Wydarzenie Atak hordy (III 2023)

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
11.828
horde_w1000px.jpg


Wróg zbliża się do Twoich bram! Barbarzyńskie hordy się zebrały i wyruszyły w kierunku Twojego królestwa!

Mają zdecydowaną przewagę liczebną, więc zwykła konfrontacja nie wchodzi w grę - aby ich pokonać musisz wykazać się sprytem i finezją!

Atak hordy!

Drodzy Gracze,

barbarzyńskie hordy atakują ponownie! Przybędą 15 marca o 14:00 i dadzą Wam szansę na użycie swoich elitarnych jednostek aby odeprzeć atak i przełamać oblężenie by zyskać cenne nagrody.
Wydarzenie będzie miało miejsce na światach o numerach nieparzystych oraz Arkadiach. Zakończy się 19 marca.

Do broni!


Waszym zadaniem jest przełamać wrogą armię poprzez zaatakowanie jej w pięciu strategicznych obszarach, w których posiada ona swoje słabe punkty. Aby tego dokonać musicie ustalić jaka jednostka będzie potrafiła skutecznie przełamać wroga w poszczególnych obszarach. W tym celu musicie wybrać jednostki do każdego z obszarów i wysłać je do walki. Po każdej próbie otrzymacie informację o rezultatach przeprowadzonego ataku, która pomoże Wam ustalić ostateczną prawidłową kombinację.

Poprawność dobrania jednostki będzie wskazana za pomocą kolorów:
- Zielony oznacza właściwą jednostkę we właściwym obszarze,
- Żółty oznacza, że ta jednostka jest potrzebna w tej walce, ale nie może być użyta na wybranym obszarze,
- Czerwony oznacza, że dana jednostka nie jest potrzebna do odparcia bieżącego ataku.
Wysłanie każdego z ataków wymaga użycia jednego planu ataku. Wasi generałowie będą opracowywać nowy plan ataku raz na godzinę, co pozwoli Wam na wysłanie ataków gdy będziecie na to gotowi.

horde_slots.jpg


Gdy wszystkie obszary zostaną prawidłowo odgadnięte, to wygrywacie walkę i możecie przejść do kolejnej. Rozpoczęcie nowej walki wymaga dwóch planów ataku i oznacza ponowne wypełnienie obszarów ataku losowymi wrogami, z którymi trzeba walczyć poprzez wybór odpowiednich jednostek, mogących stawić im opór.

Nagrody


W czasie wydarzenia będzie mogli zdobywać proporce, które będzie można wymienić w sklepie na cenne nagrody.
Otrzymacie 150 proporców za każdą poprawną jednostkę, więc łącznie 750 za cały prawidłowy atak.
Dodatkowe proporce otrzymacie za wygranie walki, ale ich liczba (max 500) jest uzależniona od ilości prób potrzebnych do zwycięstwa - im więcej ataków ono wymagało, tym niższa nagroda.

Po zakończeniu wydarzenia sklep pozostanie otwarty przez dodatkowe 24 godziny. Po tym czasie wszystkie niewykorzystane proporce przepadną.

Mamy nadzieję, że spodoba Wam się nasz kolejny event! Zapraszamy serdecznie do podzielenia się swoimi uwagami w tym temacie.

Wasz Plemiona Team
 
Do góry