Analiza świata 170

-WoiiteK

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.533
Z jednej strony tak i tutaj muszę się zgodzić. Z drugiej strony no nie wiem, jak ten kocioł będzie się przeciągał to każdemu mogą zacząć puszczać nerwy. Ciężko przewidzieć co dokładnie tam będzie :p

Z jednej strony tak, z drugiej TRD na 152 przez 1/3 świata grało właśnie w takim kotle, CV trzymało się przez 6-8 miesięcy nie wyprowadzając akcji na więcej jak +15(bo kret), a przyjmując akcje na -100/-200, AoS podobna sytuacja jak CV, więc wydaje mi się, że jest trochę zahartowanych graczy z silną psychą :D ale muszę też Ci przyznać rację, że w końcu kiedyś każdemu nerwy puszczą, więc wszystko może się zdarzyć i każdy może kiedyś pęknąć :D

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
7.610
@Qorny v2 dzięki, ale apropo naszego rankingu to nigdy nie byliśmy w TOP na tym etapie.
Zawsze okupowaliśmy dalsze pozycje na etapie klikania eko.

Qorny v2

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.262
@Qorny v2

Żarcik, bo to plagiat :)
Kogo nominujesz do ugrania tamtej ćwiartki? Bo zabrakło

Tak jak pisałem, nie chciałem pisać za dużo o ćwiartce na której sam gram, ale widzę, że jesteście ciekawi mojego zdania. No dobrze.... patrząc na samych graczy, dowództwo i doświadczenie uważam, że dużo zależy od Misio-Sezam - PUK bo to 2 największe plemiona. Jak się ułożą, czy się dogadają czy będzie wojna. Jak będzie wojna to dużo zależy jak długa wojna bo SOAS będzie się spokojnie rozwijać. Jeśli wojna to uważam, że stawimy mocny opór i potem PUKI przegrają ćwiartkę z SOAS bo wszystko zajmie za dużo czasu. Jeśli to Misio-Sezamy miałyby ogarnąć ten młyn to tak czy siak potem czeka ich ciężki orzech od zgryzienia z SOAS (chyba że się dogadają). Wszystko więc zależy od czasu w naszym młynie Mavelin. Najlepszą pozycję ma tutaj SOAS i jeśli mam pomijać swoje plemię, a wolę to robić w analizach to głównie jako zwycięzce ćwiartki naturalnie stawiam SOAS. <<<markopolo <3 >>>

@Qorny v2 dzięki, ale apropo naszego rankingu to nigdy nie byliśmy w TOP na tym etapie.
Zawsze okupowaliśmy dalsze pozycje na etapie klikania eko.

Tak wiem, dlatego mocno to zaznaczyłem w analizie, fajnie Was znowu widzieć. Mocne <piwo>

Lipna ta analiza. Nie ma słowa o plemieniu nad plemionami. Pretendentowi do wygrania świata i najlepszemu dowódcy od początku plemion...
Brakuje rzetelnej analizy rodziny plemion ~ŻED~

Wbij ~ŻED~ do topki to poświęce im czas. Może machniemy analizę za 2 miechy bo będzie już wtedy zdecydowanie mniej roboty.

UUUUUUUUUUUUUU groźnie..

@Qorny v2 byczku świetna analiza, dziękuję:)

Spasiba bratan, powodzenia tam ;)

ta zła

Chłop
Wynik reakcji
9
moje spostrzeżenia - mogę wymienić. uważam jednak,że to za wcześnie.

Dimitrjenko,Wasyl1,JakubWawrzyniak,Ta-tanka,NieMamSpania,Nimberll,LilemaN,Artemida i lewy X,Wredna Klara 2.....mistrz Bulwa Zagłady - to tylko kilka osób otoczonych swoimi cztero pięcioosobowymi ekipkami.

Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
201
moje spostrzeżenia - mogę wymienić. uważam jednak,że to za wcześnie.

Dimitrjenko,Wasyl1,JakubWawrzyniak,Ta-tanka,NieMamSpania,Nimberll,LilemaN,Artemida i lewy X,Wredna Klara 2.....mistrz Bulwa Zagłady - to tylko kilka osób otoczonych swoimi cztero pięcioosobowymi ekipkami.

niemamspania to ten co na 63 skosowal plemię, którego był założycielem?

Qorny v2

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.262
Yup, w analizie nie uwzględniałem dyplo, a tam sporo też chyba SN dołożyło ;)

Analiza to analiza i tyle :D

robson22

Chłop
Wynik reakcji
28
Ależ ja się nie czepiam nic a nic, po fakcie zawsze łatwo mówić, po prostu nie mogłem sobie odmówić żarciku

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
7.471
No to pretendent do wygrania naszej ćwiartki jeden odpadł a drugi go wszamał na spółkę z GO, trochę się układ sił zmienił :D

Do góry