Aplikacja na androida

Sarissa

Łucznik
Pytanie mam do nowej aktualizacji całej aplikacji Plemiona na androida. Działa jeszcze gorzej niż poprzednia.

1. Wysyła powiadomienia, o przepełnionym spichlerzu, mimo że nie jest przepełniony. Wchodzi się w wioskę, pokazuje że spichlerz przepełniony, tylko nawet sprawdzajac spichlerz widze ze ma wiecej pojemności bodajże, było pokazane że 86 tyś surowców i jest przepełniony a spichlerz ma 94 tyś.

2. Gdy jest wybrana dana grupa w przeglądzie powinienem się chyba po nie poruszać. Jednak tak nie jest wybrałem grupę i przechodziłem między wioskami (które jest słabo zrobione na gest, który działa tragicznie), tylko że nie były to wioski z grupy, przechodziło mi dalej po prostu po zwykłej kolejności.

3. Nowa funkcjonalność na mapie, jest taka, że można zmienić wioskę z której się wysyła bezpośrednio z mapy, nie trzeba ponownie wchodzić w wioskę i w mapę. Fajna funkcjonalność, tylko że nie działa. Zmieniło mi wioskę niby z sukcesem, potem chcę wysłać defa, patrze pusto, niemożliwe, patrzę na nazwę wioski, zgadza sie. Wyszedłem, wszedłem jeszcze raz def jest . Okazało się, że nazwa wioski się zmieniła i podświetlenie na mapie, a jednak dalej byłem w poprzedniej wiosce.

Ta apka to jakieś nieporozumienie, totalny bubel, wstyd że w ogóle coś takiego jest wypuszczane. Bug za bugiem. Już wolałem tamtą zabugowaną apkę, przynajmniej wiedziałem co można co nie można, a tu w dodatku zostało zepsute coś co działało wcześniej.

Pytanie podsumowujące, co całe Plemiona Team ma zamiar zrobić, z tym są planowane łatki czy już tak to będzie do niczego działać, jak poprzednia wersja?
 

Leandere

Marząca o różowej belce
Plemiona Team
Moderator
Problemy techniczne proszę zgłaszać bezpośrednio do supportu. Oczywiście niektóre błędy dotyczące nowej aplikacje są nam już znane i trwają prace mające na celu je naprawić. :)