Avatar

  • Rozpoczynający wątek Esmila
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś ZA wprowadzeniem tego pomysłu?

  • Tak

    Głosy: 105 78,9%
  • Nie

    Głosy: 13 9,8%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 15 11,3%

  • W sumie głosujących
    133
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jeśli podobny temat już był to przepraszam :)

Jak już pewnie częśc z Was wie, że maksymalny rozmiar avatara nie może przekroczyć 110 x 110 pikseli. Każdy kto robi takie avatary wie również, że na tak małej powierzchni jak ta nie ma możliwości umieszczenie czegość więcej niż dobrego obrazka. Nie wspomne już o napisie. Dlatego jeśli jest to możliwe (a raczej jest) moim zdaniem powinna być zmiana zo do wielkości maksymalnych do wymiarów 140 x 140, gdyż na takiej powierzchni da się już dużo więcej zrobić.

Dla porównania:

110 x 110
avek1.jpg


140 x 140
avek2q.jpg


Niby niewielka zmiana, a tak może życie grafikom ułatwić :)
Zapraszam do głosowania :D
 

DeletedUser136132

Guest
Oczywiście zmiana jest nie wielka...ale zarazem zgodzicie się zemną że to z drugiej strony dość duża zmiana jestem jak najbardziej na tak ponieważ łatwo to zmienić oraz będzie mała zmiana ale pożyteczna.W końcu nasza koleżanka zna się na grafice...bodajże jak pamięta zajmuje się tą dziedziną ;)
 

DeletedUser82244

Guest
Kiedyś na starym koncie proponowałem coś takiego, to zwiększyli chyba, ale tylko o 5-10 pikseli... I wątpię by coś się w tej sprawie zmieniło.
 

DeletedUser75292

Guest
Mi w sczególności przeszkadza, gdy na obrazu jest dużo małych elementów, które trudno dostrzec.
Zwiększenie rozmiarów naprawiło by ten problem.

Tylko Plemiona Team mają taką możliwość.
 

DeletedUser

Guest
Kiedyś na starym koncie proponowałem coś takiego, to zwiększyli chyba, ale tylko o 5-10 pikseli... I wątpię by coś się w tej sprawie zmieniło.

Spróbować można :) A jak teraz powiększą o 10 plx to za pół roku będzie kolejne itd. może kiedyś dojdzie do "normalnych" wymiarów :)
 

DeletedUser

Guest
Fakt, większe wymiary avatarow by się przydały choćby o te 20px. Oczywiście gos na tak.
 

DeletedUser

Guest
Głos na ,,nie mam zdania", bo z jednej strony łatwiej byłoby bawić się z awatarami grafikom - a z drugiej, większe obrazki można umieścić w podpisie ;)
 

DeletedUser

Guest
Nie licz na to, że przy zaledwie 12 głosach "za" opcja zostanie wprowadzona.
 

DeletedUser136132

Guest
Nie licz na to, że przy zaledwie 12 głosach "za" opcja zostanie wprowadzona.

Racja...aby coś weszło w Plemiona musi być minim.100-200 głosów za
o ile widziałem jeden z pomysłów mx1000 po około 130 głosach za bodajże weszło w życie :p
 

DeletedUser93204

Guest
wydaję się iż taka zmiana nic nie da jednak coś da.
Także robię grafikę jak narazie amator jednak im większy rozmiar tym łatwiejsza praca.
 

DeletedUser

Guest
Emika, Esmila, za chwile wypalisz aby dac rozmiar 200x200 bo będzie znów widac więcej, na nie, forum to merytoryczna działka a nie festiwal awatarów.
 

DeletedUser140941

Guest
Na nie.

O ile wiem to są konkursy w których nagrody to: Zwiększenie rozmiarów avatara.
 

DeletedUser

Guest
Zagłosuje na TAK .. bo widzę, że w wielu wypowiedziach wręcz niezbędne i konieczne do życia wam to jest potrzebne.. taki "głos na tak z litości" ode mnie..

Ja osobiście uważam że taka zmiana jest fajna .. ale czy aż tak koniecznie potrzebna żeby tyle zachodu robić ?
 

DeletedUser

Guest
Raczej niet, ponieważ dla mnie to wystarcza całkowicie. Nie... Zaśmiecałoby forum.
 

DeletedUser142794

Guest
Ja jestem za tak może to nie jest festiwal avatarów ale bardzo by się to przydało
 

DeletedUser37348

Guest
Mi tam wszystko jedno, i tak nie korzystam z więcej niż 120px szerokości avka, bo by się nieładnie z 120pixową rangą komponowało, ale niech będzie że na tak ;)
 

DeletedUser143754

Guest
Dla mnie osobiscie to nic się niezmienia ponieważ wciągu lat których uczestniczyłem w jakichkolwiek forum Avatar w postaci .jpeg lub .gif to tylko plik ale gdy wejdzie na stronę w większych rozmiarach to tylko powięszy rozmiar panelu.
To zalerzy od gustu bo gdy gracz zainteresuje się pewnym plikiem i chcieli by dać na ten portal to będą jakieś progi problemowe a więc dobrym sposobem będzie powiększyć do danego rozmiaru.
 

DeletedUser

Guest
Ja jestem na tak... sam czasami robie avatary i gdy widze ograniczenia np. do 100x100 to na takim avatarze czasami ciężko kilka renderów umieścić, aby wyglądało to fajnie i nie narzucone na siebie(jeszcze zależy jaka tematyka).
 

DeletedUser

Guest
Spróbować można :) A jak teraz powiększą o 10 plx to za pół roku będzie kolejne itd. może kiedyś dojdzie do "normalnych" wymiarów :)

nie dojdzie do "normalnych wymiarów" bo ci z wolnymi kompami mieli by problem otworzyć stronę, no ale o 30 pikseli to nie jest wielki problem, pomażyć można o normalnych rozmiarach, ale powiększenie o 30 to można się tego spodziewać, nawet bo niedojdach (nie że plemiona ani reszta teamu) tylko że zwykłe niedojdy komputerowe mogą coś takiego zrobić, dobra dosyć gadania, NA TAK
 
Status
Zamknięty.
Do góry