[Ankieta] Człowiek Roku 2011

  • Rozpoczynający wątek Aqriel
  • Data rozpoczęcia

Kto powinien dostać tytuł "Człowiek Roku 2011 Plemion"


  • W sumie głosujących
    571
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser124831

Guest
Witam i ja coś o sobie nakreśle:)

Rok 2011r.

najpierw świat 54 trochę Czarek mnie wyprzedziłeś z linkami,ale spoko:)


początek gry,

http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=91653

w ostatnim rapku widać, rycek Cytruska znalazł przedmiot,jakim jest ogień olimpijski, trace wszystkie topory i ...



zaczyna się zabawa:) obrona przed atakami graczy z dwóch plemion,klinowanie szlachty potem moje kontry itd....

http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=91992

po stracie wojsk kilku graczy z Zakonu konczy gre:).



Ale to nie koniec zostaje przeprowadzona na mnie kolejna akcja dołacza się sojusznik Zakonu w przed kolejne 3 dni przyjmuje

ponad 200 ataków ,sam też atakuje -po tej akcji żadnej wioski nie straciłem

http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=93167



Potem powierzone mi zostaje prowadzenie plemienia WeCAN z jednosci WWW.

Obecna nasz statystyka wojenna.

http://pl54.plemiona.pl/game.php?village=1291&screen=ranking&mode=wars

Dotychczas mamy 14 wygranych wojen,jedna nie rostrzygnięta.

Dodam,ze broniłem wiele kont z naszej jednosci WWW. Atakowały 3 plemiona,mieczy na liczniku było około400, oto jedno z nich

http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=94917

Rok 2011

Teraz świat53 tu akurat grałem pod innym nickiem,

Jestem w plemieniu PlayerBoy

Mam kolejną zadyme na dzielnicy.

http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=89190


Początek swiata wysyłam swego offa w ciemno(częśc LK zostawiam do farmienia) ponad 10h podróz w jedną strone,po to zeby pomóc wspólplemiencowi,3 podstrona

http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=89478

Tak na marginesie dodam ze przygode z plemiona zacząłem od sw17

sw17.Muminki, Era Zero-Czyk 7276
sw23-Fenom-Czyk7276
sw27-Club84-Sir Mazowiecki

Na nicku Crom Mazowiecki gram od 32 serwera;)

PS.
tu macie mój mały epizod z sw46 konto mojego syna,okolica była nieciekawa więc,pomogłem:)

http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=83372

Potem Kogier mi napisał ze ksgfan wtedy miał u niego zasta,kto bronił konta nie wnikam ;),grunt to ze po mojej kontrze skonczył gre,a jego plemie niedługo zostało rozwiązane;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Rozumiem że nominacja twojej osoby wynika z odwalania czarnej roboty u FZ i braniu zastępstw i obrony kont przed atakami HRN na 47?Czy również za coś na 55


Zaprosiłem na kawę załogę Kuriera :D

Ale za to co napisałeś też. Każdy też wie,że to ja jestem głównym motorem napędowym BERETÓW na 55 :eek:
 

DeletedUser

Guest
Eh Crom

Odkad jestem na 54, i odkad włocze się po światach (5,16,36,49, innych nie pamiętam już :D - zaduzo tego było) ten nick jest zawsze dla mnie taki sam. Crom Mazowiecki, bardzo dobry gracz który z potrafi ofy wykorzystać na 200%. On jest spokojny, w pełni wyluzowany. Ja tam zawsze mam napinke przed akcjami albo jak byly akcje na mnie. Ale on... normalnie pelny luz.
Dogadac sie mozna, pogadac. Znalem wielu graczy, o jej;) ale takich to juz z gromnica trzeba szukac :D

Bo ta gra to nie jest umiejętność siedzenia 24/24 tylko uzywania głowki i kombinowania:)
To nie Tasker i walenie rabusia po 10 tysi wsi albo kilkaset baniek sury. To są plemiona w dosłownym tego słowa znaczeniu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser154181

Guest
D zjeszth A ci co grali na wcześniejszych światach pamiętają go , bardzo dobry gracz z głową oraz z grą dla plemienia dla innych ludzi . Chyba pamiętacie jednego z speciali ?;> Jak odstawił top2 na 100K , bodajże ShaQ
 

DeletedUser12008

Guest
Dziwne że nie zobaczyłem tutaj "CMSNero" Mimo że go nie lubię i to bardzo, to więcej namieszał na świecie 50 niż D zjeszth A, nie mam nic do DzA bo to dobry gracz jest, tylko czy oby na pewno z roku 2011 ?
 

DeletedUser114646

Guest
Będzie długo ;)
Leniwym wystarczy przeglądnąć linki ;)

Przygodę z plemionami zacząłem na s22, na kolejne światy ruszałem po to, by poszukać nowinek, które zastosuję na tym świecie.
Przed 2011 inaczej było tylko na s38, na którym zagrałem w ? ? ? i od których przejąłem styl gry. To plemię sie kocha, albo nienawidzi ;)
Tyle tytułem wstępu.

Na początku roku 2011 zakończyłem przygodę na s22, po rozstaniach i powrotach do plemion nie znałem już sąsiadów, gra nie przynosiła przyjemności.

W kwietniu - wolny od innych światów wystartowałem na specialu5, zgłosiłem się do Kmaxa, by nie grać samemu i tak znalazłem się w wąskim gronie graczy Tęczy. Po małych starciach przeszliśmy do najemników i ja - w pewnej odległości od sojuszników - rozwijałem się eliminując czerwone kropki i codziennie, ze zmiennym szczęściem walczyłem korespondencyjnie z KeymilemLohem o rabusia dnia. Po starciach z Zumirem zachamowaliśmy sobie rozwój, ale się odbiłem i na dwie godziny przed końcem speciala udało się odzyskać zwyciestwo po wyścigu z innymi najemnikami.
Najazdy - http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=88120
Ranking ogólny - http://forum.plemiona.pl/showpost.php?p=1020508&postcount=2
Rankingi pokonanych - http://forum.plemiona.pl/showpost.php?p=1020117&postcount=47

W czerwcu wystartowaliśmy razem z marqiną na s52, rzuciło nas obok siebie, niedaleko był brathek, który był w najemnikach, więc także wstąpiliśmy. Że lubię atakować w parze, albo w trójkę, to bardzo cieszyła mnie ta okolica - obok osób, które śmiało mógłbym zaliczyć do jednych z najlepszych, z jakimi przyszło mi grać.
Rzeczywiście - na początku nigdy lepiej mi sie nie grało, wiosek off 80%, prędkość 2, offy latały prawie bez przerwy, przejętych wiosek w wojnach w najemnikach podobnie miał tylko Shaq. Darmówek, deffówek i pushingu nie było, więc w rankingu cały czas okolice top10, w agro podobnie.
Przyjemność z samej gry i ataków - wielka.
W sierpniu niestety musiałem wyjechać na 6 tygodni - zostawiłem zasta i mnie nie było.
Po powrocie zostalem podbudowany postem sąsiada, który wrócił do gry po krótszej przerwie http://forum.plemiona.pl//showpost.php?p=1108980&postcount=257

Jednocześnie z grą na s52 grałem na s53, tam reaktywowało mi się plemie z s22 - nie mogłem odmówić, mimo że zaczęli dużo po starcie serwera. Większość osób zaczynała ostatnio na s22, więc na początku dobrze było pomóc. Po wyborach zostałem jednym z dwóch założycieli, napisałem porady na początek, zorganizowałem plemie i tak jak na s52 w sierpniu oddałem zastępstwo i wyjechałem.

Po powrocie w październiku wróciłem na s53, gdzie rozwijano moje konto, do rady już nie wróciłem, bo nie było czasu, a są tam osoby z większym doświadczeniem. Gram do tej pory, aktywność przejawiam głównie na forum, gdy trzeba podesłać deffa i gdy trzeba zrobić mapkę ;)
Plemię na s53 - http://pl53.plemiona.pl/guest.php?screen=info_ally&id=8555
Moje konto na s53 - http://pl53.plemiona.pl/guest.php?screen=info_player&id=2648002
Żeby zobaczyć jaką opinię i pozycję ma plemię na s53 wystarczy przeczytać kilka ostatnich stron na forum w dyskusjach.
Dziękuję ;)
 

DeletedUser

Guest
slaba ekipa w wyscigu , dziwne ze nie ma mnie w tym zestawieniu , ogolnie prawie kazdy z wymienionych kandydatow przy mnie to lamus - pomijajac wioche,dzieszte czy vita ... ale kij z tym , i tak kazdy wie kto byl najlepszym graczem w historii:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

glos dalem na wioche choc doczynienia mialem z nim tylko z zastow na ktorych wczesniej powybijal ofy + jak juz zasty przejalem to wsparty zostal dziesiatkami ofow i setkami fejek od plemienia , a i tak nic nie stracilem , ale zapamietalem to bo kosztowalo mnie dobrych kilkanascie nocek nieprzespanych ogarniajac ...nieswoje konta...( + dostal za repre ...

vit - niesamowicie ogarnial servery szybkie , na wolnych juz chyba mu czasu brakowalo

dzieszta hmm mysle ze jedyny zawodnik w historii plemion prawie tak ogarniety jak ja^^ ( szaqa nie wymieniam bo o dziwo nie ma go w zestawieniu :confused::confused:) - byla mozliwosc na konfrontacje 1 na 1 na sw 50 - ale skonczylo sie na spamowaniu co jakis czas - zreszta walka byla by nie rowna bo ja dysponoiwalem 25h na dobe a dzieszta byl od swieta...(

ogolnie fajna inicjatywa , szkoda ze dawiej nie bylo takich wyborow , bylbym jak Messi ^^ co roku zdobywca najlepszego gracza ^^
 
Wynik reakcji
1.062
CMSNero teraz jest teraz... dobrze opanowałeś start kiedyś i tym wygrywałeś... proste... i nadal się uważasz za najlepszego gracza w historii ?
Ale co do wyścigu zgadzam się "słaba obsada", może fajny plebiscyt ale nie do końca przemyślany...
Na przykład komentarz do "vasyli1" . Tutaj nie ma nic do pokazywania wszystko zawiewa amatorszczyzną :)
Chyba osiągnięcia na wolnych światach są bardziej cenione niż na szybkich... co mi z tego ze ktos dobrze ogarnia speed serwy a na wolnych gra jak jakiś "krótkodystansowiec" który wypala się na przedbiegach... i gra jak amator
 
Ostatnia edycja:

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
slaba ekipa w wyscigu , dziwne ze nie ma mnie w tym zestawieniu , ogolnie prawie kazdy z wymienionych kandydatow przy mnie to lamus - pomijajac wioche,dzieszte czy vita ... ale kij z tym , i tak kazdy wie kto byl najlepszym graczem w historii:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

glos dalem na wioche choc doczynienia mialem z nim tylko z zastow na ktorych wczesniej powybijal ofy + jak juz zasty przejalem to wsparty zostal dziesiatkami ofow i setkami fejek od plemienia , a i tak nic nie stracilem , ale zapamietalem to bo kosztowalo mnie dobrych kilkanascie nocek nieprzespanych ogarniajac ...nieswoje konta...( + dostal za repre ...

vit - niesamowicie ogarnial servery szybkie , na wolnych juz chyba mu czasu brakowalo

dzieszta hmm mysle ze jedyny zawodnik w historii plemion prawie tak ogarniety jak ja^^ ( szaqa nie wymieniam bo o dziwo nie ma go w zestawieniu :confused::confused:) - byla mozliwosc na konfrontacje 1 na 1 na sw 50 - ale skonczylo sie na spamowaniu co jakis czas - zreszta walka byla by nie rowna bo ja dysponoiwalem 25h na dobe a dzieszta byl od swieta...(

ogolnie fajna inicjatywa , szkoda ze dawiej nie bylo takich wyborow , bylbym jak Messi ^^ co roku zdobywca najlepszego gracza ^^

No wreszcie nero sie pojawiłeś! Nudno było bez Ciebie, zacznij znowy grac bo na forum nic sie nei dzieje, wziałem inicjatywe w swoje ręce.
Wydaję mi się że Jelsi chodzi o podział na wolne i szybkie to Ty w zupełności jesteś mistzrem na wolnych a oczywistą oczywistościa jest że ja panem na szybkich!
Ogólnie chyba jesteśmy najlepszymi graczami na polskich plemionach:). Co do ankiety to zagłosowałem na DzA

AciabubaElunia
podpis dla Nera, żeby wiedział kto pisał
 

DeletedUser124831

Guest
Czyny zawsze mówią głośniej niz słowa...

wioska,oraz kolega wasylij 1+ ja-te osoby napisały jak na razie o swoich poczynaniach w 2011r.

czekam z niecierpliwoscią na biografie reszty finalistów czym sobie zasłuzyli że trafili do finału ankiety na gracza roku:D
 

DeletedUser155263

Guest
Czyny zawsze mówią głośniej niz słowa...

wioska,oraz kolega wasylij 1+ ja-te osoby napisały jak na razie o swoich poczynaniach w 2011r.

czekam z niecierpliwoscią na biografie reszty finalistów czym sobie zasłuzyli że trafili do finału ankiety na gracza roku:D

czym ty zasłużyłeś bo nie kojarzę cie
tak ogólnie to ja powinnienem byc członkiem roku
2x zjechany na jednym swiecie raz konto 1kk,300tys a raz 5kk :) hehe. to są czyny chłopie :)
 

DeletedUser124831

Guest
czym ty zasłużyłeś bo nie kojarzę cie
tak ogólnie to ja powinnienem byc członkiem roku
2x zjechany na jednym swiecie raz konto 1kk,300tys a raz 5kk :) hehe. to są czyny chłopie :)

sorry-memory,troszku powyzej opisałem swoje poczynania w 2011 roku:)
 

DeletedUser132779

Guest
Co ciekawe: FZ dziękował przy nominacjach itd. A okazało się, że ksg rzucił hasłem na forum, żeby po prostu zaspamować nominacje, głosować na Farmię Zwiadem i nagle rzuciło się 10 osób w dwie godziny, gdzie wcześniej w ogóle nie było takiej nominacji :)

Zabawne, koledzy propsują kolegów i na tym ten ranking polega - i bynajmniej nie piszę tego z zazdrości dla e-uwielbienia...


Na szczęście Aq wychwycił to chyba (przynajmniej w większości) - to tak nawiasem.


Najlepsi: Crom lub wioska. Reszta b. daleko w tyle :).
 

DeletedUser114646

Guest
CMSNero teraz jest teraz... dobrze opanowałeś start kiedyś i tym wygrywałeś... proste... i nadal się uważasz za najlepszego gracza w historii ?
Ale co do wyścigu zgadzam się "słaba obsada", może fajny plebiscyt ale nie do końca przemyślany...
Na przykład komentarz do "vasyli1" . Tutaj nie ma nic do pokazywania wszystko zawiewa amatorszczyzną :)
Chyba osiągnięcia na wolnych światach są bardziej cenione niż na szybkich... co mi z tego ze ktos dobrze ogarnia speed serwy a na wolnych gra jak jakiś "krótkodystansowiec" który wypala się na przedbiegach... i gra jak amator

Na takie posty zazwyczaj nie odpowiadam, bo koledze nic nie pasuje, ale zrobię wyjątek.
Z ciekawości przejrzałem historię:
http://pl.twstats.com/index.php?page=search&name=bizon12&type=player ;)
Witam w gronie amatorów ;)

I czekam na definicję "profesjonalisty" i "mocną obsadę" według kolegi ;)

Liczę na następnych kandydatów ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
1.062
W 2011 roku
Rok gry na 48 świecie czyli 5.5 mln przez ten rok od początku świata
54 świat El Ambalabambal obecnie 8 miejsce. Top1 do 130 k ... obecnie 2.2 mln i nie daję rady na dwóch światów...
Na 54 Agresor dnia - 530 k rekord od ponad miesiąca nie pobity... 6x... przez kolejne 2 miesiące wątpie ze ktos to pobije
Na 48 świecie obrońca dnia z stycznia 3.7 mln jeden z lepszych wyników na serwie bez starty wiosek...
Organizator akcji na tym świecie... liczne sukcesy ...
Wojuje od kilku wiosek ... przenosiłem się na każdy front od 20-60 h... i w każdej na "+"
Ogólnie ponad 130 wiosek na "+"
Liczne testy na światach... na 51 wystartowałem ale zdrowie mnie skasowało z walki o topke...
Na 55 test nie udał się...
i wiele innych światów w 2011 i przed tym rokiem...
Został zgłoszony ale zostałem przeoczony i było chyba za poźno a afery robić nie bede

vasyli1 Na mnie nie robisz wrażenia... w ogóle
Opowiedziałeś osiągnięcia w 2011 roku w którym nic kompletnie nie zrobiłeś...
Opowiedz historie z 22 świata... po kilku startach wiosek zrezygnowałeś z gry troszkę żałosne...
Vit jest może doświadczany troszkę na szybkich nic po za tym...
Wioska to samo i nic po za tym. Co z tego ze zna tricki... ze speed
quitschquatsch pewnie na szybkich jest przez z najomości... na wolnych krótkodystansowiec. Bez szału...
D zjeszth A się nie wypowiem :)
pogodna4 bo statach twierdzę że to początkujący :)
ksgfan nieporozumienie totalne... jest dla mnie zagadką
LetMeSign musiałbym poznac historie z 49 swiau
Croma znam z 54 i mogę coś o nim powiedzieć i znam jego możliwości
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Krótko;p

Powiem tak, obecne światy to troszke jakieś nieporozumienie. Po prostu banał - nie uświadczysz dwukrotnego odbijania czyli 6 ataków na wieś po przejeciu, brak zsynchronizowanego defa zaraz po przejeciu. Wróg Ci sie nie włąduje na wracającego ofa, etc i inne duperele.
A podkreślam że czasowy odstęp między atakami to był nie jak teraz tylko co 25ms sec czy grubasy w 200ms! Ludziska:D
Nawet nie złapie Cie na defie, bo kuu teraz sie chce robic synchro na defa wchodzacego na wies bez wiary?
Ale odkad 36ty i grałem tam zawsze z czubkami przeciw top agresorom to niektórzy sie osrali a nie dawali rady.
Z tego co pamiętam Sikorzanka (WarDogs) i jej plemie nie mogli mnie podejść w 6 graczy, bo zawsze stosowalem metode 3+1+1K, bezpiecznego defa i inne znowuż tam duperele.
Zaczeli wiec dogadwyać sie z małym plemieniem, nie wiem co im zaproponowali, Wiem ze nagle w moich wsiach pojawiły sie ich wsie. Ale co, nadal jazda była i nadal stali. Przed 36tym tez grałem, czy 28 nie pamiętam już, ale krótko. Nie ze zjechany, zakonczylem po prostu z braku czasu w tym okresie. Swiat 16ty to też była dobra szkoął dobzi gracze.
Ale jak juz pisałem, nie ma ich - skonczyli gre. Na mnie tez kiedys przyjdzie pora.


Powracając do sedna, tam gdzieś na północy był sobie taki nick Crom, grzał równo, zaraz obok mnie. Siedział u po fuzji z plemieniem wroga (jakie to było fuzjowane plemie, nie pamietam;/). A co najlepsze, nie miał w nicku - jestem bosem - po prostu miał to co dla mnie się liczy RA i RO.
Szkoda troszkę ze z powodu wyjazdu do Niemiec musialem podziekowac swiatu 36, ale wierze ze spotkalibysmy sie po dwóch róznych stronach i oj dzialoby sie:)
tak teraz po jednej stronie barykady, ale wierzę że Crom gra nadal tak samo jak wtedy, a to już trochę minęło - jakieś 3 latka na koniec tego roku;p

Ale tak jak pisałem kto może wiedzieć coś o tych graczach o mnie, cromie (no o nim napewno trochu wiecej) itd skoro gracze wyjadacze pokonczyli, a za sterami siedza teraz gracze bez limitu czasowego grania i napierdzielajacy boty i taskery! No pytam się kuu kto?!
To tak jakby zapytać się mnie jak to za komuny było ;D:D

Ale jedna jedyną rzecz możecie zrobić:p
Jeżeli nie wiesz na kogo głosować - poczekaj na teczki graczy. Zapoznaj się, pomyśl i oddaj głos.
Wiecej, zobacz Akta - zajmie Ci chwilę i nie zaboli.
A z szacunku dla nas (wszystkich tutaj biorących udział w ankiecie), jeżeli nadal nie wiesz na kogo oddać głos (bo nikogo nie znasz)- ne głosuj w tej ankiecie. Proste
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5974

Guest
No to czas na moja wypowiedz... Jezeli chodzi o gracza roku to w 100% stawiam na Crom Mazowiecki!!! Jest jedynym graczem, ktory w 2011 roku pokazal wszystkim jak sie gra w plemiona... Wszystkie konta, ktore bronil i swoje konto jak rozwijal bylo zasloga samego Croma... Kliny to dla niego nie problem, ataki wyslane w 1 sekundzie to samo...


Co do Wioska Barbarzynska to nie powiem bo tez jest dobrym graczem ale o nim slyszelismy juz wczesniej, w roku 2011 niestety nie mam zadnego pozytywu by oddac na niego glos... Pisalem z nim by wstawil mi klina 3 razy (czasy byly od 0,5 sek do 3 sek nawet) ale ani razu nie wyszlo mu to... Na szybkich moze i sobie radzil ale to tylko ze wzgledu na wiekszy czas, ktory poswieca grze...

Crom ma prace, rodzine i nie posiada tyle czasu co Wioska (wraz z bratem) bo wspomagaja sie wspolnie...


Podsumowujac, moge napisac ze lepiej oddac glos na gracza, ktory w danym roku gral (Crom Mazowiecki) i osiagnal cos bo wiekszosc wymienionych graczy, tak naprawde nie maja zadnych osiagniec w owym roku...

Pozdrawiam
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
Spełniam wszystkie kryteria. Grałem jeszcze jako ksgfan1313 ,ksgfan1 ,Webikastrator i UszatekWielki.
Bez względu na wynik ankiety i tak jestem najlepszy:cool:

Proszę o wykluczenie tego gracza z ankiety.

On i tak nie wygra bo jest za słabym i za mało znanym graczem ale "niby" support sprawdzał graczy czy nie mieli bana a konto Uszatek Wielki zostało zbanowane.

Moje pytanie więc jest proste. W jaki sposób support to sprawdzał?
 
Ostatnia edycja:

.JWP.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
395
Łatwy dostęp do poradników o klinach, kontrach, synchrach sprawia, że wybór gracza roku 2011 dotyczy tego, który potrafił połączyć te umiejętności z efektywnym myśleniem. Pod tym względem, mimo młodego wieku, góruje Wioska barbarzyńska. Możecie go oceniać przez pryzmat szybkich, ale s50 ewidentnie dowiódł , że jest jednym z najlepszych graczy, a czy najlepszym w 2011 roku? Ankieta zadecyduje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry