Ankieta - palenie tytoniu

  • Rozpoczynający wątek KarolWoj
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Dawno na forum nie wchodziłem. Ciekawe, czy ktokolwiek mnie jeszcze stąd pamięta ;)

Wrzucam swoją ankietkę, nt palenia. Kto chce pomóc, niech to zrobi i ją rozwiąże. Dodam, że ankieta jest stworzona na potrzeby projektu na mojej uczelni.
Poza tym mogą ciekawe zależności powychodzić ;)
Mam nadzieję, że wpisuje się mój temat w regulamin tego działu (ja bym go nie usuwał, gdybym bym modem:p).

Pozdrawiam i dziękuję. Również zapraszam do dyskusji nt mojej ankiety.

link do ankiety: http://tytonankieta.cba.pl/

PS-żeby nie było, że zarabiam na reklamach. To jest darmowy serwer i już ma reklamy domyślnie, chyba, że ktoś posiada zainstalowanego Ad-Blocka.
 

DeletedUser

Guest
Poszło.
dziekio.jpg
Obrzydlistwo, mogliście nic nie wstawiac, albo cos lepszego
 

DeletedUser

Guest
Wstawiliśmy taki obrazek jako przestrogę. Jest to przekaz podprogowy. Ma to uświadomić osobę rozwiązującą ankietę, że jednak palenie to głupota. A kurczako - ryba, jest uosobieniem czegoś dziwnego i bezsensownego i w dodatku pali papierosa. Każdy sam sobie może dopowiedzieć do tego historię. Nie pisaliśmy nic na temat palaczy, żeby nikomu się głupio nie zrobiło. Jednakże ankieta ma pozostawić na odbiorcy niesmak związany z papierosem. I jak widać, pozostawia ;)
 

DeletedUser37348

Guest
1. Żadnego niesmaku nie pozostawiło, raczej politowanie dla autorów. I nie życzę sobie żadnych przekazów podprogowych w moim kierunku.
2. Strona główna wygląda okropnie, mało czytelna, jak już komuś się chciało bawić w takie formatowanie, to można było to zrobić porządnie.
3. Niekompletne odpowiedzi na niektóre pytania, np:
Czy według Ciebie palenie papierosów sprawia, że wydajesz się być trendy?
- Dokładnie tak myślę.
- Prawdopodobnie tak.
- Nie, jest to wbrew moich wartości.

I niby którą odpowiedź mam zaznaczyć, jeśli uważam że palenie nie jest trendy, a nie ma nic wspólnego z moimi wartościami?
 

DeletedUser

Guest
1. Żadnego niesmaku nie pozostawiło, raczej politowanie dla autorów. I nie życzę sobie żadnych przekazów podprogowych w moim kierunku.
2. Strona główna wygląda okropnie, mało czytelna, jak już komuś się chciało bawić w takie formatowanie, to można było to zrobić porządnie.
3. Niekompletne odpowiedzi na niektóre pytania, np:
Czy według Ciebie palenie papierosów sprawia, że wydajesz się być trendy?
- Dokładnie tak myślę.
- Prawdopodobnie tak.
- Nie, jest to wbrew moich wartości.

I niby którą odpowiedź mam zaznaczyć, jeśli uważam że palenie nie jest trendy, a nie ma nic wspólnego z moimi wartościami?

Oj bez przesady:p Niektóre odpowiedzi na pytania (np to które zacytowałeś) są sugerowane badaniami, zaciągniętymi tymi z e-źródeł Biblioteki Głównej. Odpowiedzi mają być potem skonfrontowane z wynikami badań przeprowadzonych przez naukowców. Między innymi takie pytanie padło i jakiś sens w sobie ma. Przynajmniej posiada jakąś wartość statystyczną. Ale dzięki za komentarz, ankieta cały czas jest rozwijana i właśnie o takie zdanie osób, które ją rozwiązują mi chodzi. Z tymi wartościami, to masz całkowitą rację, odpowiedź została przeredagowana ;) Dzięki za cynk.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

micfil94

Miecznik
Wynik reakcji
0
Nie została przeredagowana, bo wypełniałem ankietę i nic się nie zmieniło. Kilka pytań było bez sensu.

Studiujesz na PG? Bo blisko mam tak ma uczelnie :p
 

DeletedUser

Guest
Rozwiązałem i wysłałem, mam nadzieję że pomogłem.
 

DeletedUser

Guest
Rozwiązałam i wysłałam ; )
Ten obrazek na końcu jest obrzydliwy :<
 

DeletedUser

Guest
Rzadko zaglądam do tego działu.Ta ankieta do tego mnie utwierdza, żeby tego nie robić.
Jeżeli chodzi o ankietę, to wygląda na twórczość jakiegoś niezbyt bystrego gimnazjalisty a to dzieło studenta... brawo.
Reasumując poprawka we wrześniu?
 

DeletedUser98935

Guest
Rzadko zaglądam do tego działu.Ta ankieta do tego mnie utwierdza, żeby tego nie robić.
Jeżeli chodzi o ankietę, to wygląda na twórczość jakiegoś niezbyt bystrego gimnazjalisty a to dzieło studenta... brawo.
Dokładnie, to samo wrażenie odniosłam. Pomimo niekompletnych i niektóry irytujących pytań i odpowiedzi -wypełniłam.
palacz.gif
 
Do góry