Ataki Łączone Mojego Pomysłu

  • Rozpoczynający wątek Kamienny Młot
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba ci sie pomysł ??

  • Tak, pomysł mi się podoba :)

    Głosy: 18 47,4%
  • Nie. Pomysł jest bez sensu :(

    Głosy: 12 31,6%
  • Tak, ale ja to bym coś zmienił :p

    Głosy: 6 15,8%
  • Było i temat do kasacij :/

    Głosy: 2 5,3%

  • W sumie głosujących
    38
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam
Wpadłem na pewien pomysł, i wiem ze takich tematów było sporo ale nie widziłem nigdy takiego pomysłu związanego z łączeniem ataków jak ten mój :/

Jeśli Chcesz Coś Napisać W Tym Temacie To Najpierw Przeczytaj Wszystko!!
A więc zaczynamy:

Tak więc według mnie powinno być tak jak w ogame, czyli...:
Atak łączny może składac sie tylko z max. 5 wiosek(czyli nie wazne ile graczy może być nawet jeden ale w ataku nie moze być wiecej niż wojska z 5 wiosek) i polegało by to na tym że: ktoś np gracz A ma zamiar zorganizowac atak łączony więc wchodzi w mape i kilka na wioske którą chce zaatakować i klika przycisk ,,Zaplanuj Atak Łączony" i tam może tez ustawić jakie sam chce wysłac wojska z wioski z której planuje atak i pokazuje mu sie lista i może zaprosic na nią nie graczy tylko wioski np: zaprosi 1 swoją wioske i 2 wioski gracza B, i wtedy atak będzie sie składał z wojsk z 2 wiosek gracza A i gracza B. I zanim reszta graczy zaakceptuje zaproszenie do ataku to można swobodnie wyjść z listy ponieważ będzie pokazywana w Placu w zakładce Ataki Łaczone, i tam będziesz miał wszystkie zaproszenia do cudzych ataków i swoje planowane ataki. Jeśli chodzi o czas to w momencie kiedy atak jest zaplanowany to ten który go rozpoczał i zapraszał ma przycisk Atakuj. W momencie kliknięcia go wojska które były zaproszone i zaakceptowane automatycznie sie wysyłaja a czas jest dostosowany do tej wioski która ma najalej do wioski atakowanej, ale różnica czasu między wioską która ma najbliżej a wioską która ma najdalej do wioski atakowanej nie może przekroczyć 10 godzin co pozwoli zapobiedz łączonych ataków graczy którzy są bardzo daleko od siebie. Raport jest troche inny niż zwykle ale nie wiele ponieważ pokazuje on wioski atakujących oddzielnie żeby było widac ile kto stracił a wioskę atakowaną pokazuje tak jak w normalnym raporcie. Raport dostaje każdy gracz uczesniczący w ataku, i jeśli jakis gracz uczestniczył w ataku 2 wioskami to pokazuje mu tylko 1 raport poniewaz tam widać ile kto stracił i nie trzeba żeby były 2 takie same raporty.


Myśle że to chyba wszystko, jeśli są jakieś pytania to pisać. Screeny postaram sie zrobic i przerobic w miare moich możliwości.

P.S wiem że podobno o atak łączonych było dużo ale takiego jeszcze nie było :D

Pozdrawiam i czekam na komentarze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11736

Guest
Odp: Ataki Łączone Mojego Pomysłu

Pomysł fajny no rzeczywiście takiego chyba jeszcze nie było ale nawet się spodoba Modernizatorom to Niemcy pewnie tego nie przyjmną.
 

DeletedUser11583

Guest
Odp: Ataki Łączone Mojego Pomysłu

No coś mi się to kojaży tak jakby z The Crims..:] Dlatego że w TC jest coś takiego jak masz gang to robisz Wjazd Grupowy..:] Ale tak pozatym to pomysł ok..:p [Oby wszedł w rzycie:D]


widze że dałeś głos od siebie na Tak.;)
 

DeletedUser11885

Guest
Odp: Ataki Łączone Mojego Pomysłu

Pomysł świetny gratuluję ale w tym momencie gra traci swój smaczek troszeczkę.Czyż to nie piękne uczucie jak z kumplem sie zgrywcie i sie mieścicie w czasie wszystko jak w zegraku wojo tak jak chcieliście wchodzi do wioski.( w tym samym momencie siedzicie przed kompem i ten moment oczekiwania kiedy wciśnie się atak, tysiące myśli: czy on nic nie zawali? czy na pewno o tej godzinie? czy wejdzie czy nie?? czy się nie pomyliłem o sekundę?- to jest adrenalina która dostarcza moim zdaniem najwiekszej frajdy w tej grze i zadowolenia że udało nam się, wspólna radość).Poza tym jest wiekszy kontak z ludźmi bo oprocz wspólnych ataków które są głównym celem są również inne rozmowy na różne tematy i to jest piękne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14875

Guest
Odp: Ataki Łączone Mojego Pomysłu

Pomysł jest świetny gdy myślimy o tym by kogoś zaatakować, ale jest zły bo wtedy też mogą naz zaatakować w taki sposób i koniec...

Ale pomysł mimo tego świetny... Jestem za
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ataki Łączone Mojego Pomysłu

Pomysł jest świetny gdy myślimy o tym by kogoś zaatakować, ale jest zły bo wtedy też mogą naz zaatakować w taki sposób i koniec...

No comennt:eek:

Pomysł jest dobry z łaczeniem ataków tylko ma marne szanse na wejście w życie jakby nawet wprowadzono ten pomysł to by było za duże ułatwienie według mnie
 

DeletedUser6520

Guest
Odp: Ataki Łączone Mojego Pomysłu

po pierwsze: pelmiona to nie ogame i nie popieram upodabniania sie plemion do ogame...
po drugie: jezeli bedzie mozna robic tak jak mówisz to ja przestaje robic DEFa...
bo po co? ile bym nie miał to i tak mi go miguysiem rozbija...
policz sobie na symulatoreze czy to sie wogole opłaca. i pozniej daj mi znacz czy miałem racje...
zaraz zrobie cos na symulatorze...
 

DeletedUser901

Guest
Odp: Ataki Łączone Mojego Pomysłu

Czyż to nie piękne uczucie jak z kumplem sie zgrywcie i sie mieścicie w czasie wszystko jak w zegraku wojo tak jak chcieliście wchodzi do wioski.( w tym samym momencie siedzicie przed kompem i ten moment oczekiwania kiedy wciśnie się atak, tysiące myśli: czy on nic nie zawali? czy na pewno o tej godzinie? czy wejdzie czy nie?? czy się nie pomyliłem o sekundę?- to jest adrenalina która dostarcza moim zdaniem najwiekszej frajdy w tej grze i zadowolenia że udało nam się, wspólna radość).Poza tym jest wiekszy kontak z ludźmi bo oprocz wspólnych ataków które są głównym celem są również inne rozmowy na różne tematy i to jest piękne.

Popieram:D Ja jestem na nie. Mimo ze dobrze wszystko opracowales jednak wydaje mi sie ze wtedy nie bedzie obrony nie do przejscia. Wiem to bo gralem w OGame i tam tez jest cos takiego.
 

DeletedUser6338

Guest
Odp: Ataki Łączone Mojego Pomysłu

Pomysł jest ciekawy i nie rozumiem czemu niektórzy go potępiają. Mi się bardzo podoba ale jak powiedział Fidoss nie będzie tego co było wcześniej czyli adrenaliny i godzin spędzonymi na kartce i rozpisywania kiedy atak dojdzie. Jeszcze się wsztrzymam z głosowaniem.
 

DeletedUser11309

Guest
Odp: Ataki Łączone Mojego Pomysłu

Za duże ułatwienie dla agresora. Jeżeli juz to najwyżej woska z 2 wiosek. Ale i tak mi sie nie podoba.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ataki Łączone Mojego Pomysłu

Pomysł mi sie podoba ale bym coś zmienil :)
Co z tego ze wzięty z Ogame ?
Było by o wiele lawiej z tego co zrozumiałem .
Ponieważ i tak jak ktoś ma 3 wsioki to jak ma zaatakować kogoś to wysyła
wszystkie wojska z każdej wioski .
A gdybyśmy zaakceptowali ten pomysł było by o wiele szybciej i lepiej dla agresora .

a zmieniłbym to co napisał

Cryx :

Za duże ułatwienie dla agresora. Jeżeli juz to najwyżej woska z 2 wiosek. Ale i tak mi sie nie podoba.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ataki Łączone Mojego Pomysłu

super pomysł...przydało by się coś takiego...jestem na TAK =)
 

DeletedUser10647

Guest
Odp: Ataki Łączone Mojego Pomysłu

jestem na tak ale mogło by być że tylko jeden gracz może brać udział w takim ataku i można go utworzyć z wojsk pochodzących max z 3 wiosek
a odległość wioski która ma najdalej od celu nie powinna wynosić więcej niż 10 godzin a nasz wioski nie mogą być oddalone od siebie o 10 pól obojątnie czy na ukos czy nie
P.S głosuje na tak ale ja to bym coś zmienił
 

DeletedUser10055

Guest
Odp: Ataki Łączone Mojego Pomysłu

Pomysł jest śmieszny... a wiecie dlaczego? A no dlatego, że obrońca ma już teraz nie ma łatwo, a wypadku gdy można atakować po kilkanaście tysięcy toporów i lekkiej podczas jednego ataku, obrona nie miałaby sensu...
Śmiem twierdzić, że gdyby to weszło, to by ludzie nie robili defa tylko sam of, bo po co def jak się i tak nie obronisz przed takim atakiem.

@Edit
tak żeby zrobić taki atak to trzeba miec najpierw te wioski
a żeby je zdobyć to nie jest tak łatwo wiec nie rozumiem z czego sie śmiejesz .
:eek:

No tak... zapomniałem. Prawie nikt nie ma 5 wiosek.
Teraz to można sie śmiać z Twojej wypowiedzi... Bez urazy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Ataki Łączone Mojego Pomysłu

tak żeby zrobić taki atak to trzeba miec najpierw te wioski
a żeby je zdobyć to nie jest tak łatwo wiec nie rozumiem z czego sie śmiejesz .
:eek:


@ Edit
Ja tak nie napisałem ...
ale jak coś to chodziło mi o to ze nie zaczynasz grę od razu z 5 wioskami
tylko później musisz je zdobyć .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry