Analiza

Major Pein

Chłop
Wynik reakcji
7
takiej odpowiedzi się spodziewałem , no tak właśnie by napisał bob budowniczy co buduje barby zamiast walczyć no ale może i jesteś ekspertem od farmy to na tym się skup bo analiza plemion wykonana przez kanibala i budowniczego barbek nie jest w twoich kompetencjach

A co do marnowania wojska
ty tam farmisz 344.160 surki z 7.525 wiosek hahahahahah to się musisz nalatać jak małpa po drzewie

a ja farmie 276.802 z 131 wiosek <rotfl>
Wojsko to ty marnujesz nie robisz nic dla plemienia jak zwykły warzywniak co gra pod siebie.
To świadczy że nie masz większego pojęcia zacznij od analizy swojej gry a analizę plemion zostaw dla kogoś kto ma większe pojęcie

Joker0

Miecznik
Wynik reakcji
44
takiej odpowiedzi się spodziewałem , no tak właśnie by napisał bob budowniczy co buduje barby zamiast walczyć no ale może i jesteś ekspertem od farmy to na tym się skup bo analiza plemion wykonana przez kanibala i budowniczego barbek nie jest w twoich kompetencjach

A co do marnowania wojska
ty tam farmisz 344.160 surki z 7.525 wiosek hahahahahah to się musisz nalatać jak małpa po drzewie

a ja farmie 276.802 z 131 wiosek <rotfl>
Wojsko to ty marnujesz nie robisz nic dla plemienia jak zwykły warzywniak co gra pod siebie.
To świadczy że nie masz większego pojęcia zacznij od analizy swojej gry a analizę plemion zostaw dla kogoś kto ma większe pojęcie
Akurat bywuś ma racje. Rozwalanie wojska na tym etapie to głupota, cofanie się w rozwoju. A co do farmy to co z tego, że ty masz 276k przy 131 wioskach jak on ma o ponad 60k więcej i ilość sfarmionych wiosek tu nie ma znaczenia. Fakty są takie, że rozwija się od ciebie szybciej

Major Pein

Chłop
Wynik reakcji
7
Temat dotyczy analizy i kompetencji których całkowicie brak
a co do farmy to się widzę nie zgadzamy rozwija się szybciej jak ty to liczysz ma 60 k więcej farmy a wiesz że nie startowaliśmy w tym samym czasie ja 24th maja a koleżanka z biblioteki prawie 20 dni wcześniej hehheheheh jak się kasuje offy z okolicy to nie jest marnowanie wojska jeszcze zobaczymy z tym rozwojem to dość rozległy temat :) ale coraz bardziej jestem zmotywowany :)
Wracając do tematu analizy nich ktoś bardziej kompetentny ją napisze lub niech jej nie będzie wcale.

ogierpatryk

Chłop
Wynik reakcji
1
13 - jako że byłbym stronniczy nie będę się zbytnio rozpisywał.
Wiem tyle, że mają 13 graczy, a reszta to darmy. Krążą też plotki, że mają 13 akademii,
Ale nikt nie wie o które plemiona chodzi.
Zdecydowany faworyt do wygrania świata.

SPW - Absolutnie nie kojarzę graczy po za kilkoma wyjątkami, mocno ruszyli, ale czy coś z tego będzie?
Nie sądzę, z jednej strony Zakład Karny szopena, z drugiej Motomyszy Gatta,
jeśli nie wskoczą do mysiej dziurki lub nie pójdą siedzieć to raczej marny ich los

CHO - wczoraj założyli trzeci już człon, fajne położenie, ale robi się masówka.
Skład wygląda obiecująco, mają w swoich szeregach grono osób, które dopiero co walczyły u mojego boku na s155
Jest też Lorus, świeżo po wbiciu kosy na 155, ciekawe czy tutaj też już coś szykuje.
Tak czy siak jeśli dobrze rozegrają dyplomację to mają szansę zajść daleko na tym świecie.

FAQju - Założyciel wymyślając nazwę chyba zapomniał, że najpierw wypadałoby to FAQ przeczytać i się trochę douczyć o co chodzi w tej grze.
Po nieudanej akcji na 13stki zaczęli wyciągać stany wojsk i atakować swoich własnych graczy.
Daje im góra miesiąc jak się rozpadną, szczególnie że wielu graczy już zaczęło się buntować wobec tragicznego poziomu prowadzenia plemienia.

??? - Zakład karny szopena i spółki, wybrali dość ryzykowny start w centrum świata,
Jest kilka ciekawych nicków mogących coś tutaj pokazać, ale czy podołają grze w centrum?
Czy klawisze nie okażą się być zbyt słabi i nie zobaczymy tutaj upadku zakładu karnego niczym słynnego Carandiru w Brazylii?
Wszystko zależy od tego jak potoczy się dyplomacja, bo wiadomo bez tego z centrum raczej ciężko będzie im wyjść.

MzM - Kochane Motomyszy z Marsa. O nich mógłbym napisać książkę, więc postaram się zbytnio nie rozczulać
W porównaniu do świata 144 tutaj zdecydowali się jednak na obrzeża, nie wiem czy dostali nauczkę na 144 i nie chcą tym razem aż tak ryzykować, czy po prostu tak wyszło.
Ciekaw jestem z kim poprowadzą dyplomację i czy znajdą sobie kompanów do gry czy raczej drugorzędne mięso armatnie, który wykorzystają na tyle na ile będzie im to potrzebne.
Skład oczywiście ciekawy i wielofunkcyjny. Jest Jaamwg, który będzie stawiał murki za pp w 20 sekund, jest Pan i Władca Gatt, który ostatnio pokazał, że bez pp też się da.
No i w końcu naczelny FOntowiec i czyściciel moich toporów czyli Guachilla, który jest specjalistą w przejmowaniu nieaktywnych warzyw.
Na pewno napsują krwi nie jednemu plemieniu, Czy będą w end game? czas pokaże :)

JC - kolejne plemię w którym pojawiło się kilka ciekawych nicków, położenie też mają nie najgorsze,
pytanie czy pójdą po darmy z FAQju, czy zaczną ekspansję na dół aby zacząć się zbliżać do MzM, jeśli dogadają się z Zakładem to prawdopodobnie będą ich tunelem na zaplecze,
którego ??? potrzebuje bardziej niż 13 dyplomacji. Solidna ekipa z szansami na coś, ale czy na ten JedenCel? nie sądzę.

*PAIN - plemię absolutnie nie warte uwagi, ale jako że gra u nich założyciel... no właśnie założyciel tego tematu,
to chciałbym zwrócić tylko uwagę, że mają w swoim gronie dziewczyne z biblioteki, któryyyaaa, nie dość że nie jest dziewczyną
to jeszcze z biblioteką nie ma nic wspólnego bo czytając jego analizę śmiało można stwierdzić, że trzyma się z daleka od książek.

Jeśli każda z powyższych ekip zagra na przynajmniej 80% potencjału w skali Dżobiego to myślę, że możemy być świadkami całkiem ciekawego świata i dość wyrównanego end game'u.
Boli trochę, to 250ms, bo w połączeniu z wieżami, obrona na tym świecie będzie wymagała 10% potencjału obrońcy.
Także miejmy nadzieję, że koordynatorzy off wykażą się finezją w rozpisywaniu akcji i świat nie potrwa zbyt długo.
ad.1 Nie bierzcie przykładu z FAQju :x

I Tyle wystarczy, bo reszta raczej długo nie pociągnie sama i albo się rozpadnie, albo zostaną wchłonięci przez jedno z powyższych plemion,
a po drugie blachy i tak już są rozdane, więc po co tracić czas na jakieś zastanawianie się kto co i z kim.

Wsio.
Wiesz,Nie ładnie pisać pomówienia Tylko dlatego żeby osiągnąć jakieś śmieszne korzyści podbijając własne ego.
Jeśli chodzi o organizację akurat nie mamy z tym problemu .
Co do akcji ? Każdy może zobaczyć te stat i zobaczyć czycnie była korzystna .
Kolejna sprawa
To wy bierzecie do siebie każdego na darmy nie my :)
Jeśli chodzi o bunty.Nie wiem czy wiesz ale to od was więcej ludzi ja wziąłem niż wy .Wy wzięliście jedynie tych co umieli przy 1000pkt mieć 200pika :)

Także proszę .Jeśli następnym razem coś będziesz chciał napisać, zbież więcej materiałów :)
Pozdrawiam :)

Wynik reakcji
178

dziewczyna z biblioteki

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
321
-Chociaż osobiście obstawiam, że koniec końców FAQJUU i 13 się dogadają ;p

- Cisza -> PLAGIAT!!, ale wcześniej nazywali się DS tak jak obstawiałem w pierwszej analizie rozpadną się ;p Czeka ich jeszcze jakaś fuzja bo wątpię, że pograją długo pod tą banderą (to tylko moja opinia, nie obrażajcie się)
Póki co nie ma co tutaj pisać, Torax prowadzi sobie spokojną dyplomacje polegającą na zajęciu obrzeży, potem pewnie ruszą w FAQJUU

- Tutaj obstawiam, że po zjedzeniu BKŁ, MZM wypowie DW i zacznie ich bić lub rekrutować ;p

- FURIA - czeka ich walka z koalicją - DW, PAIN, CHO więc mogą mieć tarapaty. Podobno są marzycielami więc w sumie się wszystko zgadza XD Próbowali jakichś zagrywek śmiesznych, forum mają martwe i tylko prośby o def'a tam są ;p Obstawiam, że padną albo zostaną zrekrutowani :p

Nie znając dyplomacji na świecie pisałem analizy, wy się z nich śmialiście, ale większość tekstu się zgadza więc tyle haters gonna hate
Z tej pierwszej analizy też 40% tekstu się zgadza ;p

Major Pein

Chłop
Wynik reakcji
7
40% zgodności z analizą to chyba przesada a nawet jeśli to też bardzo mało i ciężko by polegać na takiej analizie :)

Ale z uwagi że nikt inny innej nie napisał to zwracam honor lepsze to niż nic