Analizy

Sir .BluE.

Pikinier
Najwyższy czas założyć temacik <boks>

Brokuły
BPCP
Supreme
Kartony
Stefany
PCTŚ
TI
AK
4F
Bellum
DRANIE
Minionki

Wstępnie przejrzałem mapkę, chyba nikogo nie ominąłem, reszta plemion to ogórki <cisza>
W ciągu kilku godzin wrzucę mapę do podglądu, bo stefany jeszcze się nie przeniosły <luzik>

DeletedUser178225

Guest
Dokładnie Zbt też miało wygrać swoją cwiartke i świat niestety na niedoszlej cwiartce skończyli myślę że brokuły, są w najlepszym składzie i że osiągną swój cel :)

ZbieramGrzyby

Lekki Kawalerzysta
Pokusze sie o mala analize.
Kolejnosc przypadkowa :)

Karton:
Praktycznie kazdy ich zna, mistrzowie na krótkim dystansie. Co świat każdy stawia ich w roli faworytów a mimo to zawsze coś idzie nie tak. To jaką ekipe tu zebrali jest godne podziwu i położenie na start też mają bardzo dobre. Na prawde aż chce sie sparafrazować to co mówia kibice Liverpoolu (w tym ja XD) z "to będzie ten sezon" na "to będzie ten świat". Jedyne co im przeszkodzi w nie wygraniu ćwiartki to oni sami a jak wiemy to ich najgorszy wróg :)

Broquły
Ekipa Cuthberta ma naprawdę bardzo silną paczke. Nie sądze żeby chcieli układać z BPCP i pewnie z nimi bedą walczyć na początek żeby oczyścić sobie teren. Jak dla mnie jedni z faworytów do wygrania świata.

Bellum
Dobra ekipa jeśli chodzi o nicki. Położenie jednak mają nie najlepsze. Gdzieś między broqułami a 4fun no i jeszcze BPCP od dołu. Bez odpowiedniej dyplomacji mogą mieć ciężko

BPCP
Sytuacja analogiczna jak w Bellum, duzo dobrych nickow ale bez dyplomacji moga miec bardzo ciezko. Przede wszystkim mieli pecha ze przemieszali sie z broqulami w niekorzystny dla nich sposób.

Całość
Lub skrót lub TRD jak kto woli :) Hmm ciężko mi ich opisać mimo że zdarzyło mi sie z nimi grać. Ludzie naprawdę w porządku i fajnie sie tam spamowało ale chyba ludzi to nie interesuje jak wygladal spam :D Położenie mają bardzo dobre, graczy tez(juz w sumie po tylu latach malo jest slabych graczy). Zapewne czeka ich walka z FOCHami bo troszke im brużdżą na dzielni. Jak dla mnie kolejny kandydat do wygrania swiata.

Supreme
Kolejny kandydat do wygrania swiata.
Myśle ze bedą bic sie z agresywnymi kreseczkami. Wielu z nich chyba nie skorzystalo jeszcze z przeniesienia wiec ciezko okreslic jak to bedzie juz teraz.. Ogolnie sklad bardzo dobry ale niektorzy mawiaja ze to raczej kolos na glinianych nogach. Zobaczymy wszyscy jak im tu pojdzie

Agresywne kreseczki
Dla mnie główny kandydat do wygrania ćwiartki, a tym samym potencjalny zwyciezca serwera. Duzo znajomych twarzy i nicki z gornej polki. Gdyby jednak supreme wbilo na ich teren to moglo by sie to potoczyc zupelnie inaczej i nie bedzie im tak latwo.. O aslanie slyszalem ze zna sie na rzeczy. Bede im sie przygladal z ciekawoscia :)

Dranie
Na pierwszy rzut oka duży plus dla nich to zagęszczenie swojego terenu który zajęli. Skład też wydaje się całkiem spoko. Ale czy ich położenie jest komuś na ręke? Jakoś nie chce mi sie wierzyć że kartony albo kreseczki beda szukac w nich sojusznika . A jesli wepcha sie tam jeszcze supreme? Hmm to wtedy moze byc ciekawie :)

4fun
To my, najwspanialsi, najpiękniejsi i wogole naj naj. Gdyby dawali blachy za największych patoli to juz blacha bylaby nasza xd
Nie bede nas opisywal bo jak napisze za duzo to bedzie ze mamy za wysokie mniemanie, jak za mało to że falszywa skromnosc. Dlatego niech zrobia to inni :)

Podsumowujac:
Moim zdaniem to będzie świetny i ciekawy świat i wierze że obędzie sie bez kos tylko z uczciwą walka do końca.

To moja pierwsza analiza ever. Bądzcie wyrozumiali

Świetlisty Władca

Ciężki Kawalerzysta
Kartonów to już chyba od 9 lat nikt w gronie faworytów nie stawia
Ja też nie wiem co ludzie w Kartonach widzą, pięć członów zrobili, wbili na w połowie pustą ćwiartkę i cyk faworyci :D

Wg mnie ćwiartki wygrają AK, Skrót/Minionki, Broqły i Kartony (te ostatnie walkowerem) i oni będą się liczyć, ale stuprocentowo jestem pewien tylko AK. Więcej można będzie powiedzieć pewnie za trzy-cztery tygodnie, kiedy zaczną się prawdziwe wojenki i weryfikacja umiejętności.

Ja też nie wiem co ludzie w Kartonach widzą, pięć członów zrobili, wbili na w połowie pustą ćwiartkę i cyk faworyci :D

Wg mnie ćwiartki wygrają AK, Skrót/Minionki, Broqły i Kartony (te ostatnie walkowerem) i oni będą się liczyć, ale stuprocentowo jestem pewien tylko AK. Więcej można będzie powiedzieć pewnie za trzy-cztery tygodnie, kiedy zaczną się prawdziwe wojenki i weryfikacja umiejętności.
stary Ty grales w sverach... i nie moja wina, ze tyle osob chce z nami grac :V gdybym wzial kazdego musialbym 10 czlonow zrobic :D taki fanbase mamy