Ankieta - Przemoc na boiskach

  • Rozpoczynający wątek Rolci
  • Data rozpoczęcia

Co najlepiej zrobić by zmniejszyć agresję na boiskach?

  • Zaostrzenie kar

    Głosy: 20 54,1%
  • Rozmowa z Pseudokibicami

    Głosy: 7 18,9%
  • Większa ilość policji na stadionie

    Głosy: 4 10,8%
  • Dokładna Kontrola, czy ktoś nie posiada zakazanych przedmiotów

    Głosy: 8 21,6%
  • Przestępcy powinni być szybciej skazani

    Głosy: 7 18,9%
  • Zakazać osobom już skazanych na wejście na stadion

    Głosy: 15 40,5%
  • inne (Proszę, podać w poście :) )

    Głosy: 3 8,1%

  • W sumie głosujących
    37
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser

Guest
Witam, mam na imię Roland, jestem licealistą.
Do egzaminu potrzebuje zrobić ankietę i najlepiej wypowiedzi innych osób, w sprawie tematu: Jak zwalczyć przemoc na boiskach. Wyniki będą wykorzystane w mojej pracy. Za wszelką pomoc dziękuje :)
 

DeletedUser160857

Guest
głupi gracz = głupia odpowiedź ^^

myślę że zakazy , bo dla niektórych klub to "drugi dom" czy coś w tym stylu :p
 

DeletedUser

Guest
Myślę że przedostatnia odpowiedz jest najrozsądniejsza przecież to poskutkowało na "Euro" lol
 

DeletedUser

Guest
Żadna z odpowiedzi mnie satysfakcjonuje. Uważam że trza im rozdać bejsbole, ostrą broń, koktajle mołotowa i inne zabawki by się sami zatłukli ;)
 

DeletedUser166157

Guest
w Hiszpanii wiele klubow rozmawialo z pseudo i doszli do wniosku ze jak beda bójki, i odblyski/flary rzucali i odbeda sie mecze na zamknietym boisku.
 

DeletedUser

Guest
w Hiszpanii wiele klubow rozmawialo z pseudo i doszli do wniosku ze jak beda bójki, i odblyski/flary rzucali i odbeda sie mecze na zamknietym boisku.

Właśnie są różne rozwiązania, na przykład w Anglii słyszałem że mocno prawo karze za różne ekscesy na boiskach. I panuje tam spokój, tak samo słyszeliśmy przed Euro o filmiku gdy Anglicy ostrzegali przed wyjazdem na mecze do nas...
 

DeletedUser21778

Guest
Na boiskach nie ma awantur. Zdarzają się na prawde bardzo ale to bardzo rzadko. Ucierpiały kiedyś osoby trzecie?
Kto chce się awanturować niech się awanturuje. Tyle ode mnie.
 

DeletedUser160705

Guest
FairPlay "kibicow" i graczow. Nic wiecej nie da sie, to jest najwazniejsze .
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Polecam ciekawy artykuł na temat tego, jak poradzono sobie z tym w Anglii:
http://m.se.pl/inne/w-anglii-zniszczyli-kiboli-zelazna-piescia_184499.html

Jeśli ktoś ogląda czasem mecze lig brytyjskich, to zauważy, że tam praktycznie nie ma żadnych płotów, kibice od zawodników oddzieleni są tylko niskimi barierkami... i co? i trzeba być kompletnym idiotą, by np. wbiec tam na boisko... taka osoba nie dość że zapłaci drakońską karę (nawet jak na tamte warunki), to na dodatek żadnego następnego meczu już nie obejrzy...
 

DeletedUser150331

Guest
Polecam ciekawy artykuł na temat tego, jak poradzono sobie z tym w Anglii:
http://m.se.pl/inne/w-anglii-zniszczyli-kiboli-zelazna-piescia_184499.html

Jeśli ktoś ogląda czasem mecze lig brytyjskich, to zauważy, że tam praktycznie nie ma żadnych płotów, kibice od zawodników oddzieleni są tylko niskimi barierkami... i co? i trzeba być kompletnym idiotą, by np. wbiec tam na boisko... taka osoba nie dość że zapłaci drakońską karę (nawet jak na tamte warunki), to na dodatek żadnego następnego meczu już nie obejrzy...

masz racje ogłądam LA możesz poznąc po moim avku dlaczego:> i masz racje jak by kibicowi odbiło by wbiegł na boisko zakaz na 10 lat jak i nie więcej . Może ktoś słyszał o starszej pani z 60-70 lat z Leeds United która dostała zakaz na 30 lat za to że weszła na murawe by przybić piątke z piłkarzami po zwycięstwie :>
 
Do góry