AVATARY W GRZE

Czy jesteś za tym aby zwiększyć maksymalna dopuszczalną wagę avatarów w grze do 300-400kb

  • TAK, JESTEM ZA

    Głosy: 64 80,0%
  • NIE, JESTEM PRZECIW

    Głosy: 16 20,0%

  • W sumie głosujących
    80

DeletedUser195247

Guest
Bardzo dobra ankieta, jestem na tak.. a dlaczego? :)
Jest bardzo dużo fajnych obrazków do wstawienia, których nie można wstawić ponieważ wartość danego obrazka jest za duża. Dzięki Hannibal.. za propozycje ;)
 

DeletedUser183530

Guest
Tylko nie płaczcie później jak serwery będą się wieszać i nie będziecie mogli przez to klina wstawić
 

DeletedUser6666

Guest
Nie, większe awatary to większe obciążenie serwerów i dłuższe wczytywanie stron. O ile na komputerze nie jest to jakimś problemem to na komórce być może będzie. Jeśli się jednak mylę i nie wpłynie to w żaden sposób na płynność gry to oka.
 

DeletedUser195424

Guest
"Czy byłoby to strasznym obciążeniem dla serverów jakby zwiększyć możliwość wstawiania avatarów"
no chłopak się przecież zapytał o te obciążenia to nie musi każdy z osobna o tym wspominać :rolleyes:
 

DeletedUser195446

Guest
Jeśli chodzi o mnie pozostanę bez zdania ponieważ nie korzystam z funkcji avataru.
 

DeletedUser182378

Guest
Wagę większości plików graficznych można zmniejszyć, jak powiedziano wyżej, natomiast limity nie są fantazją ciemiężących graczy programistów, tylko jedną z części optymalizacji pracy gry :)
 
Do góry