Analizy

DeletedUser161892

Guest
Obstawiam, ze nawet szybciej skoro BPCP chce na polowie cwiartki zmiescic ponad 400 graczy...

Ich 2 czlony pod brokulami, bdb, 2 czlony piekla i mala biedna panika <lol>

DeletedUser153359

Guest
Z tego co wiem to BPCP ma raczej małe szanse na przetrwanie tak czy inaczej. BDB, brokułki i bellumy są już dogadane. Za bardzo skupili się na rekrutowaniu kolejnych warzyw, a za mało na dyplomacji. :D

Qrk Shooya2

Ciężki Kawalerzysta
Nie no,tak bym kopiował naczelnego komentatora :D Ogólnie to mieliśmy być ustawieni na grę w Kartonach Qrk,wbijam patrzę nie ma go, to mówię oszukał mnie i słaby ten świat <foch> Ale wierzę, że kiedyś jeszcze się gdzieś spotkamy, jak nie w tym samym plemieniu to na froncie <boks>
Miałem grać w kartonach ale poxiu mnie ograł jak młodego :(

Ps. Byłem z 2h w kartonach

DeletedUser195424

Guest
Dobrze że te PeCeTeEśy wbiły a czemu by nie i na chillku to jednak bez spiny, panowie kasujemy sie za 3 tygodnie to sobie sesję spokojnie napisze i na wakacje wyjadę :rolleyes:

Cuthbert

Łucznik
Z tego co wiem to BPCP ma raczej małe szanse na przetrwanie tak czy inaczej. BDB, brokułki i bellumy są już dogadane. Za bardzo skupili się na rekrutowaniu kolejnych warzyw, a za mało na dyplomacji. :D
Ooo kurde masz info którego ja nawet nie mam jako założyciel plemienia. ;p

BTW. A ja już nawet gdzieś słyszałem że jestem już dogadany z 4F. Kurde sam się pogubiłem z kim mam sojka do końca świata. :p

aszxqw92

Zwiadowca
Ooo kurde masz info którego ja nawet nie mam jako założyciel plemienia. ;p

BTW. A ja już nawet gdzieś słyszałem że jestem już dogadany z 4F. Kurde sam się pogubiłem z kim mam sojka do końca świata. :p

Może dogadany jesteś ale ani ty ani rada 4F o tym nie wie xD
Czekaj na info że podpisaliście jakieś stosunki z BPCP bo na pewno kiedyś ktoś o tym będzie pisał :)

DeletedUser153359

Guest
Marko chyba czegoś nie rozumiesz, albo próbujecie zrozumieć po swojemu, ale to jest akurat typowa cecha cutha która zawsze go określała. W założeniu sojuszu BDB-brokuły jest wspólna walka przeciw bpcp, wy macie podpisanego pona z BDB czyli nie będziecie atakować ich graczy graniczących z wami co odciąża ich. Nie ważne czy macie też podpisanego pona z bpcp, fakt pozostaje że z BDB którym nieco wioskami graniczycie bić się nie będziecie="dogadanie". Nigdzie nie napisałem że jesteście w jakiejś koalicje, którą cuth już sobie ubzdurał.