"Ambitniejsze" światy bez farmienia

Dyskusja w 'Propozycje dotyczące gry' rozpoczęta przez użytkownika musaraj, 17. Wrz 2019.

Poleć tę stronę

?

Czy chciałbyś kiedyś zagrać na takim innym świecie bez farmienia?

1. Tak, tym ze zbieractwem

38,9%
  2. Tak, tym z dodatkowymi pakietami

38,9%
  3. Tak, takim z bardzo niskim limitem

16,7%
  4. Tak, w komentarzu zaproponuję jak bym to widział

11,1%
  5. Nie, światy bez farmienia są jakie są i nie powinno się tego zmieniać

44,4%
  6. Chciałbym na takim innym świecie bez farmienia, ale tylko w ramach Speciala

11,1%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Usman z Diny

Usman z Diny Miecznik

Docenione treści:
    6
    tu by raczej pasowało coś odwrotnego : po wjeździe do Korei Pn nie mogą nie czuć się dziwnie <lol>

2. DeviliShadow

DeviliShadow Lekki Kawalerzysta

Docenione treści:
    310
    Plemiona bez farmy mają wyższy poziom, kappa

3. musaraj

musaraj Miecznik

Docenione treści:
    57
    Wybacz, zginął mi gdzieś ten temat.

Uderzyłeś nie w ton "światy z nieograniczonym nie sa mniej popularne od światów bez farmienia", tylko że światy z nieograniczonym mają wyższy poziom, lepszych graczy itd.

I wiesz co? Ja sie w pełni zgadzam. Osobiście nie wchodzę na nieparzyste bez limitu, bo wiem że nie mam na to umiejętności, wymagają dużo więcej aktywności, zaangażowania, itd. Są po prostu trudniejsze.
    Tylko to się pokrywa z tym co ja mówiłem - bo jeżeli coś jest trudniejsze, to zazwyczaj jest mniej popularne. Światy bez farmienia są najłatwiejsze spośród nieparzystych, więc przyciągają najwięcej graczy.

Co do wielkości mapy, to ja nie mowiłem, o tym zagęszczonym pierścieniu - bo na to właśnie wpływają darmy - tylko o promieniu, który świadczy o tym jak dużo graczy do niego dołącza z czasem ( i jak dużo było na wstępnym). I to nie dołączają darmy, tylko dołączają nowi gracze

Przecież bywaja szybkie bez farmienia?

Ten argument jest tak głupi, żę na prawdę nie wiem czy odpowiadać, ale dobra - na światach z farmieniem do farmienia zmuszają mnie sąsiedzi.

4. prokurator mamusiek

prokurator mamusiek Ciężki Kawalerzysta

Docenione treści:
    736
    W łeb się walnij. Jak ktoś wystartuje na świecie z farmieniem i nie będzie farmił to będzie tak daleko w tyle, że zanim postawi pałac ludzie będą posiadać po 3-4 wioski.

Nie wiem jak trafiłem do tego tematu, ale jak zobaczyłem sposób twojej argumentacji to złapałem się za głowę...

5. nulia

nulia Słodki moderator Plemiona Team Moderator

Docenione treści:
    826
    Jak ktoś wystartuje na świecie bez farmienia i nie będzie miał darm to będzie tak daleko w tyle, że zanim będzie miał 3 porządne wioski to ludzie będą posiadać po 8-10 wiosek.

6. Usman z Diny

Usman z Diny Miecznik

Docenione treści:
    6
    serio ?
    startuję na swoim pierwszym nieparzystym bez farmy który miał być najsprawiedliwszy <sciana>

7. stiv.ens

stiv.ens Rycerz

Docenione treści:
    845
    Nigdy nie mialem z tym problemu. Sasiadow naokolo pod dostatkiem :p

8. BlackN???

BlackN??? Pikinier

Docenione treści:
    12
    I na swiatach z farma I bez sa darmy niestety. Co do umiejetnosci na swiecie z farma to jest smiech na sali jak jest nieograniczone farmienie to bociki tylko lataja I przynosza surki, wiec nie wiem co w tym jest "skillowego". A sp tutaj nie ma co porownywac bo to jest juz inna bajka. Gracze z normalnych sw na szybkich nie maja szans I tak samo na odwrot (oczywiscie sa wyjatki) :D

DeviliShadow lubi to.
  9. Marseusz

Marseusz Pomocna Dłoń Pomocna Dłoń

Docenione treści:
    103
    Ze strategią to jest tak, że im więcej czynników nad którymi trzeba pomyśleć tym trudniej. Wiadomo, że jak się ma 1 rodzaj jednostki to wali się nimi cały czas. 2,3,4... różnych jednostek i już trzeba myśleć. Tak samo z farmą, zbieractwem łucznikami, technologiami i nawet ppkami. Im więcej zmiennych tym trudniej. Jednak mowa tutaj tylko o ustawieniach świata a nie o samej rozgrywce bo też zależy od tego jacy gracze wybiorą jaki świat.

Oczywiście moje przemyślenia nie zakładają nielegalnego oprogramowania do farm itp.

10. z0rd

z0rd Ciężki Kawalerzysta

Docenione treści:
    1.370
    to może inaczej. nie farmiąc na świecie z farmą zostaniesz podbity przez farmiącego sąsiada zanim w ogóle powąchasz pałac.
    grając na świecie bez farmy start zależy od tego jak dobrze i jak aktywnie klikasz budynki. nie startuję zbyt często, ale na 137 jako pierwszą wioskę zjadłem sobie... darmę wroga który był w stosunku do mnie w plecy z rozwojem wioski ;)