Ataki na szlaku handlowym

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser96079
  • Data rozpoczęcia

Ataki na transport

  • Tak to swietny pomysł !!!

    Głosy: 74 38,5%
  • Nie mam zdania jest mi to obojętne.

    Głosy: 21 10,9%
  • Nie pomysł jest kiepski !!!

    Głosy: 97 50,5%

  • W sumie głosujących
    192
Status
Zamknięty.

DeletedUser96079

Guest
Mam pewien pomysł.
Polega on na tym, że gdy handlujemy z innymi graczami nasze surowce mogą być splądrowane. Wysyłany by był do nas raport, że na nasz transport napadły wojska koczownicze, których nie można by było znaleźć ani pokonać. Oczywiście
gdy będziemy rozbudowali na kolejne poziomy targowisko straż została by zwiększona i była by dużo mniejsza możliwość straty surowców.
Moim zdaniem jest to ciekawy pomysł doda trochę ryzyka czekam na wypowiedzi.
:D
 

DeletedUser

Guest
handel

Czy ja wiem pomysł średni chociaż
w sumie zwiekszy troche ryzyko i gra będzie trocxhe ciekawsza.
LOL
 

DeletedUser27357

Guest
"Gra będzie ciekawsza"... Hmm co do tego jestem zgodny, ale później by były propozycję wysyłania wojsk, razem z surowcami itp itd. Robert daj przedstawienie graficzne (raportu). Jak na razie jestem na nie.
 

DeletedUser94723

Guest
pomysł ciekawy i może doda ryzyka jak to ująłeś, aczkolwiek nie jestem pewien czy to wypali.. tak jak kolega nade mną to powiedział, beędą takie propozycje.
może dopracuj bardziej swój pomysł. ;]]
 

dude127

Chłop
Wynik reakcji
0
uważam że pomysł dobry, ale wymaga poprawy...

a może zamiast wojsk koczowniczych, wojska graczy???
stawiamy na jakimś polu wojska, a gdy idą surowce to wojo wyłapuje ile się da:))
 

DeletedUser93933

Guest
Załóżmy, że np. chcesz sobie przesłać po 10k każdego surowca z wioski 01 do wioski 02, aby sobie wybudować szlachtę. Myślisz, że Ci surowce dojdą bezpiecznie, a tu figa. Przychodzi Ci raport, że jacyś tam koczownicy Ci prawie całą surówkę zrabowali. Ja bym się czuł wkurzony, jakby mi tak zrabowali "bezpiecznie" przesyłaną surówkę i właśnie dlatego jestem na nie.
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście jestem przeciw pomysłowi ;)

Ponieważ nie lubie ryzyka w grach strategicznych :rolleyes:

W plemionach najważniejsze jest plemie i strategia gracza a nie czy dany gracz ma szczęście czy nie :rolleyes:
 

DeletedUser94723

Guest
nie lubie ryzyka w grach strategicznych

Czyli ogólnie nie lubisz plemion. Tu jest ryzyko bo nigdy nie wiesz jaki atak na ciebie idzie, czasem tez nie wiesz jak wyjdzie twój atak..

Myślę że pomysł jest dobry no ale żeby nie zabierali aż tak dużo i żeby koczownicy nie atakowali kupców za każdym razem.
 

DeletedUser

Guest
Jestem na nie, kolega Jakub napisał to co miałem napisać, więc wytłumaczenie z mojej strony zbędne:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Je taż przeciw. Może byloby ciekawiej ale np. wysyłam koledeze po 50k kazdego surka a tu wszystko straciłem.
 

DeletedUser94723

Guest
no tak w takim razie tez bym byl na nie ale dlaczego od razu wszyskie? niemożna np 10% tych surowców?
 

DeletedUser8802

Guest
bylbym na tak jezeli przy najwyzszym poziomie rynku prawdopodobienstwo bylo by max 10-5% , tracil bys max 20% surki przy 1szym poziomie rynku prawdopodobienstwo bylo by jakies 50-70% i tracil bys tak samo max 20% do tego miedzy odleglosciami od wiosek musialo by byc wiecej niz 5 kratek by byl w ogole jakis atak co 2 pola prawdopodobienstwo ataku zwiekszalo by sie o 1% w przypadku rynku 1 poz a w przypadku maksymalnego rynku co 10 pol bylo by zagrozenie wieksze o tez 1% ;p
 

DeletedUser

Guest
Wydaje mi się, że to technicznie nie możliwe. Poza tym jestem na nie.
 

DeletedUser21596

Guest
uważam że pomysł dobry, ale wymaga poprawy...

a może zamiast wojsk koczowniczych, wojska graczy???
stawiamy na jakimś polu wojska, a gdy idą surowce to wojo wyłapuje ile się da:))

Też o tym pomyślałem, ale co by się stało z serverami?? Non stop by się zawieszały itd...
 

DeletedUser78702

Guest
watpie aby to weszlo, lepiej by bylo gdyby (jak juz ktos powiedzial) gracz wysylal wojska i obstawe takich transportow.
 
Status
Zamknięty.
Do góry