Analiza

osmiornica

Łucznik
Wynik reakcji
578
Analiza wschód :

Screenshot_13aaatrrlpkxx.jpg

TRR : s153,s163

Położeniem zagwarantowali sobie " przepustkę " do kolejnego etapu. Nikłe zagrożenie od centrum rekompensują ŁPK i Cosa Nostra/GSO po bokach. Bez głupstw, powinni zajść daleko. Jestem ciekawy, jak to rozegrają.

PS : Co autor miał na myśli "zajmując" plecy Łapance ? Szanse przy ewentualnym konflikcie do indywidualnej oceny :
Screenshot_13aaatrrlpk1234.jpg
NSR/ZI : debiuty ?

W rankingach ze świecą szukać. Kilku fajnych graczy. W sojuszu mogą coś ugrać, inaczej pewna śmierć. Hejki polecą aż strach

WaWi & JzK : debiut ?

Najpierw masa.. Przemieszani na krzyż z ŁPK znaleźli własny, pusty skrawek mapy. Na uwagę zasługuje fakt, iż otworzyli kolonię obok eMek. Przy dobrej dyplom... nie no, szanujmy się xD next

ŁPK : s88,s112,s126,s150

O swoich się nie pisze, ale..

Aktualny TOP1, dominacja w rankingach dziennych. Zapowiada się spokojny rozwój. Plecy w zasadzie otwarte, od centrum bufor w postaci FH. Pożyjemy, zobaczymy

FH : debiut ?

4 członowy gigant ( o glinianych nogach ? ) Zajmują ogromny teren, ale brak dostępu do obrzeży będzie brzemienny. Muszą szukać sojusznika na obrzeżach ( ŁPK, Dreams, Marzyciele ). Jedno wiem na pewno- nie skończą świata jako FH

Dreams : dużoo, ale nie wiem które dokładnie

Delikatnie wymieszani z FH od północy i Marzycielami od wschodu. Czujecie ten zapach ? Tak, to pon z Marzycielami. W najbliższej przyszłości skupią się na czyszczeniu podwórka i penetracji obrzeży, a co później ? Who knows

Marzyciele : s102,s118,s126,s138,s150,s155

Aktualnie skupieni na walce ze sztucznymi wyspami. Bardzo dobre położenie. Od zachodu graniczą wyłącznie z Dreams, ze wschodu z Kuzynami, abra oraz RA. Czuć niechęć do Kuzynów ( tym bardziej że kradną im kawałek zaplecza ) więc sztama z abra jak najbardziej możliwa.

Krótko i na temat. Ktoś musi przełamać pierwsze lody.. Druga połówka jest ( z zasady ) bardziej wymagająca dlatego potrzebuję więcej czasu xD

pobrane.jpg

Ostatnia edycja: