Artykuł o s100

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser147486
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser180001

Guest
Pulloxd masz racje choc ja bym wolal na braku farmienia predkosc 2 albo i 3 :) predkosc jednostek 1. Na swiecie z limitem by byl jakis na 10mil zalozony a nie 750k i koniec bo nawet przy takim na 8 monet nie nafarmisz.Albo event limit farmienia rosnie do konca swiata w zaleznosci od szybkosci budowy budynkow i czasu gry ^^
 

JoseG18

Szlachcic
Wynik reakcji
2.055
jeśli bedzie opcja z kupowaniem surowców to nie liczyłbym na liczne powroty ludzi co nie grają rok-dwa, a nawet i po 3 lata. Według mnie wieksze wpływy będą miec jak ściągną mase starych graczy którzy bez KP nie grają.

Świat bez farmienia też byłby interesujący dla tych co mają mniej czasu, ale predkości z przedziału 2-3 odpadają, ale 1,5-2, czemu nie;)
idealnie to by było wydobycie x2, predkość rekrutacji i budowy x1,5 i jednostki normalnie
a do tego monety i brak kościołu to byłby dla mnie ideał, flagi obojętne, choć dla mnie mogą być:p
na ms poniżej 200 raczej bym nie liczył, 100-150ms myśle ze było by dobrym balansem miedzy nowymi limitami a starymi

na takim świecie przewidywałbym duże wpływy z KP i MK, bo przy wiekszej ilości barb przyda sie MK do rozbudowy wiosek
 

DeletedUser

Guest
Mi by się podobały takie ustawienia:
-farmienie nieograniczone
-brak nowych funkcji
-plemię nieograniczona ilość osób
-bez kościoła
-monety
-rycerz bez przedmiotów


Zwykły świat z farmieniem,ale bez pp :/
 

DeletedUser180884

Guest
a ja bym wolał
bez farmy ( wyrównana gra a nie farmisz odlatujesz)
prędkosc 2
bez Łuków
kościół
10 stopni badan
bez flag i dodatków..
 

bartek8787.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
164
Stopnie badań do 10 były na 77 św wraz z ograniczonym farmieniem i nie wygodnie się tam grało. Trzy poziomy badań jeszcze zdzierżę ale 10 to niszczy moim zdaniem grę.
 

JoseG18

Szlachcic
Wynik reakcji
2.055
starczą badania zbadane/niezbadane, najlepiej aby ten swiat był jak najprostszy, czyli mocno zbliżony do starych
 

DeletedUser147486

Guest
Z propozycji do kuriera, aby zrobić artykuł zrobiła się dość burzliwa dyskusja aż wreszcie zmieniło się to w wstawianie kto jaki miałby swój wymarzony s100? :D

Co jak co, ale przynajmniej jak dotąd nie widziałem ani jednej osoby, która chciałaby, aby na s100 było kupowanie surki za pp, czy Bóg wie co jeszcze wymyślą za pp.

Tak jak Red Devil pisał. Ogólnie mogą być wszystkie funkcje byleby bez tego bzdurnego kupowania surki za pp.
Prawda jest taka, że i tak na tym świecie sporo osób będzie cisnąć na 100% więc zapewne KP, MK, czy ewentualnie AF będą kupowane przez większość osób z miesiąca na miesiąc.



Tak właściwie... to ktokolwiek z kuriera plemion ustosunkował się do tematu? :p
 

DeletedUser179508

Guest
A ekipy jakie powie ktos mniej wiecej jakie maja byc jak ktos ma info:)
 

DeletedUser

Guest
Z propozycji do kuriera, aby zrobić artykuł zrobiła się dość burzliwa dyskusja aż wreszcie zmieniło się to w wstawianie kto jaki miałby swój wymarzony s100? :D

Co jak co, ale przynajmniej jak dotąd nie widziałem ani jednej osoby, która chciałaby, aby na s100 było kupowanie surki za pp, czy Bóg wie co jeszcze wymyślą za pp.

Tak jak Red Devil pisał. Ogólnie mogą być wszystkie funkcje byleby bez tego bzdurnego kupowania surki za pp.
Prawda jest taka, że i tak na tym świecie sporo osób będzie cisnąć na 100% więc zapewne KP, MK, czy ewentualnie AF będą kupowane przez większość osób z miesiąca na miesiąc.



Tak właściwie... to ktokolwiek z kuriera plemion ustosunkował się do tematu? :p

Dyskusja została przeprowadzona. Cały artykuł byłby "gdybaniem". Gdybyście wystartowali, gdybyście mieli wpływ na ustawienia to - rzeczywistość może okazać się zupełnie inna. Myślę, że żadna ekipa nie jest w stanie stwierdzić że na 100% wystartuje, więc po co budzić emocje "starcia gigantów", które może w ogóle nie nadejdzie? Nie raz przecież na FO padały już podobne dyskusje.

Może ktoś się skusi na artykuł. Z tego co wiem nikt chęci na napisanie artykułu w takim ujęciu nie ma.
Sami widzicie, że wybór "najlepszych ustawień" jest trudne. Tak pay for win nie jest zbytnio lubiane na FO - ale takie światy istnieją i jakąś grupę graczy przyciągają;)


Co do reszty - wywiady są w planach, więc zapewne pojawią się też jacyś przywódcy topowych plemion (to akurat nie moja brożka:p).
Co do ustawień świata - osobiście uważam, że ankieta byłaby najlepszym rozwiązaniem - najszybszy sposób zebrania informacji od sporej ilości graczy.
 

DeletedUser153359

Guest
Już o tym pisałem co by gracze nie mówili świat ten i tak będzie taki jaki będzie jedyne co możecie zrobić to czekac az podane zostana ustawienia i miec nadzieje ze zacheca one do gry/powrotu te "legendarne" plemiona
 

DeletedUser121776

Guest
s.100 zapewne wystartuje za rok w maju, wiec nie ma co sobie tym glowy zaprzatac.
 

DeletedUser121776

Guest
Swiaty wychodza co jakies 3 miesiace, wiec latwo policzyc, ze cos kolo maja 2016.
 

DeletedUser180001

Guest
Wszystko się okaże ale myślę,że najlepiej by było puścić świat 100 w jakiejś odsłonie grudniowej jak s50, prezent dla graczy albo jak się nie uda to na wakacje ^^
Wiele osób pewnie to nie ucieszy ale zagrają, bo będą siedzieli w domu.

Co do ustawień nie ma co kombinować.
Stare dobre farmienie niech powróci a nie żadne limity i światy bez farmienia które by zniszczyły ten świat, po prostu nie było by jak grać w późniejszym etapie (czyt. gracze porobią sobie darmówki).

I najlepsze zakończenie niech włączą po przynajmniej 2 latach a nie po roku świat prawie wygrany.
Inne ustawienia wygrania go np:Zdobywanie wiosek bonusowych zostanie włączone w 720 dniu gry (gracze muszą utrzymać prowadzenie przez 2 miesiące) albo więcej ^^
 
Do góry