ataki z katapultami

  • Rozpoczynający wątek anetka1994r
  • Data rozpoczęcia

Czy pooba ci się mój pomysł?

  • dobry pomysł

    Głosy: 72 73,5%
  • moze być

    Głosy: 12 12,2%
  • raczej nie

    Głosy: 0 0,0%
  • nie

    Głosy: 2 2,0%
  • nie używam katapult

    Głosy: 12 12,2%

  • W sumie głosujących
    98
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Moja propozycja jest następująca. Jak wiadomo przy wysyłaniu ataku na jakąś wioskę, który zawiera katapulty, mamy opcję wyboru budynku jako celu dla tychże katapult.
64411015qm0.jpg

Wysyłając kilka ataków na tą samą wioskę w celu np. jej doszczętnego zniszczenia możemy stracić rachubę na co kolejne katapulty w kolejnych atakach są skierowane. Moja propozycja to dodanie informacji podczas przeglądu trwającego ataku, która zawierałaby informację na co "idą" katapulty.
79739388lr5.jpg

ewentualnie zamiast nazwy budynku mógłby być umieszczony .gif z jego graficznym symbolem.

proszę o komentarze, uwagi mile widziane...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22581

Guest
Odp: ataki z katapultami

Jest mi to objętne...
Jak (dla mnie) jest to i dobre i złe...
Chyba nie jest trudno zapamiętać na jakie budynki się wysłało się atak... (dla mnie)
PS. Nie używam często katapult...
PS2. Czy pooba ci sie mój pomysł xD :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: ataki z katapultami

Jestem przeciwnikiem używania katapult.Mimo to pomysł jest dobry.Kiedyś sam miałem z tym problem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: ataki z katapultami

Błahostka, ale poprę.

Nie byłoby to jakoś specjalnie pomocne, ale myślę, że się przyda.
 

DeletedUser

Guest
Odp: ataki z katapultami

TAK
Łatwo stracić rachubę przy wielu atakach...
 

DeletedUser

Guest
Odp: ataki z katapultami

Dobry pomysł przydałby się na SP zwłaszcza jako informacja obrazkowa tam niema nawet czasu czytać
 

DeletedUser7417

Guest
Odp: ataki z katapultami

Taka blahostka, a ile potrafi dopomoc. Skoro juz istnieje ten dzial to mam nadzieje, ze zostanie to przedstawione Niemcom i nie beda robic problemow z dopisaniem kilku linijek kodu;)
Glos na TAK.
 

DeletedUser

Guest
Odp: ataki z katapultami

Taka blahostka, a ile potrafi dopomoc. Skoro juz istnieje ten dzial to mam nadzieje, ze zostanie to przedstawione Niemcom i nie beda robic problemow z dopisaniem kilku linijek kodu;)
Glos na TAK.

Komu przedstawione?? Ty sobie jaja robisz:D Przecież te wszystkie propozycje są tylko, żeby pospamować:p Ile to już propozycji było, a ile weszło w życie. Prawie nic, a niektóre są na prawde dobre:) Zawsze jest odpowiedz:
- pomysł zbędny
- nie zostanie to wprowadzone
- całkiem ciekawy pomysł, może kiedyś zostanie wprowadzony (czyt: nigdy:)
- lub też po prsotu temat zamykam
- no i na końcu ten odstek co ma szanse wejść w życie:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: ataki z katapultami

Tak
jest to przydatne

osobiscie wysylam duzo atakow (czasami z katapultami)
i czasami nie wiem na jaki budynek zaatakowalem (katapultami)
 

DeletedUser

Guest
Odp: ataki z katapultami

Przy dużej ilości wiosek zwykle nie używa się już katapult ale ogólnie pomysł dobry dla ułatwienia ludziom, którzy używają takowe katapulty :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: ataki z katapultami

W sumie nie jest zly ;)!
Powinno byc to juz dawno poprawione ;)!
Dla mnie to jest blad ze nie widac na co ida katasy ;)!
Sam kiedys robilem sporo atakow nimi i zawsze nie moglem sprawdzic dla pewnosci czy w tym ataku akurat dobrze wybralem ;)!Potem sie okazywalo przy raportach co poszlo :/!A tak sprawdzilbym i najwyzej jak zly cel to bym jeszcze mogl odwolac atak i inaczej ustawic cel ;)!
W pelni popieram tego typu pomyslunek ;)!

PS
Lepiej zeby to bylo info obrazkowe ;)!Lepie sie widzi i mniej miejsca zamuje ;)!

PS2
Nawet nie wiesz ile pomyslow juz zostalo wprowadzone ;)!Wystarczy sie przypatrzec uwaznie ;)!Zwlaszcza ostatniej po aktualizacji ;)!
 

DeletedUser

Guest
Odp: ataki z katapultami

Jestem za, w życiu nie wyprodukowałem 1 katapulty, dlaczego? Bo robisz je 3 dni, bulisz surke zapełniasz zagrode, a gościowi rozwala 1 poziom placu który odpudowuje tam kilkanaście minut. Jakby to weszło katapulty by były bardziej użyteczne i ataki nimi bardziej taktyczne. JESTEM ZA!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: ataki z katapultami

Podoba mi się ten pomysł :) i ładnie zaprezentowane. Mogło by się przydać ale obawiam się , że marne szanse jak już wyżej zostało napisane. Ale jak byśmy wychodzili z takiego zalożenia to cały dział jest zbędny wiec trzeba próbować.
 

DeletedUser25993

Guest
Odp: ataki z katapultami

A ja mówię nie:[ To ma być strategia a nie flit sejwy z ogejma albo jakiś bajtfajt... Tu trzeba myśleć, a nie prosić o wszystko co się da, żeby było szybciej i wygodniej! Przeszkadza? Nie graj.

Pomysl do bani jak zgraja innych pomysłów ;d n/c
 

DeletedUser

Guest
Odp: ataki z katapultami

A ja mówię nie:[ To ma być strategia a nie flit sejwy z ogejma albo jakiś bajtfajt... Tu trzeba myśleć, a nie prosić o wszystko co się da, żeby było szybciej i wygodniej! Przeszkadza? Nie graj.

Pomysl do bani jak zgraja innych pomysłów ;d n/c

A mozesz mi to przetlumaczyc na polish ;)???
Nie do konca rozumiem co tam napisales :confused:!
Co pomysl z katasami ma wspolnego z ogame ;)???

Tam tez sa katapulty ???
 

DeletedUser

Guest
Odp: ataki z katapultami

ktoś wspominał ze katapulty są mało przydatne... niby racja, ale na początku gry czy nawet po miesiącu są przydatne gdy się prowadzi jakąś wyrównaną wojnę osobistą... zawsze można kolesiowi rozwalić zagrode lub koszary i będzie mu trudniej budować wojsko :)

jestem na tak :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: ataki z katapultami

nadal uwazam ze tak... no bo jak ktos ma 80 lat i skleroze i nie pamieta na co posłał katasy to co? ma być gorszy? dyskryminacja!
 

DeletedUser

Guest
Odp: ataki z katapultami

Myśle , że taka opcją może zostać dodana , ale tylko dla początkujących graczy . Wielu już wpadło rutynę , dzięki czemu mają niezła pamieć i wiedzą co i kiedy zostało skatapultowane . Jestem za.
 

DeletedUser

Guest
Odp: ataki z katapultami

Osobiscie rzadko korzystam z katapult wole przejmowac niz niszczyc ale pomysl dla osob lubiacych burzyc dobry beda mieli rozeznanie co jest juz burzone a co nie..jest tez minus jesli bedzie kilkanascie atakow to obronca bedzie mial znacznie trudniej bronic takiej wioski...pomysl jest jak dla mnie neutralny,ale bardziej jestem za nie zeby nie ulatwiac zycia agresorowi:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry