.
jest oczywistym, że skoro płacimy za usługę, która przestała być oferowana, to jest to co najmniej nie w porządku.
niestety tak to jest, że jesteśmy regularnie robieni w konia i nie widzę widoków na poprawę.
Szefostwo Inno jest zorientowane na zysk i ma na tyle silną pozycję, dzięki niezaprzeczalnej popularności plemion, że ma graczy "w głębokim poważaniu"
tak to już jest, że decyduje siła pieniądza (ten ma racje kto ma ich więcej) i jak nie chcesz to nie płać.
tylko czy o to chodzi?
 

DeletedUser

Guest
Znów statystyki szlag trafił...
Ani tw stats ani tw plus....
ŻALLLLLLLLLLL
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Znów statystyki szlag trafił...
Ani tw stats ani tw plus....
ŻALLLLLLLLLLL

Po co te spamerskie dopiski?!
Przed chwilą specjalnie wszedłem i, o dziwo, wszystko działało.... Może niepoprawnie wpisałeś adres do TWplus w ustawieniach? Przypominam - zamiast X'ów musi być numer świata!
 

DeletedUser

Guest
wczoraj mi na 22 świecie nie działały...
dzisiaj działa ;oo
 

DeletedUser

Guest
Znów nie działają statystyki! Idiotów z nas się robi cały czas. Ostatnia aktualizacja zdobyczy plemiennych: 22nd Jul 2009 - 12:52:44, czyli ponad 48 H. Support milczy, jak grób.
 

DeletedUser

Guest
niestety znów awaria, może jakieś krótkie info co teraz?
przejęć nie ma...

poprawka, na 10 nie działa, na 26 dziala
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser79519

Guest
TWplus nie czyta sierpnia :/
TWstats wolno aktualizuje :/

Ciekawe jak skomentuje to Administracja :(
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Akurat w TWplus wszystkie statystyki idą planowo.... Przynajmniej na Ś7.
 
Do góry