Analizy

ZbieramGrzyby

Lekki Kawalerzysta
BDB, brokułki i bellumy są już dogadane.
Jesli to nie brzmi jak oskarzenie ich o zalozenie koalicji przeciw bpcp to ja nie wiem co to mialo znaczyc :)
Byczos po tym jak na 139 poklociles sie z wszystkimi plemionami i cie rozebrali teraz tutaj szukasz spiny wymyslajac niestworzone rzeczy? Wyciagnij wnioski czasem :) Bellum jest z nami zmieszane i nie beda sie na pewno skupiac na bpcp i ich ulozenie na mapie i podpisanie pona z bpcp o tym wyraznie swiadczy.
Ja im zycze powodzenia ze swojej strony. Moze jak nas pojada to wreszcie uda mi sie wypisac z tej gry :D

DeletedUser153359

Guest
Jak według Ciebie jesteśmy dogadani z Brokułami i z BDB na BPCP to nic dziwnego, że nazywa sobie jakkolwiek chce Twoje wymysły Byczos ;)
Znowu gdzie napisałem że jesteście dogadani na bpcp? Napisałem że jesteście dogadani w kontekście dalszych losów bpcp które jest aktualnie samo przeciwko BDB i brokulom., a wy nawet nie grozicie paluszkiem dla BDB choć nic by was to nie kosztowało, więc nie wciskaj w moje słowa swojej logiki. Widać jesteś już tak przeżarty tym wszystkim ze dla ciebie jak dla cutha słowo "dogadani" = "koalicja" współczuje że jesteś tak ograniczony, ale to też wyjaśnia czemu z takim składam nic osiągnąć nie potraficie. :D

@grzybiarz, już ci kiedyś pisałem byś nie wyrywał kilku slow ze zdania a czytał całość, mowa tam o losie bpcp które jest samo, a nie o koalicji przeciwko nim. Co do 139 choć nie wiem po co poruszasz ten temat. Kończycie tak jak ja, a nawet i gorzej bo ja zostałem przejęty z honorem samemu podejmując taką decyzje odmawiając dojścia do was czy at. Wy za to mogliście jedynie płakać jak at was uprzedziło i pierwsze skosowalo. :)

DeletedUser153359

Guest
@markopolo19 Nie widzę żeby było coś zupełnie inaczej, raczej widzę ze miało być edytuj i dalsza cześć bo mnie zaintrygowało to na które wyssałeś z własnej wyobraźni, ale odpisując tez dla grzybiarza coś spaprałem i wszystko wrzuciłem jako nową wiadomość, a nie edytuj i nową.

Dalej gdzie napisałem o "naciskaniu"? Znowu wciskasz w moje słowa swoja logikę, istnieje cos takiego jak stosunki neutralne, ale na to chyba tez jesteś zbyt ograniczony. Cóż to akurat twoja sprawa jak se dyplomacje układasz i w to nie wnikam. Dałem jedynie przykład kiedy byś dogadany nie był.

No brawo, o tym napisałem, fajnie że nieumyślnie przyznajesz mi racje. xD

Akurat Ronoxo pytał czy nie chce z nimi grac. To niezły podział w tym 4f stworzyłeś w swojej wyobraźni właśnie. :D

Chyba ktoś z mózgiem prowadził jeszcze plemię, albo twoje wszystkie komórki nie zostały przeżarte głupotą. :D

Ostatnio edytowane przez moderatora:

markopolo19

Rycerz
To szybko edytujesz posty, ponad półgodzinny zajmuje Ci analiza kilku zdań?

Grozić paluszkiem = naciskam
Trochę wyobraźni błagam...

Dogadalem się z Vito, nie z Cuthem, wiesz?

Gratuluję do CV jak znalazł!

Najwyraźniej dużo osob ma z tym problem, w tym Ci co piszą o nas w analizie, że zawsze piszą o mnie/o nas pochlebnie XD

W ogóle zacne odbicie piłeczki jak się okazało że jednak coś osiągnęli, winszuje!

Pozwól że sobie teraz z koalicja ogarniemy niecny plan, w trakcie kiedy będziesz edytował post xd

ZbieramGrzyby

Lekki Kawalerzysta
Akurat Ronoxo pytał czy nie chce z nimi grac. To niezły podział w tym 4f stworzyłeś w swojej wyobraźni właśnie. :D

No nawet jesli serio ronoxo do ciebie pisal to nie pogralbys tu dlugo :)
Coz Ronoxo szanuje moje zdanie i pasztetinio a oboje nie przepadamy za takimi toxic playerami jak ty. Moze i klikac potrafisz ale po tylu swiatach kazdy to potrafi. Pytanie ktore plemie cie zechce :)
No i pare osob ktorych nickow nie bede wymienial tez nie jest twoimi najwiekszymi fanami :)

DeletedUser153359

Guest
To szybko edytujesz posty, ponad półgodzinny zajmuje Ci analiza kilku zdań?

Grozić paluszkiem = naciskam
Trochę wyobraźni błagam...

Dogadalem się z Vito, nie z Cuthem, wiesz?

Gratuluję do CV jak znalazł!

Najwyraźniej dużo osob ma z tym problem, w tym Ci co piszą o nas w analizie, że zawsze piszą o mnie/o nas pochlebnie XD

W ogóle zacne odbicie piłeczki jak się okazało że jednak coś osiągnęli, winszuje!

Pozwól że sobie teraz z koalicja ogarniemy niecny plan, w trakcie kiedy będziesz edytował post xd
Jakbyś posiadł ukrytą umiejętność specjalną czytania ze zrozumieniem ogarnąłbyś że zwróciłem uwagę jeszcze raz na twój post odpisując grzybiarzowi. :D

grozić paluszkiem = mieć stosunki neutralne które w każdej chwili mogłyby się zmienić, jednocześnie nie wykluczając wzajemnych ataków
Pomyśl trochę dłużej a nie bierzesz do serduszka pierwszą opcje która pasuje do twojego widzimisię

Dogadałeś się i z Vito i z Karo, co jak już powtarzam 3 raz wychodzi na lepsze dla koalicji BDB-brokuły.

To musisz mieć ubogie CV jeśli uważasz że coś tak mało istotnego nadawałoby się do czyjegoś. :(

Sam też piszę o was pochlebnie, o was jako składzie, bo macie zacny. Tylko <ekhm> czytanie ze zrozumieniem... Odgryzałem Ci się i tylko pisałem o Tobie.

Sorry nie grałem od 77 aż do 115, i niezbyt mnie interesowała historia tej gry i plemion miedzy tymi latami, odnosiłem się do tego co znalem o was ze światów o których już co nieco słyszałem i was widziałem. ;*

Masz moje przyzwolenie!

@grzybiarz Po tylu światach nadal nie zorientowałeś się że zawsze znajdą się osoby które za kimś przepadać nie będą? Trochę smutne. Tylko w plemieniu i tak masz więcej osób które z chęcią by ze mną wspólnie grały, ale ty sie akurat trzymasz tej swojej malej garstki znajomych którzy jako jedyni ciebie akceptują to nie wiesz tego. :D Z tym toxic player tez nieźle wyjechałeś, widać ze nigdy nie miałeś okazji pograć pod jedna bandera ze mną i widzieć jak się powinno rozkręcać pozytywnie plemię i jak łatwo da się stworzyć mega atmosferkę wewnątrz. :D

markopolo19

Rycerz
I napisales mi dłuższą wiadomość poraz drugi niż samemu adresacie?

Według wsjp:
ktoś uświadamia komuś, że działanie lub zachowanie tej osoby zasługuje na potępienie

Więc wedlug tego Twój post z paluszkiem nie ma najmniejszego sensu, albo złe słowa złożyłeś

Napisales:

"Z tego co wiem to BPCP ma raczej małe szanse na przetrwanie tak czy inaczej. BDB, brokułki i bellumy są już dogadane"
Więc już skończ XD

To wbij obok nas, zobaczymy czy dobrze o nas słyszałeś ;)

DeletedUser153359

Guest
A co ma do rzeczy jak długa wiadomość komu napisałem? Najwidoczniej z tobą miałem chęć rozmowy i wiarę ze zrozumiesz jeśli odpowiednio długo się rozpisze. I miałem racje bo jak już napisałeś przyznajesz racje co do samej głównej kwestii o której pisało się z początku.

Użyłem tego sformułowania w innym kontekście, a jako ze nie jest to żaden cytat mam takie prawo. Teraz w 100% wiesz o co chodziło dla mnie. Ale do tego się nie odniesiesz bo zorientowałeś się ze mam racje. :)

Skończyłbym gdybyś nie drążył tematu. xD

Może, może. Zobaczymy co przyszłość przyniesie.