Analiza

dziewczyna z biblioteki

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
321
Capture.PNG

13 -

Obecne top 3 świata, plotki krążą, że mają jakieś dodatkowe - ukryte człony, ale oficjalnych informacji nie dostałem.
Plemię prowadzi kannibal, który prowadzi plemiona w dosyć specyficzny sposób (w mojej opinii). Mają w składzie, kilka bardzo fajnych ciekawych nicków, więc zdominowanie swojej okolicy przyjdzie im z całą pewnością łatwiej, niż wczorajsze pobicie rekordu przez Lewandowskiego. Mają między sobą FAQJU więc mogą mimo wszystko troszkę tego terenu utracić. Obstawiam tutaj, że dogadają się z CHO oraz JC i będą wspólnie zmierzać ku wygranej. Niestety nie chcieli zdradzić mi nic o swojej dyplomacji :(

FAQju -

Na ich temat wiem tyle, że nie jest to jakaś mega mocna ekipa, poznali się dosyć nie dawno bo na 163 świecie. Na wstępnym mieli zalogowane tylko 40 osób, ale teraz mają 2 człony więc rekrutacja podziałała. Nie wiem kto tam dowodzi, ale dyplomacją steruje pokei - dosyć młody gracz starej daty, które swoje potrafi, ale jak sprawdzi się w roli dyplomaty? Na starcie przez pozycje mają ciężką pozycję, bo jeśli 13 i JC się dogadają, to mogą być bici z dwóch stron + pewnie im coś wyrośnie na plecach. Ich ratunkiem może być jakieś mocne plemię na K44, ale póki co takiego nie widzę. Obstawiam, że najlepsi przejdą do 13 i JC.

JC -

Plemię Toraxa, którego nie uważam osobiście za zbyt stabilną osobę, ale to tylko moja opinia, a tutaj postaram się być obiektywny. Zgaduje, że są dogadani z DS na jakiś sojusz i jak wcześniej pisałem z 13 pewnie też gadają bo to dla nich najlepsza możliwa dyplomacja. Mają w składzie dużo krótkodystansowców, obstawiam, że sfuzjują się z DS, albo z jakimś plemieniem z centrum czym mogą się narazić sąsiadom :)

hell -

Nie wiem kto to, ale pewnie sie rozpadną

DS - Plemię łapanka z tego co się orientuje, ale z ciekawymi perspektywami. Jeśli dogadają się z JC oraz SPW to pewnie pograją do etapu kilkunastu wiosek i gdzieś się sfuzjują.

SPW -

Moim zdaniem, rozpadną się po tym jak zdominują ćwiartkę i dojdzie do potyczki z MzM. Mieli już jakiś rozpad gdzie powstał im chyba osobny człon jakiś?
Pozycje mają dobrą i kilka fajnych nicków, ale są masówką z centrum i no :p

BKŁ -

Kolejne plemię, które mi nie odpisało :( Z tego co się orientuje to biją się z MzM i pewnie najlepsi w ciągu miesiąca tam przejdą. Plemię prowadzi moderthorn, który jak jest za gorąco to nie ma czasu :D Kilkanaście fajnych nicków, które wzmocnią MZM.

MzM -

Faworyt świata. Plemię, które wygrało 116 i 144 świat, co ciekawe nigdy nie wygrali solo. Czy tym razem spróbują wygrać sami, czy znowu podpiszą się z sojusznikiem i zostaną z nim do końca? Mają dla siebie całe południe, walczą z BKŁ i raczej ich włoną. Obstawiam, że dogadają się z kimś z zachodu lub wschodu i będą w late game bić się z koalicją 13. Jeśli chodzi o skład to są w top 3 świata.

Best -

nie wiem nic pewnie sie rozpadną/sfuzjują

DW -

z tego co wiem to prowadził LEGION na 159, ale już chyba nie prowadzi. Było ich 30 więc poszła ostra rekrutacja, najlepsi pewnie przejdą do OUT albo walną dużą fuzję z WIS

WIS - Łapanka z centrum świata, mają dużą ilość rywali na obrzeżach więc może być ciężko.

OUT - Znani wcześniej jako Redemption. Przedostatnia ekipa, która tutaj wbiła na obrzeża, wymieszani z DW pewnie ich wchłoną ze względu na lepszych grajków + doświadczenie wiecznegoducha. Na plecach wyrosło im PAIN, więc tutaj najlepszą możliwością dla nich jest dogadanie się z FURY i walka 2v1.
No, chyba, że się dogadają to wtedy pewnie zdominują razem ćwiartkę :p Z tego co słyszałem, to mają tylko kilkunastu pewniaków, a reszta to łapanka, bo nawet u nas ludzie zapki dostawali bez żadnej wiadomości : O, ale trzon chyba mają zachowany więc to ważne.

*PAIN - Ciężko być obiektywnym bo gram tam, ale w przeciwieństwie do większości plemion zbitych w kupę na świecie z kościołami?? Mają fajne rozciągnięcie i razem z 13 i CHO są w top 3 najlepszych pozycji startowych. Na początku mogą mieć ciężko bo tam jakaś koalicja się zbiera, ale może zdążą wygrać zanim się rozpadną.

FURY - plemię z 163, tam przegrali, a tutaj większość dla pp albo warzywią, strasznie zbici i na plecach mają *PAIN a od środka WIS. Na północy również mają kilka graczy w środku CHO więc obstawiam, że gdzieś sfuzjują, albo zrekrutuje ich ktoś ;p

CHO - Jedna z lepszych pozycji startowych i mają praktycznie ćwiartkę dla siebie. Pewnie przetrwają do LATE game i będą walczyć u boku 13 z myszami. Dużo ciekawych nicków, ale wódz grał w Marzycielach, także kto wie co świat przyniesie.

Taka, krótka analiza aby o każdego zahaczyć, jak pojawiły się błędy to przepraszam. Jak kogoś uraziłem to przepraszam, ale taka moja tutaj skromna opinia, zawsze możecie własną analizę napisać ;p

tl;dr świat będzie wyglądał tak:

MZM zdominuje południe
13 i CHO się dogadają i zdominują północ
Powstaną 2 plemiona sensowne w centrum

Za 2-3 tygodnie napiszę update jak już sytuacja się wyklaruje bardziej i będzie można analizę w oparciu o staty napisać :)

CheffMatt

Łucznik
Wynik reakcji
213
13 - jako że byłbym stronniczy nie będę się zbytnio rozpisywał.
Wiem tyle, że mają 13 graczy, a reszta to darmy. Krążą też plotki, że mają 13 akademii,
Ale nikt nie wie o które plemiona chodzi.
Zdecydowany faworyt do wygrania świata.

SPW - Absolutnie nie kojarzę graczy po za kilkoma wyjątkami, mocno ruszyli, ale czy coś z tego będzie?
Nie sądzę, z jednej strony Zakład Karny szopena, z drugiej Motomyszy Gatta,
jeśli nie wskoczą do mysiej dziurki lub nie pójdą siedzieć to raczej marny ich los

CHO - wczoraj założyli trzeci już człon, fajne położenie, ale robi się masówka.
Skład wygląda obiecująco, mają w swoich szeregach grono osób, które dopiero co walczyły u mojego boku na s155
Jest też Lorus, świeżo po wbiciu kosy na 155, ciekawe czy tutaj też już coś szykuje.
Tak czy siak jeśli dobrze rozegrają dyplomację to mają szansę zajść daleko na tym świecie.

FAQju - Założyciel wymyślając nazwę chyba zapomniał, że najpierw wypadałoby to FAQ przeczytać i się trochę douczyć o co chodzi w tej grze.
Po nieudanej akcji na 13stki zaczęli wyciągać stany wojsk i atakować swoich własnych graczy.
Daje im góra miesiąc jak się rozpadną, szczególnie że wielu graczy już zaczęło się buntować wobec tragicznego poziomu prowadzenia plemienia.

??? - Zakład karny szopena i spółki, wybrali dość ryzykowny start w centrum świata,
Jest kilka ciekawych nicków mogących coś tutaj pokazać, ale czy podołają grze w centrum?
Czy klawisze nie okażą się być zbyt słabi i nie zobaczymy tutaj upadku zakładu karnego niczym słynnego Carandiru w Brazylii?
Wszystko zależy od tego jak potoczy się dyplomacja, bo wiadomo bez tego z centrum raczej ciężko będzie im wyjść.

MzM - Kochane Motomyszy z Marsa. O nich mógłbym napisać książkę, więc postaram się zbytnio nie rozczulać
W porównaniu do świata 144 tutaj zdecydowali się jednak na obrzeża, nie wiem czy dostali nauczkę na 144 i nie chcą tym razem aż tak ryzykować, czy po prostu tak wyszło.
Ciekaw jestem z kim poprowadzą dyplomację i czy znajdą sobie kompanów do gry czy raczej drugorzędne mięso armatnie, który wykorzystają na tyle na ile będzie im to potrzebne.
Skład oczywiście ciekawy i wielofunkcyjny. Jest Jaamwg, który będzie stawiał murki za pp w 20 sekund, jest Pan i Władca Gatt, który ostatnio pokazał, że bez pp też się da.
No i w końcu naczelny FOntowiec i czyściciel moich toporów czyli Guachilla, który jest specjalistą w przejmowaniu nieaktywnych warzyw.
Na pewno napsują krwi nie jednemu plemieniu, Czy będą w end game? czas pokaże :)

JC - kolejne plemię w którym pojawiło się kilka ciekawych nicków, położenie też mają nie najgorsze,
pytanie czy pójdą po darmy z FAQju, czy zaczną ekspansję na dół aby zacząć się zbliżać do MzM, jeśli dogadają się z Zakładem to prawdopodobnie będą ich tunelem na zaplecze,
którego ??? potrzebuje bardziej niż 13 dyplomacji. Solidna ekipa z szansami na coś, ale czy na ten JedenCel? nie sądzę.

*PAIN - plemię absolutnie nie warte uwagi, ale jako że gra u nich założyciel... no właśnie założyciel tego tematu,
to chciałbym zwrócić tylko uwagę, że mają w swoim gronie dziewczyne z biblioteki, któryyyaaa, nie dość że nie jest dziewczyną
to jeszcze z biblioteką nie ma nic wspólnego bo czytając jego analizę śmiało można stwierdzić, że trzyma się z daleka od książek.

Jeśli każda z powyższych ekip zagra na przynajmniej 80% potencjału w skali Dżobiego to myślę, że możemy być świadkami całkiem ciekawego świata i dość wyrównanego end game'u.
Boli trochę, to 250ms, bo w połączeniu z wieżami, obrona na tym świecie będzie wymagała 10% potencjału obrońcy.
Także miejmy nadzieję, że koordynatorzy off wykażą się finezją w rozpisywaniu akcji i świat nie potrwa zbyt długo.
ad.1 Nie bierzcie przykładu z FAQju :x

I Tyle wystarczy, bo reszta raczej długo nie pociągnie sama i albo się rozpadnie, albo zostaną wchłonięci przez jedno z powyższych plemion,
a po drugie blachy i tak już są rozdane, więc po co tracić czas na jakieś zastanawianie się kto co i z kim.

Wsio.

Ostatnia edycja:

Major Pein

Chłop
Wynik reakcji
7
OMG żeby pisać analizę to trzeba coś wiedzieć mieć jakieś doświadczenie
dziewczyna z biblioteki przecież ty nigdzie nic nie ugrałeś najwięcej wiosek to na arkadii masz na normalny świecie to ledwie 22 wiosek z czego 50% barby reszta to kanibalizm własnego plemienia <lol> jesteś w plemieniu N~ przechodzisz do plemienia ITAKA i zjadasz wioski plemienia N~ tak to wygląda na Tws i potem najwyraźniej plemię N~ robi akcję na ciebie i w przeciągu 3 dni tracisz 5 wiosek i to koniec historii twojej.

No to o czym tu mowa i ty się wypowiadasz na temat plemion <rotfl>

Najpierw się trzeba przedstawić i powiedzieć co się osiągnęło i jakie ma się doświadczenie na plemionach żeby się wypowiadać
Chyba że jesteś taki
wojsen dowudca HEG albo inny koks jednego z topowych plemion

Tak że taka analiza od razu do śmieci może trafić

dziewczyna z biblioteki

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
321
OMG żeby pisać analizę to trzeba coś wiedzieć mieć jakieś doświadczenie
dziewczyna z biblioteki przecież ty nigdzie nic nie ugrałeś najwięcej wiosek to na arkadii masz na normalny świecie to ledwie 22 wiosek z czego 50% barby reszta to kanibalizm własnego plemienia <lol> jesteś w plemieniu N~ przechodzisz do plemienia ITAKA i zjadasz wioski plemienia N~ tak to wygląda na Tws i potem najwyraźniej plemię N~ robi akcję na ciebie i w przeciągu 3 dni tracisz 5 wiosek i to koniec historii twojej.

No to o czym tu mowa i ty się wypowiadasz na temat plemion <rotfl>

Najpierw się trzeba przedstawić i powiedzieć co się osiągnęło i jakie ma się doświadczenie na plemionach żeby się wypowiadać
Chyba że jesteś taki
wojsen dowudca HEG albo inny koks jednego z topowych plemion

Tak że taka analiza od razu do śmieci może trafić
Gram na tym koncie od s130, wcześniej na tym koncie grał mój kolega c.ryb, więc giga śmieszny jesteś - typowy P0lak, nie wiem, ale się wypowiem.
Nawet nie umiesz w statach grzebać.

155 - https://pl.twstats.com/pl155/index.php?page=player&id=9169955
146 - https://pl.twstats.com/pl146/index.php?page=player&id=9169955

POZDRO, uwielbiam ludzi, którzy szerzą na mój temat nie prawdziwe informacje :)

aa już wiem kim jesteś, na 130 świecie twoje B-H przegrało z moją masówkową łapanką ludzi na etapie 1 wioski XDXDXDDXDXDXDXD

PS: przejąłem Cię :)

Major Pein

Chłop
Wynik reakcji
7
Ty jesteś nobem z Biblioteki Jak ja mam Nick MajorPein Przez EEEEEEEEEEE<cisza>

Co za żałosny fotomontaż hahahaha
A B-H nie grało na 130

Ty śmieszna nobko z biblioteki nawet czytać nie umiesz co ty byś w bibliotece robiła <rotfl>
Co najwyżej sprzątać możesz

Albo jak w tych statystykach co podałaś fakt nie przyglądałem się uważnie ale teraz to zrobiłem
95% przejęć to barby gracze bez plemienia hahahhaha zobacz se te przejęcia barby po 200 i 300 punktów hahahaha
To samo na św 155 a jak cię plemię PeePee przejmowało to na koniec cię z plemienia chyba wywalili żebyś stat nie psuła ostatnie wioski to cię brali już bez plemienia , i te przejęcia masowe to jakiś gangbang ci zrobili hahahahahah

Tylko się ośmieszasz na forum dziewczyno
to jest żałosne tak jak ta twoja analiza
Beka z ciebie ;D

Ostatnia edycja:

dziewczyna z biblioteki

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
321
Ty jesteś nobem z Biblioteki Jak ja mam Nick MajorPein Przez EEEEEEEEEEE<cisza>

Co za żałosny fotomontaż hahahaha
A B-H nie grało na 130

Ty śmieszna nobko z biblioteki nawet czytać nie umiesz co ty byś w bibliotece robiła <rotfl>
Co najwyżej sprzątać możesz

Albo jak w tych statystykach co podałaś
95% przejęć to barby gracze bez plemienia hahahhaha zobacz se te przejęcia barby po 200 i 300 punktów hahahaha
To samo na św 155 a jak cię plemię PeePee przejmowało to na koniec cię z plemienia chyba wywalili żebyś stat nie psuła ostatnie wioski to cię brali już bez plemienia , i te przejęcia masowe to jakiś gangbang ci zrobili hahahahahah

Tylko się ośmieszasz na forum dziewczyno
to jest żałosne tak jak ta twoja analiza

Beka z ciebie analfabetyzm z biblioteki ;D
Nie ma to jak się wypierać własnego nicku ;)
Masz rację, B-H nie grało, bo ciężko nagrać grą jak się zawinęliście w pierwsze dwa tygodnie XD

Major Pein

Chłop
Wynik reakcji
7
aa już wiem kim jesteś, na 130 świecie twoje B-H przegrało z moją masówkową łapanką ludzi na etapie 1 wioski XDXDXDDXDXDXDXD

PS: przejąłem Cię :)
Dalej nie ogarniasz ?? że mam nick MajorPein
A nie MajorPain

Jak ktoś ma czytać te twoje analizy jak ty kłamiesz i ośmieszasz się jak nobek zwykły <rotfl>

B-H nie grało na 130 (w tym się zgadzamy :), ja go nie prowadziłem bynajmniej a już na pewno nie przejął mnie żaden nobek z biblioteki heheheh <rotfl>
No tyle chyba widzisz ogarnij że to inny nick podajesz
2 różne konta łapiesz ??

Ostatnia edycja:

Sir Czerkas

Miecznik
Wynik reakcji
41
Dziewczyno z Biblioteki. Gratuluje wywodów na temat dyplomacji ale chyba słaby przegląd jest zrobiony przez Ciebie. Przeczytałem cały teks z uwagą i widzę tyle nieprawdziwych informacji że baja. Ale oczywiście to Twoja analiza :p i tyle Twojego

hellriser

Pikinier
Wynik reakcji
21
Dzisiejszą analizę zacznę pozytywnym akcentem ;p

*PAIN - ze wszystkich plemion zrobili największy progres rozwojowy, startując 2 tygodnie po reszcie wbili już do top 25, spokojnie przejmują obrzeża bo nie ma co robić ;p

Słyszałem plotkę, że Painom zaczęło dobrze iść od kiedy wzmocnił ich gracz z Hell :))

No tak mi piszą ludzie. Przypadek?

dziewczyna z biblioteki

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
321
Moderator skasował mi posta przegrywy, bo nie można mieć dwóch postów pod sobą, wklejam drugi raz.

?Dzisiejszą analizę zacznę pozytywnym akcentem ;p

KTOŚ Z DS NAPISAŁ: dnia 23.05. o 20:55
Bardzo słabe info jak twierdzisz że jesteśmy łapanka radzę ważyć słowa bo z słów będziemy rozliczać dziewczyno z bibloteki

I już ich niema na mapie ;p

09.06.2021??

?13 i ich koalicja vs FAQJUU/WRUM??????

Tak jak pisałem wcześniej, zwykła walka o północ. Oficjalnie z tego co widzę w statach jest 20:1 dla faqqju/wrum. Z tego co jednak słyszałem, trzynastkowa koalicja wyrzuca graczy przed przejęciem, ale zgaduję, że po drugiej stronie również takie akcje się zdarzają ;p

Obecny wynik tej wojny jest dużym zaskoczeniem bo na papierze to właśnie 13 mają przewagę, ale plemiona to gra nie przewidywalna. Moim zdaniem, Kannibal zlekceważył przeciwnika licząc na szybki przejazd przez co teraz mogą mieć problemy. FAQQJU ładnie zagęściło teren, jeśli połączą się terenowo z WRUM to 13 mogą mieć na prawdę poważne problemy.

13 mają pona z CHO, ale nie wiem jak stoją z dyplo z centrum, co oznacza, że jeśli ??? lub HELL będą zainteresowani terenami północnymi to FAQJUU staną się poważnym faworytem tej wojny.

Chociaż osobiście obstawiam, że koniec końców FAQJUU i 13 się dogadają ;p

Można się tutaj obawiać, że WRUM może zostać zrekrutowane przez 13, ale z tego co wiem są paczką znajomych więc jeśli mają tam lojalnych graczy to taka sytuacja raczej nie będzie mieć miejsca, ale mam takie dziwne przeczucia....Ciekawostką jest, że 2 człony 13 są w TOP 5 obrońcy, w przeciwieństwie do FAQJUU, które jest bardzo nisko ;p

Osobiście kibicuje mocno FAQJUU, ale dużo też zależy od ich dyplo z JC, aktualnie tam mają 1:1 w przejęciach więc może to jakieś graniczne zatargi tylko ;p

?JC i CISZA

Dwa plemiona położone na zachodzie świata, sąsiadują i z tego co widzę to nie walczą ze sobą, pewnie mają sojusz/pon i systematycznie robią swoję.

Cisza -> PLAGIAT!!, ale wcześniej nazywali się DS tak jak obstawiałem w pierwszej analizie rozpadną się ;p Czeka ich jeszcze jakaś fuzja bo wątpię, że pograją długo pod tą banderą (to tylko moja opinia, nie obrażajcie się)

Póki co nie ma co tutaj pisać, Torax prowadzi sobie spokojną dyplomacje polegającą na zajęciu obrzeży, potem pewnie ruszą w FAQJUU albo w centrum, zależy jaką drogę obiorą lub co im 13 obiecają ;p

?TRE i ELT

?

Nie pisałem wcześniej o TREbuszach bo nie spodziewałem się, że się utrzymają, ale zdominowali swój K53. Z tego co wiem, są ekipą znajomych z s161, a ich aktualny plan to dominacja obrzeży co im dobrze idzie. Założeniem ich wodza jest agresywna gra więc zobaczymy jak im to wyjdzie ;p

Myślę, że mają pona z CISZĄ lub sojusz co jest mądrym ruchem, zwłaszcza, że za jakiś czas czeka ich wojna z ELT. Nie widzę tam innej dyplomacji niż WOJNA, chyba, że TREbusze chcą być zapleczem defowym dla ELT, ale to przecież średnio możliwe przy tych ustawieniach świata, prawda?

Jeśli chodzi o ELT to stracili pozycję TOP 1. Wcześniej nazywali się SPW i mieli rozpad jakiś, teraz znowu się rozpadli i grają pod inną banderą ;p

Wydaję mi się, że będą walczyć z TRE tak długo aż jakieś plemię z południa podejdzie pod nich i wtedy zostaną gdzieś zrekrutowani ;p

Oczywiście mogę się mylić.

?MZM i BKŁ

?

Wojna o południe. Mzm wygrywa oficjalnie 18:4. Mam dziwne przeczucie, że się sfuzjują za jakiś czas, albo MZM ich porekrutuje ;p

BKŁ ma tylko 1 człon, a za jakiś czas gracze zaczną się wykruszać więc mogą mieć problemy i tylko dyplomacja ich uratuje. MzM zrekrutowało do siebie czy tam sfuzjowało Best, a mają pona z DW lecz obstawiam, że ich też będą chcieli zrekrutować ;p

Dalej MzM są moim faworytem do wygrania tego świata, ale fakt rekrutacji Best świadczy o tym, że też spodziewają się dziur w składzie spowodowanych wakacjami. Z tego co się dowiedziałem, Besty i MzM łączyło coś tam z poprzednich światów - że tak to nazwę ;p

Tutaj obstawiam, że po zjedzeniu BKŁ, MZM wypowie DW i zacznie ich bić lub rekrutować ;p

Możemy też na to poczekać, bo po przejęciach widać, że MzM pierwsze się skupi na przejęciu obrzeży ;p

?DW, *PAIN, FURIA, CHO, ????

?

Tutaj 4 plemiona od razu bo nie ma co za dużo pisać.

DW - ponoć mają problemy wewnętrzne, mają pona z MZM i *PAIN, pokonali OUT więc szacun dla nich, że coś tam grają ;p Koniec końców czeka ich konflikt z MzM albo tam przejdą, po prostu z mapy to wynika i tego, że MzM ma dwóch graczy między nimi ;p Nie widzę tego inaczej

*PAIN - ze wszystkich plemion zrobili największy progres rozwojowy, startując 2 tygodnie po reszcie wbili już do top 25, spokojnie przejmują obrzeża bo nie ma co robić ;p

FURIA - czeka ich walka z koalicją - DW, PAIN, CHO więc mogą mieć tarapaty. Podobno są marzycielami więc w sumie się wszystko zgadza XD Próbowali jakichś zagrywek śmiesznych, forum mają martwe i tylko prośby o def'a tam są ;p Obstawiam, że padną albo zostaną zrekrutowani :p

CHO - robią swoje, mają PON z PAIN i 13, pewnie czeka ich pojedynek z ???? który wygrają ;p Faworyt do late game, razem z PAIN zajmują 70% wschodnich obrzeży.

???? - pewnie sfuzjują HELL do siebie i jeśli się nie ustawią świetną dyplomacją to padną. Na ich miejscu pushowałbym ku północnym obrzeżu ;p

Major Pein

Chłop
Wynik reakcji
7
Nob z biblioteki podaje mi jakiś podobny nick i pisze że mnie przejął na 130 i ktoś taki pisze analizę
Takie zwierzęta jak są obok mnie to nie wychodzą poza jedną wioskę

dziewczyna z biblioteki
Przejmuje graczy bez plemienia kanibalizm własnego plemienia i barby
dla tego na 5 wiosek masz ledwo 6400 pokonanych w ataku hahahahahahahahhaha

Ja mam 2 wioski od wczoraj a w ataku mam pokonanych i mam 31,400 i taka jest różnica między nami
Dane z [10/06/2021]

i mam nadzieje że się na tym świecie spotkamy
Nie cierpię kretów i chwastów ale kłamca który próbuje mi wmówić że mnie przejął to już lekka przesada

Analiza to jest z dupy za przeproszeniem tak jak i jej autor

dziewczyna z biblioteki

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
321
Nob z biblioteki podaje mi jakiś podobny nick i pisze że mnie przejął na 130 i ktoś taki pisze analizę
Takie zwierzęta jak są obok mnie to nie wychodzą poza jedną wioskę

dziewczyna z biblioteki
Przejmuje graczy bez plemienia kanibalizm własnego plemienia i barby
dla tego na 5 wiosek masz ledwo 6400 pokonanych w ataku hahahahahahahahhaha

Ja mam 2 wioski od wczoraj a w ataku mam pokonanych i mam 31,400 i taka jest różnica między nami
Dane z [10/06/2021]

i mam nadzieje że się na tym świecie spotkamy
Nie cierpię kretów i chwastów ale kłamca który próbuje mi wmówić że mnie przejął to już lekka przesada

Analiza to jest z dupy za przeproszeniem tak jak i jej autor
No, masz większe RA co świadczy, że marnujesz wojsko, a ja je wykorzystuje do farmienia :)