Arkadia 7

Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
13
Co do samego startu Arkadii osobiście bardzo bym chciał żeby nastąpił ponieważ Ci wiele niewiadomo co maniacy mieli by gdzie się wyszumieć, luz byłby odrobinę większy na innych światach.
Poza tym sam z gry na kolejnej Arkadii mógłbym sporo zyskać.

Ale cóż tak jak pisałem walą w ... albo się pochorowali.
Ciekawie by to brzmiało jakby pracownik InnoGames oznajmij :
- Nie mogę się zająć otworzeniem nowej Arkadii, mam chorą córkę, biedna księżniczka (choć teraz Królowa bo z koroną) :/
 

Mrovski

Chłop
Wynik reakcji
5
Doczekaliśmy się panowie! Arkadia 7 startuje za około 24 godziny! Powodzenia i zapraszam do wspólnej zabawy :D
 
Wynik reakcji
13
Czyli teraz będę mógł przenieść jednak wioskę np. ze świata 149 czy światy, z których przenosiłem wioski na Arkadie 6 odpadają ?
bo kurcze moje wioski z poza Arkadii 6 i świata 149 zostawiają wiele do życzenia :/
bibsy-pl.jpeg
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Czyli teraz będę mógł przenieść jednak wioskę np. ze świata 149 czy światy, z których przenosiłem wioski na Arkadie 6 odpadają ?

Odpadają w kwestii przeniesienia na Arkadię 6.
Jednak w kwestii przeniesienia na Arkadię 7 masz czystą kartę i możesz tam przenieść wioskę z dowolnego "normalnego" świata. Pamiętając, że (korzystając z opcji "Przeniesienie na Arkadię" w Ustawieniach), będzie to można zrobić tylko raz z danego świata.
 
Wynik reakcji
13
A mnie nikt nie kocha :(
W sumie ja też nikogo nie kocham,
właściwie to nie lubię ludzi,
ale mnie też należy się miłość !
Urodzeni Tyrani też powinni być kochani żeby od czasu do czasu ogrzać serduszko z lodu i kamienia.
 

Lesnovvylv2l

Miecznik
Wynik reakcji
56
Odpadają w kwestii przeniesienia na Arkadię 6.
Jednak w kwestii przeniesienia na Arkadię 7 masz czystą kartę i możesz tam przenieść wioskę z dowolnego "normalnego" świata. Pamiętając, że (korzystając z opcji "Przeniesienie na Arkadię" w Ustawieniach), będzie to można zrobić tylko raz z danego świata.

Limit 40-stu graczy w plemieniu to ogromny błąd Panie Dowodzący, minimum 80 dla tak wielkiego świata.
 
Status
Zamknięty.
Do góry