Ankiety

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser67007
  • Data rozpoczęcia

Jakie jest twoje zdanie?


  • W sumie głosujących
    54
Status
Zamknięty.

DeletedUser67007

Guest
Mam propozycję, wkurza mnie jedna rzecz, że ktoś głosuje negatywnie bez podania przyczyny. To jest wkurzające ponieważ nie wiadomo gdzie leży błąd, co zmienić itp. dlatego uważam że powinna być opcja przy zakładaniu ankiety że, nikt nie może zagłosować dopóki nie przedstawi swojej opinii w postaci posta. Wiem że wielu z was powie że zrobi się spam, a no niekoniecznie. Każdy napisze post, zagłosuje ok, jego głos się liczy, ale można dopełnić to tym że admin, moderator i inni pilnujący porządku na forum, mogą dany głos cofnąć, czyli, jeżeli widzą spam np. "bo nie" od razu usuwają go, a głos usuwa się z nim. Coś takiego, pomysł do przemyślenia, można też dać opcję aby modzi i admini nie mieli za dużo roboty :) wprowadzić zgłoszenia postów, jeżeli zwykły user widzi spam klika na zgłoś spam w temacie. Admin itp. wchodząc w temat klika sobie "Posty uznane za spam", admin/mod sprawdza i usuwa bądź przywraca taki temat. Sorka że tek się rozpisałem :].

Mam nadzieję że wykażecie się jakąś niezależnością oraz odrobiną szacunku i wasza opinia tutaj się znajdzie :]. Jak jesteście na nie, to napiszcie czemu a może coś da się zmienić :p. Pozdrawiam.
 

DeletedUser118794

Guest
pomysł mi się nawet podoba choć nie koniecznie dobry ale rozumniem cie tak robią noby ze specjialnie głosują i tyle.
 

DeletedUser105922

Guest
Popieram gdyż czasami osoby, których nie dotyczy dana propozycja głosują na nie.
 

DeletedUser118794

Guest
tak głosują byle co nawet czasami nie przeczytają jakis pomysł itp a juz głos stawiają :)
 

DeletedUser

Guest
Napisanie postu nie zawsze oznacza dokładne przeczytanie propozycji ;)

Zresztą jest sporo naprawdę beznadziejnych pomysłów (jak swego czasu ten, by szlachcic mógł sobie dokupić konia by szybciej podróżował :cool:), więc jest to dość oczywiste głosowanie na "nie". A jak powiedzmy 80 osób (bo ok. tyle głosuje) ma uzasadnić swój wybór? Gdy będziemy powtarzać wypowiedzi (a tak w tym przypadku by było) to powstałby spam.
 

DeletedUser

Guest
Napisanie postu nie zawsze oznacza dokładne przeczytanie propozycji ;)

Zresztą jest sporo naprawdę beznadziejnych pomysłów (jak swego czasu ten, by szlachcic mógł sobie dokupić konia by szybciej podróżował :cool:), więc jest to dość oczywiste głosowanie na "nie". A jak powiedzmy 80 osób (bo ok. tyle głosuje) ma uzasadnić swój wybór? Gdy będziemy powtarzać wypowiedzi (a tak w tym przypadku by było) to powstałby spam.

Kolega dobrze prawi, posty piszemy wtedy kiedy trzeba a powielanie wypowiedzi mija się z celem. Na nie!
 

DeletedUser67007

Guest
możliwe że masz rację, może nie które ankiety są do luftu, od tego są modzi aby je usuwać, zamykać itp. co do tych 80 głosów, pomyśl, ile z tych wszystkich userów przeczyta przynajmniej pierwszy post? Strzelają na chybił trafił. Nie obchodzi ich dalszy los pomysłu a tylko to żeby zagłosować i szczycić się przed innymi że niby biorą płynny udział w życiu gry i forum.

Co do 80 głosów, to wolisz jak jest ich tyle a postów może 20 gdzie rozważają może 3 osoby? Jak dla mnie to jest jakaś kpina, dzieci neo to nie tutaj, (nie chce nikogo obrazić :] mam po prostu zły dzień). Jakby każdy głosował chybił trafił to dzisiaj prezydentem byłby znów Wałęsa a premierem Jaruzelski.

ps. Jak już napisałem to ma być opinia a nie np. "Siemka, pomysł mi się podoba/nie podoba jestem na tak/nie." To nie jest opinia, opinia to jest szczegółowe wyjaśnienie co się podoba albo nie, dlaczego tak uważamy itp.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
możliwe że masz rację, może nie które ankiety są do luftu, od tego są modzi aby je usuwać, zamykać itp.

Każdy ma prawo mieć własny pomysł, zaproponować go innym i starać się ulepszyć plemiona. Dlatego też nawet słabe pomysły nie są usuwane, niech każdy ma prawo do wypowiedzi i własnego zdania :).

co do tych 80 głosów, pomyśl, ile z tych wszystkich userów przeczyta przynajmniej pierwszy post?

A myślisz, że jak ktoś zacytuje autora tematu, napisze że jest to świetny pomysł, bardzo mu się podoba to jest inaczej? Zresztą wierzę, że wszyscy czytają ten pierwszy post, nie sądzę żeby głosowali techniką "strzelania".

Nie obchodzi ich dalszy los pomysłu a tylko to żeby zagłosować i szczycić się przed innymi że niby biorą płynny udział w życiu gry i forum.

Jeśli chcieliby się już szczycić to bardziej swoimi pomysłami, czy postami a nie głosem którego i tak mu nikt nie sprawdzi ;)

Co do 80 głosów, to wolisz jak jest ich tyle a postów może 20 gdzie rozważają może 3 osoby?

Uwierz mi, że tak jednak nie jest :). Jeśli jestem już na forum, to znaczy że mam na to czas, więc mogę i ten pierwszy post przeczytać :).

Dodam tylko od siebie, że wiele razy głosowałem nie udzielając się. Nie zawsze czytam wszystkie posty, bo to jednak jest nierealne, ale sedno propozycji zawsze rozumiem ;). Jeśli nie - pytam się autora o co chodzi.

Pozdrawiam ;)
 

DeletedUser121859

Guest
zalezy czasami komentarz jest zbędny do głupich pomysłow ale są też takie godne uwagi czaasami dużo do czytania, a jakiś użytkowik wejdzie zobaczy że dużo tekstu zobaczy tylko troche 2 zdania i głosuje dlatego coś tzreba wymyślić
 

DeletedUser

Guest
jak najbardziej na tak ! jak pomysł wejdzie w życie może w końcu będzie porządek :p

Wtedy nie mógłbyś głosować na ślepo...(Bez żadnej urazy)


Do pomysłu jestem absolutnie na tak,nie chcę nikogo obrażać ale jest nawet na tym forum wielu noobów,krętaczy.
Aczkolwiek mam przykład co dzieje się gdy pomysł lub przepis wejdzie w życie Regulamin działu "Propozycje" proszę przeczytać ostatni punkt.
Jest taki przepis?;Jest.A dalej jest łamany i to w wielu przypadkach.Na tym temacie również jest przykład (nie będę wymieniał nicków)
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Argumenty z pierwszego postu trochę mnie powalają....

Kto powiedział, że nikt się nie wypowiada w ankietach? Wypowiada się cała masa osób, z czego sensownych jest tylko połowa wypowiedzi. Wyobrażacie sobie co poniektórzy, co tu by się działo, jakby wprowadzono obowiązek wypowiedzi przed głosem? Zresztą, nawet twórcy oprogramowania forum nie przewidzieli takiej opcji....

Mniejsza z tym. Zademonstruję przykładowe odpowiedzi, jakie padały:
Kod:
Jestem na nie pomys jest bezsęsu.
Kod:
Co za [censored] to wymyślił, na nie.
Kod:
[reflink] klikajćie rzeby dostać punkty premióm, to dźiała
Kod:
15 znakooooooooooow
I podobne.

Pomysł autora z przypisaniem ocen w ankiecie do postów mija się w ogóle z ideą systemu ankiet i jest technicznie niemożliwy do wykonania. Posty można usuwać, głosy także, ale razem nigdy nie.

Ironia kmicopodobna, ale innego sposobu nie znajduję.

Za odkop przepraszam, ale było podświetlone....
 
Status
Zamknięty.
Do góry