Asystent farmera atakowanie graczy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser137804
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za tym pomysłem


  • W sumie głosujących
    31
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser137804

Guest
Jak wszyscy wiemy z AF można atakować tylko barbry, to miało prawo bytu gdy nie można było z automatu atakować graczy , teraz gdy komendy do wysyłania szlachty i tak są zautomatyzowane czy można ponownie przemyśleć sprawę ataków z AF na graczy?
Szaraków jest bardzo niewiele na etapie gry kiedy farmienie odgrywa kluczową rolę i szczerze nie wiem czy jest sens w ogóle AF używać skoro mam w swojej okolicy 3/4 szaraki a reszta to mali gracze których i tak muszę farmić ręcznie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser130574

Guest
Ja osobiście jestem przeciwny ułatwianiu(czytaj automatyzowaniu) gry.
Jak dla mnie już wysyłanie karety to było duże przegięcie, a gdyby nadeszła chwila gdzie wystarczy tylko pare razy dziennie wejsc w AF chyba zacznę płakać :) Nie lubię farmić tak przez mapę, ale jak chce się mieć lepiej od innych graczy to trzeba się poświęcić :)

Głosuję na nie.
 

DANIU 997

Zwiadowca
Wynik reakcji
124
@Łukasz jak jesteś przeciw automatyzowaniu gry to w ogóle nie korzystaj z af,farm szaraki ręcznie :)


Mi jest obojętnie,jeśli to wprowadzą to tylko zaoszczędzimy trochę czasu,nic wielkiego się nie stanie.
 

DeletedUser130574

Guest
@Łukasz jak jesteś przeciw automatyzowaniu gry to w ogóle nie korzystaj z af,farm szaraki ręcznie :)

Jestem przeciwny, ale to, że nie korzystałbym już z ułatwień dostępnych dla wszystkich byłoby tylko głupotą. Po prostu jestem za tym, aby jeszcze bardziej nie ułatwiać gry.

Na forum masz konto od 2014, być może grasz dłużej. Znasz czasy gdy nie było żadnego samouczka i do wszystkiego trzeba było dojść samemu? Grali jakoś ludzie wtedy i grają teraz. Nie widzę problemu w korzystaniu z tego co jest dostępne legalnie. Jestem przeciwny wprowadzaniu tego, a to różnica.
 

DANIU 997

Zwiadowca
Wynik reakcji
124
Gram troche dłużej niż od 2014,pamiętam jak ni e było zadań,af mk itp,i jedyne co idzie wraz z tego typu "ułatwieniami" to progres w umiejętnościach graczy,z roku na rok poziom jest wyższy.

Wiem jaki jest Twój punkt widzenia,miałem podobnie z inną grą,grałem praktycznie od jej powstania,i sam byłem w składzie fali hejtu wylewanej na twórców z każdą aktualizacją,która wg mnie niszczyła klimat i "smak" tej gry,ale po kilku latach zauważyłem,że nie doprowadziły one do upadku gry tylko jej urozmaicenia i udoskonalenia.Aktualizacje wprowadzające tego typu rzeczy nie zniszczą plemion,ułatwią grę ludziom którzy bez nich nie byli by w stanie nadgonić graczy dzisiaj uważanych za topkę
 

DeletedUser

Guest
A mi to obojętne, bo preferuje światy bez farmienia :p

Aczkolwiek szczerze mówiąc grając na tych z farmieniem denerwowało mnie ciągłe klikanie na wioski graczy...
Niemniej jednak sądzę, że ci wyżej mają rację, że to byłaby za duża "automatyka" gry ;)
 

DeletedUser18304

Guest
Im mniej trzeba siedzieć przy żmudnym klikaniu, tym lepiej. :) Za.
 

DeletedUser190675

Guest
Gram troche dłużej niż od 2014,pamiętam jak ni e było zadań,af mk itp,i jedyne co idzie wraz z tego typu "ułatwieniami" to progres w umiejętnościach graczy,z roku na rok poziom jest wyższy.

Wiem jaki jest Twój punkt widzenia,miałem podobnie z inną grą,grałem praktycznie od jej powstania,i sam byłem w składzie fali hejtu wylewanej na twórców z każdą aktualizacją,która wg mnie niszczyła klimat i "smak" tej gry,ale po kilku latach zauważyłem,że nie doprowadziły one do upadku gry tylko jej urozmaicenia i udoskonalenia.Aktualizacje wprowadzające tego typu rzeczy nie zniszczą plemion,ułatwią grę ludziom którzy bez nich nie byli by w stanie nadgonić graczy dzisiaj uważanych za topkę

To nie jest zwiększanie umiejętności graczy a zmniejszanie trudności gry...
 

DeletedUser190681

Guest
a może pozostawianie im większej ilości czasu?
Co do za zmiejszanie poziomu jeśli po prostu gracz ma mniej klikania? ta gra ma polegać na umiejętnościach strategicznych a nie na różnicy kto ile ma czasu, rzeczy automatyczne jak farmienie nieaktywnych graczy powinny być przyspieszane. zaraz powiesz "od tego są skrypty"! no dobrze to czemu nie udostępnić tych skryptów każdym? a nie tylko tym co dodatkowo poza czasem spędzonym w grze, w forum plemiennnym, w organizowaniu akcji jeszcze ma przeglądać forum ogólne itd. to nie ma być gra dla ludzi którzy nie mają życia ale dla ludzi którzy chcą mieć rozrywke w wolnym czasie.
 

DeletedUser186725

Guest
Dobre we wczesnym etapie, ale w późniejszym byłoby wręcz utrudnieniem - wysyłasz farmę z 200 wioch, klikasz to "c" i klikasz... i zamiast na barby zaczyna ci lecieć na bunkry na froncie... szablon z placu i ok.
 

DeletedUser187951

Guest
No to wtedy podział by był w AF na Barbki i na graczy jest to możliwe jak by gracz zmienił się w barbkę to by koordy wioski przeskakiwały do części z Barbami da się coś wymyślić :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry