[Przeglądarka] Auto uzupełnianie wiadomości

hermitowski

Miecznik
Wynik reakcji
59
tworzysz sobie skrót w pasku do następującej urlki
/game.php?screen=mail&mode=new#to=kmic&subject=.&message=%6f%64%62%61%6e%75%6a%20%6d%6e%69%65

zapisujesz sobie pod chwytliwą nazwą, np. autofarma; następnie jak klikniesz linka to zostaniesz przeniesiony do templatki wiadomości z wypełnionymi polami wcześniej podanymi wartościami, czy to jest przydatne, nie mi oceniać :)
 

Rafsaf

Łucznik
Wynik reakcji
946
Przykład
Kod:
https://pl155.plemiona.pl/game.php?screen=mail&mode=new#to=JakisGracz&subject=Tytul&message=Zawartosc
to - do kogo
subject - temat
message - wiadomość

Zrzut ekranu (21)-min.png

Jak gdzieś pojawi się "=" w nicku czy temacie to pewnie się wywali, mogą być też inne problemy, ale pisałem to w 5 min jak zresztą widać więc może ktoś dzięki temu zaoszczędzi swoje 5 min i trudy zgłaszania tego i oczekiwań... W normalnej grze zupełnie bezużyteczny, ale przy korzystaniu z jakichś zewnętrznych stron czy excela czy czegokolwiek innego, pełno osób ma podobne rzeczy, gdzie coś się generuje i potem komuś chcemy szybko (i legalnie) to wysłać, jak u mnie w plemiona-planer.pl, może się komuś przydać, większych zastosowań nie widzę :)
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Małego hinta dorzucę: średniki w polu "do" działają tak jak powinny, tzn. pozwalają wysyłać do wielu adresatów naraz ;)
 
Do góry