asystent farmera - atak graczy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser184730
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie aby asytent farmera pomagał również w farmieniu graczy ?

  • tak

    Głosy: 11 55,0%
  • nie

    Głosy: 9 45,0%

  • W sumie głosujących
    20
Status
Zamknięty.

DeletedUser184730

Guest
Witam.
Chodzi o asystenta farmera, jest on świetnym ulepszeniem, ale nie można atakować graczy. Dlatego mam propozycję ( ogólnie rozwiązania można je połączyć itp. ):
1.Zrobić menu "wioski barbarzyńskie" i "wioski graczy" , w wioskach gracza można dodawać współrzędne naszych farm ( aktualnie jest 85 św. i pół świata ma 26 pkt. a asystent nic nie daje ;/ ) .
2. można zrobić automatyczne zmienianie opcji na mapie ( http://scr.hu/2pbs/7slwn chodzi o kliknięcie wioski ) , bo do farmy nie wyślemy surki itp. a można ewentualnie zrobić to przez jego profil , oczywiście można zmniejszyć te kwadraty , tak jak przy premium, ale z premium to będą już całkiem małe .

Podsumowując :
proponuję aby można było również farmić poprzez asystenta graczy w szczególności na początku to się przydaje gdy jest mase wiosek 26 pkt. ( widać na screenie który dąłem wyżej te jasno-niebieskie czy nawet białe kolory to farmy 26-80pkt. tylko jedna jest 350 ), ale później też się przyda jak już się kwadrat wokół siebie wyczyści :) .

za wszelkie błędy przepraszam .
 

DeletedUser167856

Guest
Drogi kolego. Kiedyś graliśmy bez żadnych asystentów i musieliśmy klikać pół dnia po barbach i graczach więc nie marudź. Nie ma potrzeby rozszerzania tej funkcji, gracze też muszą dać coś do siebie jeśli ;) Pozd.
 

DeletedUser184730

Guest
wiem, moi bracia grali po 2 światach to farmienia chyba nie bło w ogóle , no ale jednak to nie jest ułatwienie ale czas .
 

DeletedUser159480

Guest
Głos przeciw.. zbytnia automatyzacja gry. W AF wystarczy mniej kliknięć, by wykonać tą samą akcję (nawet mając KP). Nie w tą stronę zmiany, oj nie.
 

DeletedUser

Guest
Ja jestem za, ale wg. mnie wtedy taki AF powinien być za 50PP/msc ...

Bo tego nie wprowadzą xd
 

DeletedUser

Guest
Za dużo udogodnień. AF jest już i tak bardzo użyteczny i nie trzeba nic w nim zmieniać. Na nie.
 

DeletedUser180091

Guest
Drogi kolego. Kiedyś graliśmy bez żadnych asystentów i musieliśmy klikać pół dnia po barbach i graczach więc nie marudź. Nie ma potrzeby rozszerzania tej funkcji, gracze też muszą dać coś do siebie jeśli ;) Pozd.

Jak byś nie wiedział to dopóki nie wyszedł AF legalnym był skrypt automatycznie wysyłający ataki :)
 

DeletedUser159480

Guest
Jak byś nie wiedział to dopóki nie wyszedł AF legalnym był skrypt automatycznie wysyłający ataki :)

Nie słyszałem o tym, by taki skrypt był LEGALNY. Możesz podać jaki to był skrypt i źródło na jakim się opierasz mówiące o tym, że można z niego korzystać bez obaw o bana?
 

DeletedUser137804

Guest
Z regulaminu gry:
7.1) Grać można tylko używając znanych i popularnie używanych przeglądarek. Boty, rozszerzenia przeglądarek, inne programy automatyzujące przebieg gry, blokujące reklamy lub modyfikujące w jakikolwiek sposób system operacyjny lub przeglądarkę w celu automatyzacji wysyłania komend są niedozwolone.
7.2) W pasku skrótów można umieścić zaakceptowane polecenia JavaScript. Polecenia te mogą obsługiwać formularze - np. wypełniać ilość wojsk do wysłania w ekranie komend albo liczbę wojsk do rekrutacji - i mogą wykonywać maksymalnie jedną akcję w grze na jedno kliknięcie.
Asystent farmera jak sama nazwa wskazuje ma asystować przy farmieniu jestem na nie
 

DeletedUser173209

Guest
Bez przesady, byłoby za łatwo, zresztą nie bez powodu nazywa się to właśnie "Asystent Farmera".
 

DeletedUser180001

Guest
Głos na nie , bo to by nie była już gra tylko ktoś by sobie kupił bota i frmił wszystko jak leci.
 
Status
Zamknięty.
Do góry