AndrewKmicic vs -Geiler.Hengst (JestemPolakiemico? )

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser161505
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra

  • Polak

    Głosy: 8 30,8%
  • Andrew

    Głosy: 16 61,5%
  • Nierozegrane gdyż sandał pomoże :**

    Głosy: 2 7,7%

  • W sumie głosujących
    26
Status
Zamknięty.

DeletedUser161505

Guest
Powód gdyż jest bardzo słaby :** a na ostatniej rundzie nie chciał 1 vs 1 :)



wioska startowa 66/500pkt
wojska 15k wylacznie off
szlachta paczki/monety(max3)
limit ataków z fejkami 6
katasy max 10
nagroda: 100 pp
plemie:1 osobowe max 2( z defiarzem)
puszowanie zabronione i nasylanie ludzi walkower po przeslaniu rapka mozna atakowac kto przejmie goscia ten wygrywa, jezeli wtraci sie osoba 3 pojedynek jest niewazny.. zapraszam do glosowania




Termin czwartek 08.05.13
 

DeletedUser

Guest
kmicic sie ze mna boi wyjsc na pojedynek a co dopiero z toba
 

DeletedUser161505

Guest
Andrzej czekam na potwierdzenie ;pp

No chyba, że dygasz taki dzisiaj cwany byłeś to łatwe 100 pp nie chcesz wygrać ?
 

DeletedUser157137

Guest
jaki jest sens zakladania tematu gdzie kmicic od zawsze od poczatku mowil i wszedzie to pisze ze nie bierze i brac udzialu w pojedynkach nie bedzie.. Dla mnie jest to celowy spam ktory powinien zostac napomniany ostrzezeniem. Temat ten powstal to publikowania pojedynkow badz tez mozliwosci glosowania. Pojedynki nalezy dogadac na pw a tutaj tylko dac umowiene warunki najlepiej zeby wtedy drgua osboa potwierdzila . Dogadac na pw date zagrac i poinformowac o wyniku
 

DeletedUser

Guest
jaki jest sens zakladania tematu gdzie kmicic od zawsze od poczatku mowil i wszedzie to pisze ze nie bierze i brac udzialu w pojedynkach nie bedzie.. Dla mnie jest to celowy spam ktory powinien zostac napomniany ostrzezeniem. Temat ten powstal to publikowania pojedynkow badz tez mozliwosci glosowania. Pojedynki nalezy dogadac na pw a tutaj tylko dac umowiene warunki najlepiej zeby wtedy drgua osboa potwierdzila . Dogadac na pw date zagrac i poinformowac o wyniku

bo jest saby i sie boi. tylk oz defem potrafi grac bez niego by nic nie ogarnal podobnie jak ty polak tyle ze ty grasz defowkami i potrafisz dobrze klinowac a ten polczowiek? nic tylko sie zadefowac potrafi i nawala katasami... przeszkadza jawnie w pojedynku dla mnie szkoda rundki na zadefowanie sie bo on by sie nie przebl przezemnie a ale po co? dla chorej ambicji?
 

DeletedUser158592

Guest
bo jest saby i sie boi. tylk oz defem potrafi grac bez niego by nic nie ogarnal podobnie jak ty polak tyle ze ty grasz defowkami i potrafisz dobrze klinowac a ten polczowiek? nic tylko sie zadefowac potrafi i nawala katasami... przeszkadza jawnie w pojedynku dla mnie szkoda rundki na zadefowanie sie bo on by sie nie przebl przezemnie a ale po co? dla chorej ambicji?

Na szweckie idź sobie z tymi swoimi pojedynkami bo na polskich masz pograne wiec sie nie umawiaj tutaj na NIC i pozwól prosie ze je sobie bede sam dobieral zagrode i czym gram !

TEMAT DO ZAKMNIECIA !!!!!!!!!!!!!!1
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry