Anons 141

Dyskusja w 'Szukam' rozpoczęta przez użytkownika Świetlisty Władca, 14. Maj 2019.

Poleć tę stronę

1. Świetlisty Władca

Świetlisty Władca Zwiadowca

Docenione treści:
    356
    Młody i przystojny pan pozna plemię, które wygra za niego świat.

Dwa miesiące bez grania to za dużo dla mnie, chcę się pobawić frontem korzystając z nadmiaru wolnego czasu na studiach i w wakacje. Szukam kogoś, kto jak powiem, że potrzebuję obstawy nie powie mi, że nie ma, a po dobrym tygodniu gruzowania, kolejnym aktywnego wspierania sąsiadów mnie na koniec nie wyrzuci pod pretekstem warzywienia tylko dlatego, że nie mam darm.
    Co umiem:
    - wsadzić klina w 200ms *wiwaty*
    - striggerować całe plemię tak, że znienawidzi mnie zanim do niego dołączę *wiwaty rosną*
    - striggerować plemię przeciwnika, zanim pojawię się na froncie z nim *wiwaty wykraczają poza skalę*
    - striggerować całe FO zanim zdążę cokolwiek na nim napisać *publika doznaje zbiorowego, wielokrotnego orgazmu*

A tak serio to wbijam w ten świat dla zabawy, jak mnie jakaś ekipa sobą przekona, to mogę nawet na froncie pograć (bo czemu nie). Doświadczenie jakieś tam mam, na tym świecie z połowa ekip minimum mnie nie lubi, a reszta jeszcze nie zna :D ale przynajmniej nie nażrę się darm tylko po to, żeby uciec do przeciwnika za miesiąc (ale nwm czy to plus). Samobójców proszę o zgłoszenia na PW.

2. Gryfindor

Gryfindor Chłop

Docenione treści:
    1
    A co to orgazm ? :eek:

3. Świetlisty Władca

Docenione treści:
    356
    Nie wiem, ale kolega mówił, że jak napiszę tak, to będzie śmieszno. Kłamał :(

4. KoDeX@2

KoDeX@2 Zwiadowca

Docenione treści:
    52
    wziąłbym Cię, gdybym cię nie znał :*

5. Świetlisty Władca

Docenione treści:
    356
    A ja i tak bym nie chciał, chcę zagrać z kimś kto to umie dla odmiany :D

6. KoDeX@2

KoDeX@2 Zwiadowca