Arkadia 5

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
10.486
Drodzy Gracze,

miło nam zakomunikować, że 1 sierpnia w godzinach wieczornych uruchomiony zostanie świat Arkadia 5, co oznaczać będzie zakończenie możliwości rejestracji kont na świecie Arkadia 4 (co stanie się bezpośrednio przed startem nowego świata).
Przypominamy, że na świat Arkadia, można dostać się wyłącznie poprzez przeniesienie (a konkretniej: SKOPIOWANIE) na niego wioski z "normalnego świata", co jest możliwe na dwa sposoby:
- korzystając z opcji "Przeniesienie na Arkadię" z menu Ustawienia (po spełnieniu warunków opisanych na tym ekranie, czyli m.in. po min. 14 dniach gry na danym świecie) - możliwe RAZ z danego świata normalnego na dany świat Arkadia (czyli jeśli ktoś przeniesie wioskę ze świata 130 na Arkadia 4, to nie będzie mógł tego zrobić ponownie; będzie mógł natomiast przenieść się na świat Arkadia 5)
- korzystając z opcji przeniesienia swojej ostatniej wioski, w momencie gdy konto na danym świecie "normalnym" zostało podbite - stosowny ekran pojawia się po zalogowaniu do gry, gdy na koncie znajduje się 0 wiosek.

Świat Arkadia 5 rozgrywany będzie zgodnie ze schematem funkcjonowania światów Arkadia, czyli w skrócie:
- podstawowe zasady światów Arkadia (limit ataku wynoszący 120% pkt słabszego Gracza oraz niemożność przejęcia wioski startowej) będą gwarantowane przez 12 miesięcy od daty startu świata,
- w kolejnych 6 miesiącach ograniczenia będą stopniowo liberalizowane, aż do ich całkowitego zniesienia (tzw. faza przejściowa),
- w ciągu max 3 następnych miesięcy toczyć się będzie ostateczna walka o zwycięstwo nad światem, aż do jego zakończenia (tzw. faza końcowa).

Parametry świata Arkadia 5 będą "standardowe", takie jak na większości światów o numerach parzystych. Szczegółowe informacje na ich temat znajdziecie tutaj: https://plp5.plemiona.pl/page/settings

Pozdrawiamy serdecznie życząc pomyślności w grze!

Wasz Plemiona Team
 
Ostatnia edycja: