Aplikacja na androida

Status
Zamknięty.

Gniewny Sarissa

Zwiadowca
Wynik reakcji
923
Pytanie mam do nowej aktualizacji całej aplikacji Plemiona na androida. Działa jeszcze gorzej niż poprzednia.

1. Wysyła powiadomienia, o przepełnionym spichlerzu, mimo że nie jest przepełniony. Wchodzi się w wioskę, pokazuje że spichlerz przepełniony, tylko nawet sprawdzajac spichlerz widze ze ma wiecej pojemności bodajże, było pokazane że 86 tyś surowców i jest przepełniony a spichlerz ma 94 tyś.

2. Gdy jest wybrana dana grupa w przeglądzie powinienem się chyba po nie poruszać. Jednak tak nie jest wybrałem grupę i przechodziłem między wioskami (które jest słabo zrobione na gest, który działa tragicznie), tylko że nie były to wioski z grupy, przechodziło mi dalej po prostu po zwykłej kolejności.

3. Nowa funkcjonalność na mapie, jest taka, że można zmienić wioskę z której się wysyła bezpośrednio z mapy, nie trzeba ponownie wchodzić w wioskę i w mapę. Fajna funkcjonalność, tylko że nie działa. Zmieniło mi wioskę niby z sukcesem, potem chcę wysłać defa, patrze pusto, niemożliwe, patrzę na nazwę wioski, zgadza sie. Wyszedłem, wszedłem jeszcze raz def jest . Okazało się, że nazwa wioski się zmieniła i podświetlenie na mapie, a jednak dalej byłem w poprzedniej wiosce.

Ta apka to jakieś nieporozumienie, totalny bubel, wstyd że w ogóle coś takiego jest wypuszczane. Bug za bugiem. Już wolałem tamtą zabugowaną apkę, przynajmniej wiedziałem co można co nie można, a tu w dodatku zostało zepsute coś co działało wcześniej.

Pytanie podsumowujące, co całe Plemiona Team ma zamiar zrobić, z tym są planowane łatki czy już tak to będzie do niczego działać, jak poprzednia wersja?
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.919
Problemy techniczne proszę zgłaszać bezpośrednio do supportu. Oczywiście niektóre błędy dotyczące nowej aplikacje są nam już znane i trwają prace mające na celu je naprawić. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry