Analiza Świata

  • Rozpoczynający wątek kamilos324
  • Data rozpoczęcia
Chciałeś mapę to proszę :)
(Jeśli mało czytelna to przepraszam za to, starałem się jak najlepiej zrobić)

To teraz o Analizę poproszę :)
 

bywarurznie

Łucznik
AZT - małe plemię na północnym zachodzie, na plecach Redemption, zabierają im 70% dostępu do obrzeży. Ciekaw jestem jak im pójdzie w tej wojnie, póki co chyba nie prowadzą wojny. Czarny koń tej ćwiartki?

~R~ - sojusz z Marzycielami daje im dwie drogi rozwoju, obrzeża, albo centrum bo wątpię, że chcą bić MASĘ, albo SPQR. Sfuzjowali z FALĄ więc jak dla mnie nie są jakimś mocnym plemieniem, a zwykłą masówką.

~M~ - kartony światów z pp, rozrzuceni, jak SZWA ich pojedzie to się rozpadną, póki co nie widzę przejęć więc pewnie mają sojusz, podbijają jakichś bobów, więc jaki kierunek rozwoju wybiorą? JOKER? a może MT?

MT - zjechali LM, zdominowali swoje tereny, czeka ich walka o obrzeża z SZWA, a więc pewnie z Marzycielami. Nie biją się z IFT więc pewnie mają soj/pon, ale uważam ich za faworytów ćwiartki, chociaż przyjęli uciekinierów z LM do siebie. Czas pokaże.

SPQR - nie komentuje ich bo jak dla mnie się rozpadną.

Joker - twór po upadku ANO. Rozpadną się

MASA - ćwiartka zdominowana prawie cała, mają na plecach DR, ale w twstats widać, że ich przejmują, z spqr też widziałem na mapce gdzieś tu na forum, że prowadzą 30 wioskami, jak dogadają się z ~R~ albo STRACH i zagrają przeciętnie to mają szanse wygrać świat.

STRACH - grają swoje, ciekaw jestem ich sojuszu z czortami, którzy zabierają im obrzeża. Biją się z IFT i raczej wygrają, fajne nicki, ale nie wiem co potrafią na froncie, póki co zdominowali swój teren, faworyt ćwiartki.

IFT - o nich też nic nie wiem, ale maja pewnie milion sojuszy bo przejmują barby. No i biją się z STRACHEM, a mogliby się dogadać.

Krótka analiza, ale dopóki nie zaczniecie się bić to nie ma o czym pisać.

Powinien być świat bez dyplomacji i bicie się w koło, a nie każdy z każdym soj i podbijanie barbar i czekanie kto usunie konto z nudy i kto przetrwa najdlużej wygrywa podzialem 30/30/20 w 3 plemiona
eh
 

Szermet

Szlachcic
IFT - o nich też nic nie wiem, ale maja pewnie milion sojuszy bo przejmują barby. No i biją się z STRACHEM, a mogliby się dogadać.
Kurde aż luknąłem u nas w dyplo.Troche mnie przestraszyłeś tym milionem soji :)
Ale nie ma tragedii.Soje z dwoma plemionami + ich drugie człony.
Jak Vecay nic nie odpierdzieli to mogą być soje do końca świata.
Nie bardzo wiem dlaczego mielibyśmy sie dogadywać ze Strachem ?
 

Mojry

Miecznik
Mapka nie powiem ladna xd Nie zaprzecze że z uwagi na naszą obecność. ;p Nie sądziłam już ze uda nam się na niej zaistnieć xd

Samo podsumowanie z perspektywy tak nieznaczacego plemienia jak TTG uważam za mizerne. Sporo informacji wydaje mi się nie
spójne z realiam.
No ale niech czas zweryfikuje ;p

Ładnie dziękuję za poświęcony czas i wysiłek w przygotowanie analizy:p